Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Najtmer napisał:

zresetuj savea i graj bez fast travelu i uberowania to sie szybko przekonasz. zaczalem z tego korzystac, przegladajac w miedzyczasie internety i juz mi nawet nie zal nie zwracania uwagi na dialogi hehe

Gram bez fast travel, mapka ma idealną wielkość. 

Odnośnik do komentarza

Przeciez poczatek gry, to Valentine oraz okolice, z jedna misja w Strawberry. Pozniej, juz po pewnej misji, gdzie wcale nie musimy martwic sie o pieniadze, mapa sie zwieksza i dostajemy pociagi, dylizanse oraz fast travel w obozie. Jedyny wymog, kiedy musimy uzywac konia, to ten, kiedy wracamy do obozu, ale zwykle to jest 2 minuty cwałem na pelnej staminie.

Edytowane przez Gość
j
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Faka napisał:

Gdzie się wam udało upolować tego osranego drozda wędrownego? Zabijam każdego małego po kolei pierda i nic, jakieś jemiołuszki, sójki wujki i ujki :[

Wikipedia mówi że "zamieszkuje zadrzewienia, obszary rolnicze i ogrody." Znając R i ich przywiązanie do szczegółów to pewnie tam znajdziesz tego małego skoorwiela :D

Odnośnik do komentarza

Nie pamiętam czy to był dokładnie ten ptak ale polecam ten filmik i robienie dokładnie tego samego co koleś na filmiku, czyli autolock aż w końcu "załapie" na tym ptaku. Udało się po którymś razie. Jak ptak ucieknie to wystarczy zrobić kółko wokół wyspy i powinien się znowu pojawić.

 

 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, _Be_ napisał:

Gram bez fast travel, mapka ma idealną wielkość. 


Ch#ja tam - za mała jest. Taki świat to aż chce się zwiedzać godzinami.
 

15 minut temu, Słupek napisał:

jest gdzieś do zdobycia/kupienia ten czarny strój z

  Pokaż ukrytą zawartość

z napadu z Billem

z trzeciego rozdziału?

 

Płaszcz dużo wcześniej znalazłem u siebie w garderobie. Kupiłem kiedyś ten beżowy, a później (w drugim rozdziale) jakoś przypadkiem natknąłem się na czarny wariant kolorystyczny w garderobie, mimo że na pewno takowego nie kupiłem. Z resztą akcesoriów to nie wiem, ale już i tak masę rzeczy kupiłem, więc nie mam pojęcia, co skąd pochodzi :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...