Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, c0ŕ napisał:

Objechałem wskazane przez was lokacje po 5 razy o każdej porze i nadal ani śladu łosia xDDDD JE.BANE WAPITI WIĘCEJ WAS MATKA NIE MIAŁA

 

jadę do Tall Trees zaraz, ostatnia deska ratunku

DtHuvf8X4AI17-K?format=jpg

 

:kaz:

 

Biegał jeden przy Wallace Station, tam też poszukaj.

 

Ile nowych ciekawych rzeczy znalazłem dzięki temu oficjalnemu poradnikowi :obama: Rycerza widzieliście?

Odnośnik do komentarza

c0r zajmij się czymś innym, np. podkładaniem się Grizzly, ja jeździłem miedzy tymi dwoma miejscówkami i kilka Łosi właśnie tak jak Rozi pisze się po drodze przewinęło

DtH2gAcWsAMvmNn.jpg:large

 

Bliskie ukończenia

achievement13.png

Gorączka złota

Ukończono 30%

  jeszcze tylko 49 złotych medali :dog:

 

Edytowane przez Figuś
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

od 4 dni podkładałem się grizzly w Wallace Station i nic. Odwiedzałem każdą możliwą miejscówę, wszystkie jeziora w zimowej części terenu, Tall Trees (gdzie prócz Skinnerów znalazłem po raz 10 typa od Gavina, zanim otworzył ten głupi ryj wpakowałem mu 30 kulek z frustracji), okolice chaty wdowy, dosłownie byłem wszędzie i to po kilkanaście - kilkadziesiąt razy, bo wczytywałem i sejwowałem, budziłem się i spałem na okrągło. Ani śladu łosia. Ba, przez ponad 100h które spędziłem przy grze wbijając 100% nie widziałem samca łosia na oczy.

 

Akurat byłem znowu przy Wallace Station w poszukiwaniu grizzly gdy napisałeś tego posta. Zrezygnowany i bez zapału zaznaczyłem ten punkt z twojej mapy koło legendarnego barana. Jadę, aż w pewnym momencie usłyszałem dziwny jęk, byłem pewny że pierwszy raz go słyszę. Aż zapauzowałem grę z wrażenia, szybkie L3 + R3 żeby mi nie spier.dolił i UJRZAŁEM GO jak pił wodę przy rzece, dosłownie w tym punkcie który zaznaczyłeś. Ja pier.dolę, kocham cię figuś xD

 

Ogromny kamień z serca, nawet nie chodzi mi o trofeum ale odczuwałem frustrację że gra nie pozwala mi zobaczyć takiej zaje.bistej zwierzyny, oj robi wrażenie ten łoś z bliska. Mogliby trochę poprawić jego spawn, zdecydowanie

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Figuś napisał:

c0r zajmij się czymś innym, np. podkładaniem się Grizzly, ja jeździłem miedzy tymi dwoma miejscówkami i kilka Łosi właśnie tak jak Rozi pisze się po drodze przewinęło

DtH2gAcWsAMvmNn.jpg:large

 


O kuźwa, ile ja tu ostatnio czasu spędziłem na zabawach z miśkami właśnie - póki co 83% postępu w trofeum , ale robię przerwę - przynajmniej złapałem mojego wymarzonego, całego czarnego American Standardbred :)
No i mogłem zaobserwować naocznie ten system z rozkładem zwłok zwierzaków - zayebisty bajer.
Poleciałem trochę z fabułą - poznałem pana Angelo Bronte, w obozie śmignąłem dwie czynności z ziomkami - dyliżans z Lenny'm i "polowanie" z Pearsonem, a później znalazłem list w swoim pokoju i chwilę spędziłem w Saint Denis... Na dziś koniec zabawy :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...