Skocz do zawartości

PSX Extreme 231


Oceń okładkę PSX Extreme 231  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 231

    • 1
      0
    • 2
      1
    • 3
      2
    • 4
      2
    • 5
      1
    • 6
      4
    • 7
      9
    • 8
      5
    • 9
      5
    • 10
      11


Rekomendowane odpowiedzi

Za 3 lata nikt o VR nie będzie pamiętał. Za 5 lat pojawi się kolejna WIELKA REWOLUCJA mająca na zawsze zmienić oblicze gejmingu, a która też ostatecznie okaże się wyciągaczem kasy i sztucznym przedłużeniem generacji. Bo gracze zawsze najlepiej będą się czuli z tyłkiem na kanapie i padem w łapach.

 

to samo pisała znaczna większość tych którzy VR ogrywali dotąd na jutjub.

i co zabawne znaczna większość z nich, po założeniu gogli odszczekiwała te słowa w dedykowanym temacie

 

btw na vr także można używać pada i kanapy :sorcerer:

Odnośnik do komentarza

Przeglądając najnowszy numer nie rozumie jednego, dlaczego podczas wysypu tylu b.dobrych/dobrych gier ps4 dostało w "konsolometrze" tylko 6?

 

Konsolometry oddają przede wszystkim poziom eksów jakie wyszły na daną platformę, inaczej nie miałyby sensu,wyszłoby 5 super multiplatform na obie konsole, żadnego eksa i obie by dostały 10 w konsolometrze ;)

Odnośnik do komentarza

Muszę powiedzieć że magazyn ma dla mnie poziom zwyżkowy od 2 numerów. Obecny numer bardzo mi się podoba. Czuć dobrą zmianę. Nawet zacząłem czytać te felietony na ostatniej stronie. Kiedyś było tam o battlefieldach, battlefrontach czy multi w last of us a teraz co miesiąc ciekawy felieton na różne tematy,  Roger oby tak dalej :)   Po raz pierwszy od dawna w PSX Extreme mam więcej ciekawego do czytania niż w pixelu. W tym miesiącu tylko retro od cda mi się lepiej czytało no ale to był dodatek do cda. Samo CDA o wiele gorsze od psx'a .  Bardzo fajny test vr. Ciekawa relacja z waszego grania (musiało być ciasno w tej małej redakcji) . Felietony poza jednym bardzo mi się podobały. Od felietonów od jakiegoś czasu zaczynam lekturę. Fajnie że Hiv wrócił do felietonów i nostalgiczne powroty starej gwardii na plus. Artykuły ciekawe i na temat. Nawet artykuł z niczego o nowej grze Hideo spoko :)   Recenzji nie czytam to się nie wypowiem (wszystko co chciałem już kupiłem/ograłem zanim napiszecie recenzje) . 

 

Teraz ponarzekam chwilkę aby nie było za słodko. Kącik filmowy znowu rozmija się z moim gustem w ocenie. Wiem wiem subiektywna ocena recenzenta. Ostatnie miesiące rubryka czytelnik polecam to jedziecie już po bandzie. Dajcie jakiegoś czytelnika z gustem przekraczającym tasiemce.  Polecanie fify 17 :D      Cały kącik listy proponowałbym zlikwidować. Od miesięcy nie ma tam ciekawych treści. Wiem to wina czytelników no ale jak nie ma ciekawych listów to zmniejszcie ten dział.  No i tradycyjnie jak co miesiąc zax i jego bethesda felieton. Ehhhhh czasem mam wrażenie że mu płaci biedesda za promocje. 

Odnośnik do komentarza

Zax przejął kącik RPG od Stara. Więc w tytule kącika mamy "fabularna tawerna" i gość po prostu pisuje felietony zahaczające o rpg. Już pisałem kiedyś o tym, ile można pisać o skyrim, falloucie i innych rpgach? Wydaje mi się, że Zax, niekoniecznie powinien pisać o rpgach (a po prostu mieć swoją stronę na dowolny felieton). Lub jeżeli występuje takie zmęczenie materiału, to po prostu zrobić sobie miesięczną przerwę.

Odnośnik do komentarza

Poczytalem numer u siostrzenca i rzeczywiscie papier jest inny. Wreszcie screeny nie wygladaja jak z ps2 bo cos na nich widac. Ogolnie to przez moment poczulem podobne uczucie jakbym siegnal po starego PsxE, ale tylko przez moment :P dzialu Listy nie czytalem sam nie wiem czemu, kolorystyka mnie odrzucila,listy zlewaly sie w jedno.

Odnośnik do komentarza

 

Przeglądając najnowszy numer nie rozumie jednego, dlaczego podczas wysypu tylu b.dobrych/dobrych gier ps4 dostało w "konsolometrze" tylko 6?

 

Konsolometry oddają przede wszystkim poziom eksów jakie wyszły na daną platformę, inaczej nie miałyby sensu,wyszłoby 5 super multiplatform na obie konsole, żadnego eksa i obie by dostały 10 w konsolometrze ;)

 

 

Z tego co pamiętam konsolometr oddaje "kondycję" konsoli w danym miesiącu, a składają się na nią m.in. liczba zapowiedzi, ilość/jakość wydanych tytułów w danym miesiącu. Exy (głownie system sellery) mogą co najwyżej jeszcze podnieść ocenę. 

Odnośnik do komentarza

Przeczytałem Extrima do testu PS VR i... cieszy mnie, że HIV znowu odkrył w sobie gracza i redaktora jednocześnie. Przy tych zachwytach demówkami VR, czułem się jak w 1998 z Demo One z pierwszego pleja:)
Ale szkoda, że nie napisaliście cen wszystkich gier, tylko tych z cyfrowej dystrybucji. Np. taki Drive Club w pełnej cenie to pomyłka, myślałem, że to wyjdzie jako darmowy patch, ale sprawdzam cenę i widzę 140 zeta.
Gdzieś czytałem, że ReCore się sprzedał, mimo crapowatości, a przecież ta gra kosztuje 80 złotych w sklepiku Microsoftu (a nie 249 zł jak za Forzę 3). Ceny powinny być wprowadzone, chyba nie tylko dla tytułów z dystrybucji cyfrowej. Wszak mamy czasy, gdzie indyki kosztują 8 dyszek i są często ciekawsze/dłuższe od gier AAA, kosztujących 250 zeta.

Inna kwestia to ta ciągła kryptoreklama polskich gierek. Otwieram Extrima, a tam Mielu zachwala swoją gierkę, a obok Zooltar (a w ogóle to skąd on się wziął?:), zachwala... Shadow Warrior 2, który wyjdzie na konsolach, gdzieś w 2017. Mnie to nie obchodzi, nie chcę w gazetce czytać o gierkach pecetowych. Przewracam kartkę, a tam ten nowy dział o polskich grach. I to akurat pasuje, bo pisane obiektywnie, przez gościa który chyba nie robi w jakimś studiu.
Dalej mamy artykuł PSX Extreme na WGW, w którym Roger wyskakuje nagle z gierką Urala "Dlatego z mniejszych deweloperów zjawili się nieliczni, jak choćby twórcy KURSKA". 
Ciekawe tylko kiedy ten KURSK i czy w ogóle zadebiutuje na konsolach. Nie chcę w Extrimie czytać o kolesiach, którzy zachwalają swoje gry. 

Odnośnik do komentarza

Przy braku okładki z artemThe Last Guardian w grudniowym/styczniowym numerze ogłoszę bojkot PE. Strajk głodowy

po tylu latach czekania, to nie widze innej opcji niz okladki z FF XV i Last Guardian ;p

 

obok Zooltar (a w ogóle to skąd on się wziął? :),

pajacował na hyperze z jeszcze jednym typek co lubił pacynki, nie trawiłem ich.
Odnośnik do komentarza

grzybiarz, z cenami pudełek jest ten problem, że jest za duży rozrzut. Cyfra masz prosty temat - kupisz grę na PSN czy w Sklepie Xboksa, masz konkretną cenę i tyle. Pudełko to już inny temat, chyba że dawać ceny ze wspomnianego PSN i Sklepu Xboksa, no ale to znowu nieco zaburzy obraz, bo tam mają często stosunkowo wysokie ceny. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.