Skocz do zawartości

Super Mario Odyssey


Godot

Rekomendowane odpowiedzi

Muzyka faktycznie nie powala. Po wyśmienitym, orkiestrowym Super Mario Galaxy poprzeczka jest bardzo wysoko i ciężko po tamtym soundtracku zaskoczyć.

Ale jeszcze sporo przede mną, więc może zmienię zdanie.

Odnośnik do komentarza

Muzyka faktycznie nie powala. 

Kogo nie powala tego nie powala, bo Wiesz, większość ludzi w tym temacie jest zachwycona utworami jakimi został obdarowany Marian Odyssey.

Według mnie ścieżka dźwiękowa w nowym Marianie jest super wykonana i dobrana (a wszystkiego jeszcze nawet nie zdążyłem usłyszeć ) i może spokojnie stawać w szranki o miano najlepszej  w serii.

Odnośnik do komentarza

Ficus z calym szacunkiem, ale nie ograles zbyt wielu swietnych platformerow by miec porownanie.

 

Starh masz tysiac pochlebnych opinii i kilka stonowanych i od razu gra jest po prostu dobra? No jak ktos bardzo chce znalezc dziure w calym to jakies dowody na potwierdzenie swoich opinii sie znajda. Tylko nie wiem po co.

@up

 

„Nie powala” rozumiem jako bardzo dobra, ale nie zapadająca w pamięć jak chociażby Gusty Garden Galaxy. Może jeszcze nie trafiłem na odysejowy odpowiednik bądź mam kaca i dźwiękowstręt.

Odnośnik do komentarza

Opinia z innego forumka

 

Ja miałem 220 jak skończyłem,w każdym.swiecie po skończeniu nieco czyscilem mapkę ale że nie wszystkie światy mi się podobały to kilka poprostu skończyłem żeby jak najszybciej opuścić. Naliczyłem aż 5 imo mocno średnich i graficznie brzydkich,reszta z kolei jak z innej gry. Szkoda.

Dla mnie po skończeniu mocne 8 i tylko dlatego że jest mocno nierówno. Są levele gdzie gra jest dla mnie absolutnie wspaniala i grafika pokazuje na co stać Swicza a są takie gdzie wygląda jak levele z Dreamcasta robione na kolanie. Więc za ten nierówny poziom wykonania odejmuje oczko od oceny.

Co do endgame - super pomysł. Szkoda że znów oprawa wróciła do wczesnego PS2,tekstura trawy wygląda jak zielona kupa a można było to tak ładnie zrobić. Nie rozumiem tego dziwnego miksu realistycznej oprawy bo tutaj to szkodzi.

Będę masterowal bo pewnie gameplayowo gra rozwinie skrzydła dopiero teraz (to mój kolejny zarzut-bylo zbyt prosto) ale nie będę oszukiwał, spodziewałem się o wiele więcej i koniec końców ta odsłonę stawiam jedynie wyżej od SMS a za pozostałymi częściami.

 

Ustosunkuje się ktoś? Swoją kopie odbieram z konsolką jutro.

  • Plusik 3
  • Minusik 6
Odnośnik do komentarza

Starh po co ci to ustosunkowanie? Jutra sam się przekonasz. Odpalisz i przepadniesz. Naprawdę te oceny plus liczne spusty to nie przypadek. Ta gra jest genialna.

 

No ale ogólnie typ dużo nie wycisnął z tej gry bo na koniec miał 220 księżyców, a ja po 2 pierwszych światach mam z 80-90.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Opinia z innego forumka

 

Ja miałem 220 jak skończyłem,w każdym.swiecie po skończeniu nieco czyscilem mapkę ale że nie wszystkie światy mi się podobały to kilka poprostu skończyłem żeby jak najszybciej opuścić. Naliczyłem aż 5 imo mocno średnich i graficznie brzydkich,reszta z kolei jak z innej gry. Szkoda.

 

Dla mnie po skończeniu mocne 8 i tylko dlatego że jest mocno nierówno. Są levele gdzie gra jest dla mnie absolutnie wspaniala i grafika pokazuje na co stać Swicza a są takie gdzie wygląda jak levele z Dreamcasta robione na kolanie. Więc za ten nierówny poziom wykonania odejmuje oczko od oceny.

 

Co do endgame - super pomysł. Szkoda że znów oprawa wróciła do wczesnego PS2,tekstura trawy wygląda jak zielona kupa a można było to tak ładnie zrobić. Nie rozumiem tego dziwnego miksu realistycznej oprawy bo tutaj to szkodzi.

 

Będę masterowal bo pewnie gameplayowo gra rozwinie skrzydła dopiero teraz (to mój kolejny zarzut-bylo zbyt prosto) ale nie będę oszukiwał, spodziewałem się o wiele więcej i koniec końców ta odsłonę stawiam jedynie wyżej od SMS a za pozostałymi częściami.

 

Ustosunkuje się ktoś? Swoją kopie odbieram z konsolką jutro.

 

Podkreslilem kluczowe słowa, która tylko mnie przekonuja ze nie warto sie do takiej opinii odnosic bo szkoda czasu.

Odnośnik do komentarza

Starh po co ci to ustosunkowanie? Jutra sam się przekonasz. Odpalisz i przepadniesz. Naprawdę te oceny plus liczne spusty to nie przypadek. Ta gra jest genialna.

 

 

Polać mu.

 

Jak ktoś tam wystawi 8 czy 9 to i tak ocena z górnej półki, ale ranking i średnia 97 oczek pokazuje, że takich jednostek na 100 graczy znajdzie się kilku. 

 

Jutro pograsz i wpadniesz w zachwyt.

 

Pewnie, że znajdę w Odyssey tyci niedociągnięcia, ale za(pipi)istość całej reszty wgniata w fotel.

Odnośnik do komentarza

Doznania eksploracyjne w tej grze są dla mnie praktycznie identyczne jak w Zeldzie, a nawet lepsze. Jedynie przestrzennie zminiaturyzowane. Levele specjalne (te za drzwiami), to jak shriny w Zeldzie, tylko platformówkowe i zręcznościowe, a nie łamigłówkowe. Choć szczypty tego ostatniego też nie brakuje. Księżyce jak koroki, tylko do potęgi setnej ;p. Gra świetna. Jak tylko dalej będzie trzymać taki poziom, to będę miał problem co wybrać do GOTY. A w marcu/kwietniu to było takie łatwe ;p.

 

Ile w tej grze królestw, 5? Bo pękło 10h, a ja w czwartym siedzę ;p. Oszukiści :E.

Odnośnik do komentarza

festiwal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

yebane goty i najlepszy platformer ever w jaki mialem przyjemnosc grac, ta gra mnie powala co chwile pomyslem, tym jak znajdzki i bonusowe etapy sa poukrywane i przemyslane, jakie cudowne, np chwile wchodze w drzwi w bloku, widze motorek na dziedzincu, wskakuje i ....xddd

 

tegoroczna zelde mesjaszem bym nie nazwal, w swoim czasie napisalem w odpowiednim temacie recke, sporo rzeczy mnie tam nerwowalo, a przede wszystkim miejscami czulem nude, tutaj totalnie nie mam nic do zarzucenia, w swoim gatunku to yebane arcydzielo

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...