Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Jezu jaka ta Dina jest bezpłciowa xD jej jedyne cechy to :bycie lesbą, bycie żydówką i posiadanie nosa jak kutas diabła

A i za(pipi)iście mi się nie podoba że zmienili design smoke'a I bomby z gwoździami, rozmieszczenie w menu też zmienili tak że są obok siebie A ich ikonki są wręcz identyczne, łatwo się pomylić 

Edytowane przez Pupcio
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Pupcio napisał:

Jezu jaka ta Dina jest bezpłciowa xD jej jedyne cechy to :bycie lesbą, bycie żydówką i posiadanie nosa jak kutas diabła

A i za(pipi)iście mi się nie podoba że zmienili design smoke'a I bomby z gwoździami, rozmieszczenie w menu też zmienili tak że są obok siebie A ich ikonki są wręcz identyczne, łatwo się pomylić 

Ja mam zupełnie inaczej, Dina na razie jedna z lepszych nowych postaci.

 

Jestem po arcyważnym wydarzeniu, jedyny spoiler na jaki natrafiłem. Cieszę się, że mam to za sobą, a było bardzo grubo. Grubo fchoooj i cholernie chce cisnąć dalej. Ja pyerdole jaka ta gra jest dobra.

 

Co mnie miło zaskoczyło to, że konsola nie wyje. Na samym początku w menu to chciała odlecieć i miałem najgorsze myśli ale w trakcie gry nic nie przeszkadza. Identycznie miałem z GoW, Days Gone i Horizonem. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@MEVEK

 

To się nazywa

Spoiler

false advertising

Naughty Dog ordynarnie

Spoiler

kłamał w trailerach wstawiają inne postacie, inne ubrania, inne twarze, itp.  zmieniając sens tak aby gracze snuli domysły na temat fabuły, tymczasem sami zaserwowali fabularną kupę,  której efektem jest m.in. 3.4 na metacritics

 

Możesz zerknąć też na to jak chcesz:

 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, SpacierShark123 napisał:

Gry w jakiś sposób są testowane przez sony przed wypuszczeniem? Przecież to jest niemożliwe że konsola już podczas wyboru języka zaczyna wyć , strach odpalać dalej bo konsola wyleci w powietrze.

W menu jest głośna, podczas gameplayu mi prosiak chodzi cicho.

Odnośnik do komentarza

Trzy godziny za mną. Eksploracja i walka to esencja tej gry. Fajnie, że dodano uniki bo jest znacznie ciekawiej. Oczywiście wyłączyłem tryb nasłuchiwania i wszystkich zarażonych kasuje z ukrycia. Lata praktyki w pierwsze TLoU nie poszły na marne. Nie zmarnowałem nawet jednej kulki w walce. Ogólnie jedynka wydawała mi się trudniejsza ale to tylko dlatego, że mechanika była wtedy nowa, teraz jest po prostu usprawniona. Czekam na pojawienie się tych nowych rodzajów zarażonych. Przeszło mi przez myśl, żeby zacząć jeszcze raz od razu na Przetrwaniu ale to zostawie na drugi walkthrough. 

 

Pół otwarte poziome połączone z zamkniętymi pomieszczeniami. Świetnie jest to wyważone. Szukam każdego nowego dokumentu, wszystko czytam. Delektuje się tym cudem. Niech się rozkręca jak najwolniej. A to dopiero początek.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...