Opublikowano 9 czerwca9 cze trzeba było wesprzeć devów, bo fajna promocja pojawiła się na Dooma z kolcami w premium edition
Opublikowano 10 czerwca10 cze Lubię od czasu do czasu pyknąć w te filmowe gierki. Żal nie wziąć za 26 ziko.
Opublikowano 12 czerwca12 cze On 6/10/2026 at 4:52 PM, Uzytnik30 said:Lubię od czasu do czasu pyknąć w te filmowe gierki. Żal nie wziąć za 26 ziko.Niestety nie jest warta nawet tyle, jeden z gorszych tytułów Supermassive.
Opublikowano 14 czerwca14 cze Podobno ostatnia promocja przed premierą. No i pora obadać gierke. A w sumie to jeszcze Raymanek, bo ten remake mi się nie podoba wizualnie.
Opublikowano 19 czerwca19 cze przecież ten rayman będzie za 16zl za tydzień na wyprzedaży u grubego xd
Opublikowano 19 czerwca19 cze Nie bądź złośliwy. Wsparł chłopak upadającą multimiliardową korporacje.
Opublikowano piątek o 18:175 dni Nie doczekam sie raczej rimejka, więc pora na 2. 9 godzin temu, wojtas011 napisał(a):przecież ten rayman będzie za 16zl za tydzień na wyprzedaży u grubego xdAle fajnie, ale co mnie to?xd
Opublikowano 5 godzin temu5 godz. Na klocu dopiero na 10 dni przed premierą, więc odklikanie preordera teraz nie jest żadnym zobowiązaniem, więc czemu nie.
Opublikowano 3 godziny temu3 godz. Dawno nie czekał tak na Assassyna a i nie grałem w oryginał. No i GTA 6.
Opublikowano 1 godzinę temu1 godz. Kurde jeszcze zabraknie cyfry w dzień premiery, trzeba się śpieszyć
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.