Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, MaZZeo napisał:

 

napisałem tak bo krytyka TLOU2 też tutaj była sprowadzana do "haha xbociarz dupa piecze?"

 

nic nie piecze bo w każdej chwili można mieć konsole i ograć ten tytuł, ile razy można mówić że konsola to nie cyrograf. Ja kupiłem te 7 lat temu PS3 dla TLOU i było to mega doświadczenie, tym razem z powodów tych które wymieniłem ochota mi przeszła kompletnie na ten tytuł, może kiedyś nadrobię tak jak Ty ale nie jest to dla mnie priorytet.

 

Teraz to nawet nie ma co zwalać tego na "przecieki" bo jak Bień wspomniał są już Cut scenki na YouTube i każdy może obejrzeć i ocenić sam co się dzieje w grze. I jak tylko nie rozpływasz się w każdym calu i nie masz niezdrowej podniety jak Yeti i zdrowy wariat to zaczyna się gnojenie xD i sorry ale przeważnie tak jest w każdym temacie o exie Sony i trzeba być ślepym żeby nie widzieć jaka chora podnieta się udziela przy każdym ich tytule, a tutaj to wyjątkowo wręcz.

Jako znany fan gier Sony. Który wychwala wszystkie exy od horizon po days gone. I zawsze wszędzie z PlayStation oraz gardzę xboxem,pc i Nintendo. Nie mogę się z tobą zgodzić.

 

Po prostu temat przecieków był tu 2 miesiące a teraz wymieniamy się poglądami o gierce. Rozumiem że ból dupy niektórych o to duży. Po co zaśmiecać temat teraz kiedy wszyscy w to gramy. Między posty gdzie rozmawiamy o grafie, fabule, gameplay i własnych przeżyciach. Wchodzi ktoś aby napisać że nadal nie kupił i obejrzał na YouTube i teraz jest pewny że nie kupi. SUPER! Gratuluję a teraz może załóżcie oddzielny temat "bojkotuje the last of us 2". Ja nigdy nie wchodzę do tematu gry w którą nie grałem aby ją krytykować bo to jest słabe. Zdarza mi się czasem hejtowac jakąś grę (oczywiście nie Sony jako pierwszy klap na forum) ale zawsze po zagraniu. Często z moją opinią większość w temacie się nie zgadza ale nikt mi nie powie że przynajmniej kilka godzin nie pograłem. A wrazenia z przeczytania przecieków czy obejrzenia cutscenek na YouTube jest słabe. Szczególnie że ta gra ma dużo fabuły opowiadanej w TRAKCIE gameplayu i przy pomocy znalezionych tekstów. Także gratuluję inteligencji tych co już wiedzą wszystko z przecieków i YouTube. Ja bym tego do kupy nie poskładał. 

  • Plusik 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, Faka napisał:

Ten pucharek w sijatl, turystka, który mi wpadł to pokazuje, że wszystko w tej lokacji wyszabrowałem?

Coś w ten deseń - on wpada po odkryciu każdej lokacji w centrum, czyli jeszcze przed wyszabrowabiem ostatniej lokacji :) Dla niepewnych - dopóki nie wrócicie do "fuck-gate", to można zwiedzać i nabić trofeum.

 

Ziarno ssie, potwierdzam. Gram na slimce. U mnie można je zlikwidować jakimiś ustawieniami w TV typu "MPEG noise reduction" itp., ale szanujmy się, nie będę grał jak zwierzę. 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, eX4cT_PL napisał:

 

  Ukryj zawartość

Poważnie myślisz że ND nie umiało zrobić pięknych kobiet? Chora nad interpretacja i próba myślenia że jest się madrzejszym niż cały internet

 

 

Spoiler

A gdzie ja napisałem że nie potrafią? Wygląd nie jest podyktowany ich umiejętnościami, tylko ideologią SJW.

 

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, pawelas napisał:

Nie grałem i nie mam zamiaru, szczerze to liczyłem że uporają się z zarazą, wrócą do normalności i to będzie główny wątek gry. Jeśli powstanie kiedyś trzecia część to pewnie kuzynka Ellie będzie chciała zabić adoptowanego brata Abby bo obydwie kiedyś zabiły swoje babcie ze strony matki gdy te szukały włóczki na sweter na zimę w Wallmarcie na granicy Kentucky z Ohio. Takie osobiste porachunki są tylko marnotrawieniem idei świata post apo. Albo wyobraźcie sobie że Milla Jovovich w Resident Evil nie ucieka przed zombie, nie interesuje ją korporacja umbrella, jeszcze niedaleko wylądowało ufo i spadł meteoryt a Pan Bóg rozstąpił morze i Pan Jezus zamienił całą wodę w pobliskim sklepie w wino, tylko ktoś zabił jej sąsiada do którego zawsze chodziła po cukier i musi go pomścić. Nie o takie post apo nic nie robiłem.


Nie wiem, czego niektórzy oczekują po fabule, ale chyba nie każda gra musi być o czymś zayebiście górnolotnym, rozdmuchanym i ogólnie o ratowaniu świata (wtedy polecam jRPG).
Klimaty post apo idealnie pasują do opowiadania prostych, osobistych, intymnych wręcz historii i The Last of Us nie jest tu wyjątkiem.
Jedynka była grą drogi, w której dostaliśmy w gruncie rzeczy prostą opowieść o tym, jak dwa różne charaktery, początkowo niezbyt za sobą przepadające, w trakcie podróży dojrzewają i zaczynają postrzegać drugą osobę inaczej.
Tutaj mamy prosty motyw zemsty z wplątanym wątkiem miłosnym i też jest OK - bo nie o to chodzi, by wypyerdolić wydarzenia w kosmos i okrasić epickimi eksplozjami, ale nie potrafić tego sensownie przedstawić, a o to, by każda, najbardziej trywialna rozmowa była podana tak, że człowiek zbiera szczękę z podłogi w podziwie dla kunsztu aktorskiego i świetnie napisanych dialogów. Po tych ~6h wiem, że ND po raz kolejny podniosło poprzeczkę dla całej branży, jeśli chodzi o aspekt prowadzenia narracji i zayebistych cut-scenek.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Jako znany fan gier Sony. Który wychwala wszystkie exy od horizon po days gone. I zawsze wszędzie z PlayStation oraz gardzę xboxem,pc i Nintendo. Nie mogę się z tobą zgodzić.
 
Po prostu temat przecieków był tu 2 miesiące a teraz wymieniamy się poglądami o gierce. Rozumiem że ból dupy niektórych o to duży. Po co zaśmiecać temat teraz kiedy wszyscy w to gramy. Między posty gdzie rozmawiamy o grafie, fabule, gameplay i własnych przeżyciach. Wchodzi ktoś aby napisać że nadal nie kupił i obejrzał na YouTube i teraz jest pewny że nie kupi. SUPER! Gratuluję a teraz może załóżcie oddzielny temat "bojkotuje the last of us 2". Ja nigdy nie wchodzę do tematu gry w którą nie grałem aby ją krytykować bo to jest słabe. Zdarza mi się czasem hejtowac jakąś grę (oczywiście nie Sony jako pierwszy klap na forum) ale zawsze po zagraniu. Często z moją opinią większość w temacie się nie zgadza ale nikt mi nie powie że przynajmniej kilka godzin nie pograłem. A wrazenia z przeczytania przecieków czy obejrzenia cutscenek na YouTube jest słabe. Szczególnie że ta gra ma dużo fabuły opowiadanej w TRAKCIE gameplayu i przy pomocy znalezionych tekstów. Także gratuluję inteligencji tych co już wiedzą wszystko z przecieków i YouTube. Ja bym tego do kupy nie poskładał. 
Ja je.bie ..na forum dyskusyjny o grach nie można dyskutować xD co się stało z tym miejscem jak tutaj wybija takie szambo.Nie no beka fest..gra wyszła zamknij jape i grajmy i opowiadajmy o tym że gramy i eksplorujemy i jest fajnie xD
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, MaZZeo napisał:

Chodzi o to że jak nie walisz konia na twarz Ellie na pudełku to nie wchodź do tematu. Jak ktoś jest zawiedziony scenariuszem, postaciami i fabuła to nie może nic pisać żeby nie psuć innym odbioru "bo to tylko przecieki, pograj jeszcze 30h i potem oceniaj!!!11" 

 

Śmieszni jesteście w tym poklepywaniu sie po plecach i rozdawaniu minusików tylko dlatego że nie każdy ściąga gacie przez głowę z powodu exclusive'a Sony.

na uj siejesz ferment? Czy ja Ci wchodze do twoich xboxowych gierek i pisze jakieś bóldoopcowe posty mając totalnie wywalone na daną markę? 

  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Wredny napisał:

Przed chwilą napotkałem na coś takiego, co wydaje się zayebiście sensowne, ale w takim Resident Evil 6 byłaby to przeszkoda nie do przejścia i wielki napis "locked from the other side" :reggie:

 

Wyobraz sobie teraz jaki bylby poziom tego puzzla, jezeli szyba bylaby cala :obama: 

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Mejm napisał:

zaczynaja krzyczec, ze w kreatorze postaci nie ma do wybory baby z ku.tasem

W sumie uświadomiłeś mi że w kolejnych Dragon Age/Mass Effect może być do wyboru jakiś transik. Brrr.. 

 

Generalnie wyczuwalny jest tu Death Stranding vibe. Tam też mozna było zaobserwować ignorancję i jazdę po tych ktorzy krytykowali "dzieło wielkiego Hideo". 

Jeśli chodzi o TLOU2, to czytam co piszecie, znam przecieki ale chcę to ograć sam. Jasne, część osób poznała fabułę na yt i może ją krytykować, sam rzygam wciskaniem ideologii, ale gra to tez inne składowe i lepiej miec cały ogląd sytuacji. 

Oceny użytkowników na meta oczywiście nie są krytyką samej gry pewnie, ale właśnie całego tego gówna wokół, ideologii itp 

Odnośnik do komentarza
Spoiler

Dobra jestem po grze w golfa. Ja rozumiem że można się mścić, z różnych powodów, temat wałkowany w wielu filmach. Ale co tu się odjaniepawlilo jest kuźwa niesmaczne. Joel ratuje  zycie Bjoergen, a ta wali mu z szota w nogi robiąc dziurę wielkości piłki do ręcznej, później katuje go kijem baseballowym. Kto normalny tak by się zachował? To jest tak tanie, że (pipi)a szok. Powinna mu jeszcze rozżarzone węgle tam dorzucić :) A wcześniej lesbijskie pitu pitu i lizansko. A w pamietniczku Ellie wpis żeby nie spierdzielic przyjaźni i się nie dostawiać do Diny. Za chwilę pada hasło od lubej Ellie pokaże ci coś ładnego, a ta odpowiada twoja twarz? No fabularnie to Oskara bym dał za scenariusz. Gameplayowo i graficznie sztos najwyższych lotów.

 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, GSPdibbler napisał:
  Pokaż ukrytą zawartość

Dobra jestem po grze w golfa. Ja rozumiem że można się mścić, z różnych powodów, temat wałkowany w wielu filmach. Ale co tu się odjaniepawlilo jest kuźwa niesmaczne. Joel ratuje  zycie Bjoergen, a ta wali mu z szota w nogi robiąc dziurę wielkości piłki do ręcznej, później katuje go kijem baseballowym. Kto normalny tak by się zachował? To jest tak tanie, że (pipi)a szok. Powinna mu jeszcze rozżarzone węgle tam dorzucić :) A wcześniej lesbijskie pitu pitu i lizansko. A w pamietniczku Ellie wpis żeby nie spierdzielic przyjaźni i się nie dostawiać do Diny. Za chwilę pada hasło od lubej Ellie pokaże ci coś ładnego, a ta odpowiada twoja twarz? No fabularnie to Oskara bym dał za scenariusz. Gameplayowo i graficznie sztos najwyższych lotów.

 

To jest tanie? No nie wiem stary, tanie to by bylo gdyby sie jej odwidzialo i zaczela zbijac z nim pione. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Il Brutto napisał:

To jest tanie? No nie wiem stary, tanie to by bylo gdyby sie jej odwidzialo i zaczela zbijac z nim pione. 

Spoiler

To nie jest mszczenie, tylko tortury, wyjątkowo sadystyczne tortury. W dodatku ziomek uratował jej życie. W sumie porównanie z Trynkiem było trafione, w obydwu przypadkach mamy przykład choroby psychicznej i dewiacji, możliwe że też o podłożu seksualnym u Abby z oczywistych względów. I to ma być grywalna postać? 

 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, GSPdibbler napisał:
  Pokaż ukrytą zawartość

To nie jest mszczenie, tylko tortury, wyjątkowo sadystyczne tortury. W dodatku ziomek uratował jej życie. W sumie porównanie z Trynkiem było trafione, w obydwu przypadkach mamy przykład choroby psychicznej i dewiacji, możliwe że też o podłożu seksualnym u Abby z oczywistych względów. I to ma być grywalna postać? 

 

Typie to jest gierka video dla dzieci. Ja pie.rdole z kim ja tu siedze

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, MaZZeo napisał:

Chodzi o to że jak nie walisz konia na twarz Ellie na pudełku to nie wchodź do tematu.

Oczywiście że tak nie jest. Czym innym jest konstruktywna krytyka na podstawie WŁASNYCH doświadczeń z grą a czym innym wyrabianie sobie opinii na podstawie tego co ktoś gdzieś napisał/powiedział

Jeżeli ktoś skończy grę , sensownie wypunktuje jej wady i wystawi 3/10 to ja z tym nie mam problemu i pewnie inni gracze też nie. A jeżeli ktoś wchodzi w temat i przypieyrdala się tylko po to żeby się przy.yebać bo obejrzał cutscenki w internetach to jest zyebem i trzeba go yebać prądem.

 

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 5
  • Lubię! 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, blantman napisał:

Jako znany fan gier Sony. Który wychwala wszystkie exy od horizon po days gone. I zawsze wszędzie z PlayStation oraz gardzę xboxem,pc i Nintendo. Nie mogę się z tobą zgodzić.

 

Po prostu temat przecieków był tu 2 miesiące a teraz wymieniamy się poglądami o gierce. Rozumiem że ból dupy niektórych o to duży. Po co zaśmiecać temat teraz kiedy wszyscy w to gramy. Między posty gdzie rozmawiamy o grafie, fabule, gameplay i własnych przeżyciach. Wchodzi ktoś aby napisać że nadal nie kupił i obejrzał na YouTube i teraz jest pewny że nie kupi. SUPER! Gratuluję a teraz może załóżcie oddzielny temat "bojkotuje the last of us 2". Ja nigdy nie wchodzę do tematu gry w którą nie grałem aby ją krytykować bo to jest słabe. Zdarza mi się czasem hejtowac jakąś grę (oczywiście nie Sony jako pierwszy klap na forum) ale zawsze po zagraniu. Często z moją opinią większość w temacie się nie zgadza ale nikt mi nie powie że przynajmniej kilka godzin nie pograłem. A wrazenia z przeczytania przecieków czy obejrzenia cutscenek na YouTube jest słabe. Szczególnie że ta gra ma dużo fabuły opowiadanej w TRAKCIE gameplayu i przy pomocy znalezionych tekstów. Także gratuluję inteligencji tych co już wiedzą wszystko z przecieków i YouTube. Ja bym tego do kupy nie poskładał. 

:hi:

Jest jakiś głos rozsądku. 

 

W sklepie muzycznym plakat Pearl Jam. Zaś w skarbcu banku, fajny easter egg, po odkryciu którego wpada trofeum. 

 

Jeszcze jedno

Między innymi tak buduje się relacje między wirtualnymi postaciami, a graczami. :)

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza



Oczywiście że tak nie jest. Czym innym jest konstruktywna krytyka na podstawie WŁASNYCH doświadczeń z grą a czym innym wyrabianie sobie opinii na podstawie tego co ktoś gdzieś napisał/powiedział
Jeżeli ktoś skończy grę , sensownie wypunktuje jej wady i wystawi 3/10 to ja z tym nie mam problemu i pewnie inni gracze też nie. A jeżeli ktoś wchodzi w temat i przypieyrdala się tylko po to żeby się przy.yebać bo obejrzał cutscenki w internetach to jest zyebem i trzeba go yebać prądem.
 


Ale jakim zje.bem trzeba być żeby nie czytać ze zrozumieniem ?ej poważnie wy macie iq klapka czy jaki ch.uj bo zaczynam kwestionować poziom tego miejsca i rozumieć czemu kilka starych użytkowników spaliło z tego miejsca wrotki ... Mówię że mam bekę z fabuły tej gry a wy się zachowujecie jakbym wam mamę obraził ..macie po 15 lat czy ki ch.uj? Taki jest właśnie obraz większości ,,konsolowcuff,,
Ha Tfu
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...