Skocz do zawartości

PSX Extreme 231


Oceń okładkę PSX Extreme 231  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 231

    • 1
      0
    • 2
      1
    • 3
      2
    • 4
      2
    • 5
      1
    • 6
      4
    • 7
      9
    • 8
      5
    • 9
      5
    • 10
      11


Rekomendowane odpowiedzi

Skomentowałbym jakoś nowy numer, by znowu zabłysnąć w Głosie Ludu, ale jedyne co mi przychodzi do głowy to pytanie: kto tak nieudolnie odbił lustrzenie gogle VR na okładce? Logo PlayStation wywrócone na lewą stronę :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Numer szmatławca fajny zwłaszcza tekst Urala (myślałem że się nie doczekam Twojego powrotu). Jednak mam jedno ale do artykułu DS od Komoda::

 

- Fajnie że poruszyłeś temat Death Stranding ale wielka szkoda że pojechałeś tak po bandzie i zwyczajnie zerżnąłeś cudzą pracę a raczej wkład w zebraniu sensownych informacji i nawet nie pokusiłeś się o własną teorię. Nie ma w artykule nawet pogratulowania spostrzegawczości gościa i jego wysiłku, który odwalił tak naprawdę za Ciebie całą robotę. Może się rzucam o nic ale świadomość że skopiowałeś praktycznie wszystko co ktoś inny zrobił z pasji i za darmo (gdzie pewnie wielkie g otrzyma z klików), gdzie Tobie za to płacą po czym ląduję to w dużym czasopiśmie jest trochę nie na miejscu.

 

Dla zainteresowanych chodzi tutaj o Youtube'ra PythonSeikanHD, który dobre 2 miesiące temu sklecił 1h filmik analizując wszystko co związane z Death Stranding twierdząc iż P.T. / Silent Hills to tak naprawdę Death Stranding i że Kojima planował od dłuższego czasu odejście z Konami i nie tylko. Zresztą osoby, które przeczytały artykuł "autorstwa" Komoda doznają niejako deja vu oglądając poniższy filmik (co potwierdza też kolejność opisywanych wątków w artykule dokładnie w tym samym momencie co przedstawia na swoim filmiku Python):

 

 

 

A i gratulację dla Zaxa broniącego jak zawsze kolejny twór od Bethesdy. Bo jeszcze nie znam osoby broniącej tej firmy tak jak Ty niczym niedźwiedzica broniąca swoje młode.

Odnośnik do komentarza

Numer szmatławca fajny zwłaszcza tekst Urala (myślałem że się nie doczekam Twojego powrotu). Jednak mam jedno ale do artykułu DS od Komoda::

 

- Fajnie że poruszyłeś temat Death Stranding ale wielka szkoda że pojechałeś tak po bandzie i zwyczajnie zerżnąłeś cudzą pracę a raczej wkład w zebraniu sensownych informacji i nawet nie pokusiłeś się o własną teorię. Nie ma w artykule nawet pogratulowania spostrzegawczości gościa i jego wysiłku, który odwalił tak naprawdę za Ciebie całą robotę. Może się rzucam o nic ale świadomość że skopiowałeś praktycznie wszystko co ktoś inny zrobił z pasji i za darmo (gdzie pewnie wielkie g otrzyma z klików), gdzie Tobie za to płacą po czym ląduję to w dużym czasopiśmie jest trochę nie na miejscu.

 

Dla zainteresowanych chodzi tutaj o Youtube'ra PythonSeikanHD, który dobre 2 miesiące temu sklecił 1h filmik analizując wszystko co związane z Death Stranding twierdząc iż P.T. / Silent Hills to tak naprawdę Death Stranding i że Kojima planował od dłuższego czasu odejście z Konami i nie tylko. Zresztą osoby, które przeczytały artykuł "autorstwa" Komoda doznają niejako deja vu oglądając poniższy filmik (co potwierdza też kolejność opisywanych wątków w artykule dokładnie w tym samym momencie co przedstawia na swoim filmiku Python):

 

 

 

A i gratulację dla Zaxa broniącego jak zawsze kolejny twór od Bethesdy. Bo jeszcze nie znam osoby broniącej tej firmy tak jak Ty niczym niedźwiedzica broniąca swoje młode.

Panie kochany, nim zarzucisz komuś plagiat i przepisywanie słowo w słowo cudzego materiału, zastanów się dwa razy. Trailer DS jest przedmiotem rozkminy po wszelakich forach tematycznych od momentu jego ukazania się, co z lubością śledzę, googluje, oglądam filmiki, jaram się. Przytoczony przez Ciebie Python wykonał w sierpniu kawał dobrej roboty, ale, nie zgadniesz - również zebrał do kupy teorie już wcześniej rozkminiane. Czyli w myśl Twojej logiki - dokonał plagiatu. I to masowego, bo z ciekawostek "obrał" całą masę filmików innych autorów. Poniżej kilka przypadkowych, wyszukanych na szybko hasłem "Death Stranding theory" filmików z Youtube'a, które omawiają to samo, ale robiły to zdecydowanie wcześniej (oczywiście jest tego więcej).

 

Maj:

Czerwiec:

Czerwiec:

Czerwiec:

Czerwiec:

Lipiec:

Lipiec:

 

Kto był pierwszy? Nie sposób wskazać, bo to efekt dyskusji tysięcy fanów, na tym polega frajda gier od Kojimy - angażują i bawią fanów na całym świecie na długo przed premierą. Skoro więc z tych wszystkich teorii maluje się przekonujący obraz - rozumiem, że nie powinienem był o tym pisać i zamiast tego postarać się udowodnić coś innego. Może się nie trzymać kupy, byleby było inne niż to. Wskaż mi też tą identyczną kolejność dokładnie w tym samym momencie tych samych tez. Może ponadto nie zauważyłeś, ale ów Python w swoim filmiku wykorzystuje powszechnie znane wcześniej teorie do udowodnienia, że Death Stranding to właśnie Silent Hill. W sensie - że to właśnie nowa gra jest przykrywką dla nowego Silent Hill. Znaczna część filmiku skupia się na wskazaniu powiązań DS z serią SH, bo to jego sedno. Wskaż mi jedno miejsc w artykule, w którym stawiam taką tezę. Nie piszę, ponieważ mam inną teorię - taką, w której Kojima wykorzystał markę Silent Hill do odwrócenia uwagi od swojej nowej gry i właśnie ten fakt był ostatecznym powodem jego rozstania z Konami. A o tym, że to planował wcześniej, mówi fragment odnośnie Ground Zeroes. Wskaż mi natomiast moment w filmiku w którym jest o tym mowa. Zapraszam do dyskusji :)

Edytowane przez KOMODO
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czemu główny bohater Mafii 3 w recenzji zmienia z akapitu na akapit swoje imię? :D

 

Naturalnie mój błąd. Czytałem sam ze 3 razy przed wysłaniem, potem czytały jeszcze 2 inne osoby, ale nikt nie wyłapał. Dzięki za czujność, następnym razem baczniej będę zwracał uwagę na robiące drukarskie chochliki imiona ;)

Soq pijany pewnie był.

 

Dementuję, trzeźwy jak bobas - pisanie po % zrodziłoby więcej kwiatków :P

Edytowane przez SoQ_
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No standardowo premiera chyba jest w każdą ostatnią środę miesiąca. A że w tym miesiącu środa jest ostatnim dniem to tak wyszło, że trzeba trochę dłużej poczekać.

 

Nawet nie chyba, a na pewno z tą ostatnią środą. Numer gotowy, się drukuje, jutro rano zapowiedź, w kioskach od środy. 108 stron, 45 recenzji, 2 obszerne tematy numeru. 

Odnośnik do komentarza

Perez, widziałeś kalendarz CDA? Tam Zelda jest.

 

Tak tylko mówię :)

 

Zobaczymy, co się da zrobić. Rozmawiam z Nintendo w temacie oficjalnych artów :)

 

Perez, a z tym kalendarzem to da radę żeby był taki na biurko z przekładanymi kartkami?

 

Nie w tym roku na pewno, bo z drukarnią temat druku, formatu itp. mamy już dogadany od miesiąca (konieczność zamówienia papieru), więc robimy w standardowej opcji. Z ciekawości spytam, czy mają opcję druku w takiej formie, aby to można było postawić na biurku (chociaż nie wiem, czy w tym obecnym formacie nie wyszłoby to za wielkie). 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...