Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

jezuuuu jaka ta gra jest durna przeplatana z wyśmienitą. Nie jestem w stanie pojąć jak Rockstar mógł wyprodukować grę z tak durnym systemem bounty, poruszanie się po saint denis jest praktycznie niemożliwe, policja do mnie strzela za byle (pipi). Do tego właśnie straciłem konia, którym grałem od 30 godzin. Zniknął, przepadł, na mapie go nie ma, w stajni go nie ma.

 

Wiedźmin 3 jednak goty, miał swoje wady, ale nie tak durnowate, no i był 3 lata temu.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Skończyłem. Skończyłem w końcu grę na którą czekałem od 8 lat. Cudowna przygoda, przy której spędzę jeszcze pewnie drugie tyle - 100%, platyna, multiplayer, odkrywanie świata. Zdecydowanie najlepsza gra w jaką grałem, razem z poprzedniczką zajmują zaszczytne pierwsze miejsce. Cieszę się, że jestem graczem.

 

Cruel, cruel world, I'm movin' on...

 

 

Nareszcie jakieś pozytywne zakończenie, po tak burzliwym końcu Arthura. Piękny finisz niesamowitej i emocjonującej historii. Aż człowieka ściska gardło, jak pomyśli, że ci ludzie w 1911 roku przestaną żyć

:( 

 

Ross i Fordham już zaczęli tropić Johna.

 

Chciałbym zobaczyć jakiś dodatkowy epizod z udziałem Charlesa, bardzo się cieszę, że przeżył.

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza
W dniu 26.11.2018 o 21:49, Pupcio napisał:

Od jutra będzie się dało 

  Pokaż ukrytą zawartość

w online :nosacz3:

Przeglądam na jutubku ile akcji w obozach mnie ominęło i tak się zastanawiam czy jest w ogóle możliwe żeby człowiek zobaczył wszystko co ta gra ma do zaoferowania. CHORE, to jest to słynne R* które lubie i szanuje


Dokładnie. Ja po ukończeniu gry również skusiłem się by zobaczyć kilka filmików (głównie związane z ukrytymi aktywnościami). To wręcz nieprawdopodobne ile mnie ominęło, choć spędziłem siedemdziesiąt sześć godzin z grą. :obama: Rzecz jasna wrócę do tego niesamowitego świata, ale i tak chylę czoła przed ekipą z R*:hi:
Tak jak napisałem kilka dni temu, gra ma swoje bolączki, ale i tak produkt tej klasy zdarza się raz na kilka lat.

Dla zainteresowanych, jest już poradnik od uznanej ekipy - http://www.powerpyx.com/red-dead-redemption-2-trophy-guide-roadmap/

Nic wybitnie ciężkiego, ale też łatwo nie jest. No i trzeba jednak ogrom godzin poświęcić na grę. A niech coś się posypie (o co przy tak olbrzymiej grze nietrudno).
Powodzenia dla każdego kto się podejmie, bowiem widziałem w temacie, że kilka osób celuje w 100%. Trzymam kciuki chłopaki. :lapka:

 

Odnośnik do komentarza

Nie będę się sprzeczał. W każdym razie mnie na stronie powerpyx wyskoczyła ta informacja dzisiaj. Nie widziałem go tu na ostaniach stronach, więc uznałem, że może się przyda.

Ale możliwe, że masz rację, Wredny. :thumbsup:
P.S. Faktycznie, datowana na koniec października, więc dzisiaj zapewne wrzucono informacje o multi.

Edytowane przez Sylvan Wielki
Odnośnik do komentarza

Koń

Spoiler

z prologu

to przejął mentalność właściciela :/ Tęsknię za moją śnieżnobiałą klaczą. Ta przynajmniej nie srała pod siebie na widok zaskrońca ani też nie przywalała łbem w większość przeszkód.

A tak w ogóle to gra jest lekkim (pipi)kiem jeśli chodzi o ostatnie wyzwania każąc zbierać raz jeszcze rzeczy, które zbierasz od początku, a które i tak (pipi) znaczą. 

Pierwsze 3 zlecenia od pani Hobbs poszły gładko choć oposa na 3 * trochę mi zajęło szukanie. 

 

Odnośnik do komentarza

Ale te z porożem tam miałeś?

 

Na yt jest mowią że te z porożem głównie Cairn Lake, Lake Isabella I Barrow Lagoon, trzeci dzień jeżdżę wokol tych miejsc (jeszcze przy tych je.banych zamieciach śnieznych) i tylko jedna samicę bez rogów spotkałem, już jestem na skraju cierpliwości żeby tak dużego zwierzaka nie dało się znaleźć 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...