Skocz do zawartości

Cyfrowe zakupy growe!


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Hotline Miami Collection na Switcha. Pamiętam, że grałem chwilę w pierwszą część i mi się podobało, więc czemu nie zakupić jak dobra cena w eshopie.

 

fhF1f8p.jpg

 

Dodatkowo najlepsza gra tej generacji czyli NieR:Automata :wub: Zakupiona po raz trzeci, tym razem na Steamie. Port na odpjerdol ale na szczęście FAR mod sprawia, że można w to grać.

 

lIyOQK0.jpg

 

 

Edytowane przez Ins
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

W sumie to zbiór gierek z ostatnich dwóch dużych promocji, no ale nakupowałem znowu dużo i jest zapasik niezły (następny w kolejce po Zelduni będzie Phoenix, na 3DS nie skończyłem calego):

EZqrwxYXsAEQdOc?format=jpg&name=large

EZqrwyzWAAAfE7a?format=jpg&name=large

EZqrw0XWoAAnMo5?format=jpg&name=large

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza
W dniu 12.06.2020 o 11:05, krzysiekp392 napisał:

qyVq0cv.jpg

 

Akurat jest wyprzedaż, a trzeba było w końcu nabyć cyfrowe, ostateczne, DRM free wersje tych gier, no i jak na PRAWDZIWEGO POLAKA przystało początek wsparcia GOG nie mógł się zacząć inaczej. :nosacz:


Sroga zima się szykuje chyba, skoro takie zapasy drewna robisz :kaz:

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Wredny napisał:


Sroga zima się szykuje chyba, skoro takie zapasy drewna robisz :kaz:

Panie, do zimy to już pewnie pokończone będzie. Strugają Elex 2, ale chyba się nie wyrobią. Ostatnio ukończyłem pierwszego Risena, do którego zabierałem się od jego premiery, a którego po ukończeniu stawiam blisko G1 i G2. Teraz jestem w trakcie Risen 2 i bez większych oczekiwań jest całkiem OK, przyjemna zmiana klimatu po "cięższej" jedynce. Kolejny raz tego samego bym nie chciał w tym momencie i chociaż pirackie klimaty to nie moja bajka, tak tutaj to jest bardziej dodatek. Pewnie gdybym grał w pierwszego Risena przed zapowiedzią dwójki, oczekiwałbym innej kontynuacji i czułbym rozczarowanie, ale zabierając się za Risen 1, kiedy na rynku jest już trylogia i wiedząc już w trakcie przechodzenia, że druga część będzie w innych klimatach, bez oczekiwań i hype'u jest całkiem znośnie. Później Risen 3 i gierki PB zaliczone. Poza Gothic 3, którego kupiłem tylko w ramach posiadania trylogii i z jakiegoś tam sentymentu do klimatu i muzyki. Sporo w niego grałem (pierwszy raz kupiony na premierę, oczywiście zupełnie niegrywalny wtedy) nigdy nie ukończyłem i chyba już nie ukończę, bo zaczynać od nowa mi się tego nie chce z takim gameplayem (system walki :dafuq:, multum questów DHL i znajdziek bez oznaczeń na sporej mapie) i tym irytującym stutteringiem. A nawet Arcanię ukończyłem.:reggie: Może kiedyś wyjdzie jakiś remaster tej części, to się zabiorę.

 

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...