Skocz do zawartości

Super Mario Odyssey


Godot

Rekomendowane odpowiedzi

No ktoś tutaj pisał, że na TV wcale nie wygląda tak dobrze. A ch,uja prawda, po całym weekendzie grania w trybie handheld jak w końcu gnoja podpiąłem do TV to ja cię pier,dolę, ale ślicznie się to prezentuje na moim 21-calowym byku O_o.

Odnośnik do komentarza

Jezusie nareszcie 100 purpurowych monet na pustyni, nareszcie opuszczam to miejsce i lece dalej :obama:

 

Z jednej strony frustracja ze byly ukryte w tak oczywistym miejscu, z drugiej strony radosc i uczucie jakiegos tam osiagniecia bo szukalem szukalem i znalazlem sam bez pomocy youtube itp...no cala plansze to juz na pamiec znam, teraz jeszcze reszte ksiezycow wyzbierac ale to potem, mam juz dosc tej lokacji i muzyczki, sni mi sie po nocach, zobaczymy co tam jest dalej.

Odnośnik do komentarza

Monetki to pół biedy, niektóre księżyce są tak poukrywane, że bez grzyba bym nie dał rady, ew. przechodziłbym mariana z pół roku. Nawet jak już mamy podpowiedź to nie zawsze jest to takie oczywiste.

 

Czyszczę teraz śniegową planszę, mi się podoba, fajny klimacik.

Odnośnik do komentarza

A Rayos dalej próbuje wnówić na discordzie, że te wszystkie 670 księżyców znalazł sam bez grzyba xDD

 

Ja musiałem kilka razy kupić podpowiedź od toada. Jak na 612 księżyców to i tak bardzo mało. Niektóre były tak mocno ukryte, że bez grzyba nie uwierze, że ktoś je znalazł. No chyba, że tak jak pajgi napisał, siedział 24/7 na jednej planszy i wąchał każdy milimetr mapki.

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza

A Rayos dalej próbuje wnówić na discordzie, że te wszystkie 670 księżyców znalazł sam bez grzyba xDD

 

Ja musiałem kilka razy kupić podpowiedź od toada. Jak na 612 księżyców to i tak bardzo mało. Niektóre były tak mocno ukryte, że bez grzyba nie uwierze, że ktoś je znalazł. No chyba, że tak jak pajgi napisał, siedział 24/7 na jednej planszy i wąchał każdy milimetr mapki.

Rayos to ściemniacz. Na początku gry myślałem, że wszystko da się samemu zdobyć, ale później jak zacząłem grać to coraz bardziej utwierdzałem się w przekonaniu, że trzeba być niezłym hardcorem i mieć dużooo czasu. Ja do tej pory wszystkie monety znalazłem sam, ale jeśli chodzi o księżyce to kilkanaście razy skorzystałem z grzyba, a z obrazkami na ścianach z youtube. SM64 było łatwiejsze, można było wszystko samemu rozkminić, podobnie Galaxy, SMO jest trudne, poza tym księżycy jest od cholery :). Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Gierka cudo ale faktycznie na 60 calach z odległości 2,5m ząbki walą po galach (reszta mega-kolory, design itd.). Sprawdziłem też na starej plazmie Panasa i było idealnie ale i tak mnie to wali bo po jakiejś sekundzie od odpalenia levelu zapominam o bożym świecie i innych ząbkach.

Co do monet to to też co chwile mi 1-3 brakuje Ehhh. Dobrze że mam cyfrę może kiedyś 100% wleci.

Aaaa rozpoczynam 5 świat i ponad 13h mam przegrane.

Odnośnik do komentarza

Nie nie ja mam fetysz i od iluś lat odpalam stoper w telefonie jak zaczynam grać i spisuję w co ile grałem i potem na koniec roku sprawdzam ile łącznie przegrałem. Tzw zarządzanie czasem xD

 

Ja tak zawsze przed stosunkiem robiłem, ale żona w końcu powiedziała że szkoda bateryji w telefonie i łatwiej będzie jak policze do 10 :P

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dobra, skończyłem gierkę.

Odblokowałem ten ukryty poziom, a potem, za 250 księżyców jeszcze jeden.

Te stroje w

Mushroom Kingdom- classic Mario, szkielet,Mario 64, Luigi, doctor Mario

:fsg:

Jedna z najlepszych gier w jakie w ogóle grałem, nie będę rozkładał na czynniki pierwsze bo już wszyscy to zrobili po parę razy.

Teraz mam około 30 godzin na liczniku, ale muszę dzisiaj odnieść gierkę sąsiadowi to pewnie jeszcze trochę księżyców zrobię.

Podobało mnie się jeszcze bardziej niż Galaxy.

Na pewno w niedługim czasie jeszcze wrócę do SMO i napierdolę tyle godzin ile będzie się dało.

 

10/10 GOTY 2017

 

Dziękuję Panie Nintendo, idę grać.

 

9o4z3Fr.jpg

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...