Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie zupełnie odechciało się walczyć o platynę po info, że w misjach trzeba robić wszystko na raz. Nienawidzę czasówek w grach, a RDR2 chyba nie ma misji gdzie nie byłoby wymogu zrobienia czegoś w określonym czasie np.

Spoiler

misja w prologu z burzeniem domu. Prosta tak ale zrób to w 16 sekund.

No po(pipi)ane to jest. Pół biedy gdyby było jak w GTAV gdzie można robić każdy aspekt osobno. Troszkę jestem zawiedziony bo jedynka to moja pierwsza platyna i tutaj też chciałem zrobić.

Odnośnik do komentarza

6 chapter:

Ech, można było się pokapować od razu, że Micah zdradzi, brzuchaty pajac. Szkoda Arthurka bardzo, można powiedzieć, że całe jego życie dopełniło się, a dobro w końcu w nim zwyciężyło. W każdym praktycznie pobocznym queście w 6 chapterze ludzie dobrze o nim mówili, fajny smaczek w sumie. Nie powiem, że nie zmoczyły mi się oczy trochę. 



 

Zgniłem, jak zobaczyłem Johna w kaszkiecie i z brodą XDD Swoją drogą, to on jest (pipi)a taki chudy, że aż mam ochotę go trochę nakarmić mocniej.

 

Dobra, teraz pytanie - 

czy wszystkie rzeczy w ekwipunku, misje poboczne (np. ostatnia u Weterana), przepadają, czy w jakiś pokrętny sposób to zostało zazębione i John też będzie miał do nich dostęp? Rozumiem, że Marko Dragić jeszcze się pojawi?

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Fanek napisał:

Powiedzcie te Prologi długie bardzo są? zaczynam part1

Prolog na końcu gry? Ty jakąś ruską wersje masz franek? 

 

Prolog jest na 2h jakoś, epilog łącznie z 8h mi zajął. 

@Rozi

 

Spoiler

rzeczy przepadają, ale nie wszystkie bo Arthur daje mu swoją torebkę :potter: misje strangerów mam normalnie na mapie ale chyba je oleje i wrócę z savem do nich jeszcze jako zdrowy Arthur a i jeszcze pływać nie można bo John jak w jedynce nie umie :pawel:

 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Rozi napisał:

6 chapter:

 

  Pokaż ukrytą zawartość

Ech, można było się pokapować od razu, że Micah zdradzi, brzuchaty pajac. Szkoda Arthurka bardzo, można powiedzieć, że całe jego życie dopełniło się, a dobro w końcu w nim zwyciężyło. W każdym praktycznie pobocznym queście w 6 chapterze ludzie dobrze o nim mówili, fajny smaczek w sumie. Nie powiem, że nie zmoczyły mi się oczy trochę. 

 


 

Zgniłem, jak zobaczyłem Johna w kaszkiecie i z brodą XDD Swoją drogą, to on jest (pipi)a taki chudy, że aż mam ochotę go trochę nakarmić mocniej.

 

 

 

Dobra, teraz pytanie - 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

czy wszystkie rzeczy w ekwipunku, misje poboczne (np. ostatnia u Weterana), przepadają, czy w jakiś pokrętny sposób to zostało zazębione i John też będzie miał do nich dostęp? Rozumiem, że Marko Dragić jeszcze się pojawi?

 

 

wszystko zazębiony, siema byłem kolegą Arthura, w tym stylu. Swoją drogą najlepsze że niektóre misje które nie były przeznaczone do przejścia przed końcem gry, np. kości dinozaurów bo kilka z nich było na terenach z jedynki które były niedostępne przed epilogiem, i tak mają nagraną wersję z Arthurem, bo na reddicie typowi udało się jakoś zglitchować grę że miał tam dostęp w 4 rozdziale. Ciekawe kiedy podjęli decyzję by zablokować nam dostęp tam w trakcie głównej kampanii

 

a co do tego że chudy to czytałem że to jakiś bug chyba, w sensie że zły model postaci się wgrał xd

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...