Skocz do zawartości

Cyfrowe zakupy growe!


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet mi zdarzy sie kupić coś nie w pudełku (choć jeden z tych tytułów został wydany retail, ale przegapiłem na LRG).
Dwie strzelanki wydane przez Devolver Digital (Ruiner w grubej promocji - za niecałe 20zł), oraz relaksującą gierkę o nurkowaniu - po Subnautica mam niedosyt takich klimatów, więc Beyond Blue wejdzie jak złoto :banderas:
9cc31b4ef12e9131.jpg

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Mały zakup na switcha. Gra akurat w promo i od dawna na nią polowałem. Gra to interaktywna opowieść która opiera się na literaturze drogi. Idealne pod switcha.  Przy okazji można zwiedzić kilka miejsc nie ruszając się z domu. Wystarczy odrobina wyobraźni. Dobrze napisane mam już za sobą pierwsze dwie godziny gry. 

 

W1aiCyA.jpg

 

Jeżeli kogoś interesują takie klimaty polecam chociaż recenzje przeczytać. Wanderlust Travel Stories. Na pewno jest to unikatowa gra. Dostępna chyba tylko na pc, ios i switch.

Odnośnik do komentarza

mUVH62G.jpg 

Miałem zamiar jeszcze coś zakupić na letniej wyprzedaży ale akurat ostatnie dwa dni miałem tak intensywne, że zapomniałem o tym evencie. Troszkę się sam na siebie wkurzyłem. Kilka złotych z kart w portfelu poczeka :) 

 

SCVI zakupiony z Eneba i mam nadzieję, że nie ma tam większych wałków niż na Allegro. Jeżeli forumek coś wie więcej o tej stronie to z chęcią poczytam.

Edytowane przez Ins
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

@Frantik gratki zakupu i nie masz się czego bać. Najlepsza gra generacji. I chyba najlepiej napisana gra w historii. 

 

Ja skromne zakupy ale wzmacniam biblioteke steam. Czas wrócić na poważnie do pc i olać te pół produkty. :) A zatęskniłem za rts i duzo dobrego słyszałem o remasterku to w weekend będzie grane. Kiedyś z red alertem spędziłem kilkadziesiąt h na pierwszy pc. Obecnie po tylu latach powrócę :)

0H8S3Hf.jpg

 

Tutaj indyczek polecany przez kolegę i gra w którą zawsze chciałem zagrać ale była za droga na konsolach. 

C9JPfKO.jpg

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
21 minut temu, XM. napisał:

Cenzura jest w tej xboxowej?

 

Chyba też. Ale i feel grania jest po prostu gorszy :( duzo zartow tez popsuli. Ogolnie mam same zle wspomnienia z tym rimejkiem. Od niedzialajacej płyty milion lat temu po rozczarowanie w stosunku do genialnego oryginału.

Odnośnik do komentarza

Na węgierskim sklepiku dość tanio te gierki (13zł sztuka) więc kolekcja we wstecznej się powiększyła :) No i można normalnie zwykłą kartą płacić więc chyba będę tam częściej zaglądać.

 

NAGe8NB.jpg

uPiOF9B.jpg

EDIT:

Wpadł jeszcze nowy Doom :)

 

YIUElLt.jpg

 

EDIT2:

 

Kolejne dobrze wydane 13zł :)

 

WcSzGTr.jpg

Edytowane przez Ins
  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...