Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynają się pojawiać krytyczne recezje, streamerzy jak xQc i Cr1tikal objechali grę za fatalną fabułę. Charlie to dla jaj całą grę przeszedł z prawie wszystkimi ułatwieniami "dla dziennikarzy growych"

 


Najlepsze co wyszło z tej gry to narysowana przez anonów klatka po klatce scena seksu Abby i Owena https://files.catbox.moe/5hnc4a.mp4

 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ogólnie na jakim poziomie gracie? Normal daje jakieś wyzwanie? Nie lubię w takich grach za pierwszym podejściem się męczyć i dużo powtarzać, aby za bardzo mnie nie wybijało z fabuły.

Co do ziarna na LED UHD też widoczne. Ak

2 minuty temu, bastek66 napisał:

Zaczynają się pojawiać krytyczne recezje, streamerzy jak xQc i Cr1tikal objechali grę za fatalną fabułę.


uuuu usuwam z dysku jak kuks i czarli tak pisze to czas zrewidować swoje odczucia! Ta gra jest mega słaba.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Hard jest w sam raz. Irytuje jedynie super celność wrogów, gdy nas ujrzą. Od razu po sekundzie dostajesz strzał. Nie pamiętam by w jedynce też tak było. 

 

Doszedłem do:

 

Spoiler

Szpitala Świetlików z jedynki. Takiego zagrania bym się nie spodziewał. Spacerujesz sobie po Seattle, a tu bum, niespodzianka. 

 

Rozumiem, że ten wątek się potoczy dalej, a to jeszcze bardziej nakręca ciekawość, co jest dalej.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Mainstreamowe media też powoli zaczynaja krytyczne analizy:

 

https://www.wired.co.uk/article/the-last-of-us-part-two

 

Spodziewam się tego wiecej bo fakt że do recki egzemplarze dostały tylko zaufane redakcje w dodatku miały zakaz pisania o fabule zakrawa na parodie wolnej prasy. Co to w ogole za wymysl ze wydawca zakazuje oceniac w recenzji druga polowe gry i tylko redakcje ktore sobie ten kaganiec naloża dostana gre do recenzji. Teraz zaczna wyplywac recenzje ludzi ktorzy kupili gre za swoje pieniadze a nie za lojalkę od Sony, moim zdaniem znacznie bardziej obiektywne.

 

 

  • Plusik 9
Odnośnik do komentarza
36 minut temu, bastek66 napisał:

Zaczynają się pojawiać krytyczne recezje, streamerzy jak xQc i Cr1tikal objechali grę za fatalną fabułę.

Co to za AUTORYTETY GROWE, że przez 31 lat o nich nie słyszałem?

 

Streamerzy, niezła wykładnia gierkowa.

  • Plusik 7
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Ludzie, opanujcie się, część osób mówi czemu nie lubi gry, a zachowujecie się, jakby zabili wam psa i zgwałcili matkę. Jeśli ktoś nie lubił gameplayu już w jedynce ale podobała mu się fabuła, to ma prawo ocenić fabułę dwójki. Tak samo ludzie mają prawo wystawić grze niską ocenę, jeśli nie podoba się postać w którą się wcielamy, jeśli jest to postać odpychająca z wyglądu czy charakteru, to wpływa to na przyjemność/nieprzyjemność z gry.

  • Plusik 4
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Trochę śmieszniejsze jednak jest wyszukiwanie krytycznych opinii wśród bolków co krzyczą do mikrofonu dla dzieciaków i branie ich za pewnik, nie mając kontaktu z grą. Jeśli ktoś tak robi to polecam zwrócić się w stronę Fortnite, streamerzy uwielbiają tę grę, a przecież ich zdanie jest bardzo ważne, co nie?

Odnośnik do komentarza

Powiem tak: jak widać, nie było mnie tu 3 dni. Ciekawe, dlaczego? :D 
 

Przed premierą przeszedłem sobie jedynkę i dziś o wiele bardziej rozumiem tę grę niż kiedyś, zwłaszcza główny, poruszony w niej problem, tzn. słynny dylemat Kanta: "czy można poświęcić jedno życie, by uratować całą ludzkość?". "The Last of Us" to chyba najbardziej błyskotliwe podejście do tematu od wielu lat i nie tylko na miarę kultury popularnej. 

 

Whateva, o grze powiedziano już wszystko na poziomie technicznym, więc nie będę powtarzał. Jest stworzona genialnie, choćby dlatego lubię Naughty Dog, że od lat robią jedną i tę samą grę rozpisaną na dwie opowieści, zawsze na jedną i tę samą platformę, dzięki czemu zawsze, ale to zawsze dowożą tyle, ile trzeba. A nawet więcej. 

 

Fabuła natomiast podważa wszystkie konwenanse gier video i robi to z takim feelingiem, że od The Last of Us 2 nic już nie będzie tak samo. Chowajcie się, Fallouty, chowajcie się Half life'y! Nadchodzi nowe. 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Bzduras napisał:

Trochę śmieszniejsze jednak jest wyszukiwanie krytycznych opinii wśród bolków co krzyczą do mikrofonu dla dzieciaków i branie ich za pewnik, nie mając kontaktu z grą. Jeśli ktoś tak robi to polecam zwrócić się w stronę Fortnite, streamerzy uwielbiają tę grę, a przecież ich zdanie jest bardzo ważne, co nie?

No ale nie wydaje ci się dziwne że w zasadzie pierwsze głosy krytyki zaczęły się pojawiać dopiero od osób które nie dostały wersji przedpremierowej? I to nie są jakieś pojedyncze wyskoki tylko naprawdę sporo osób zostało rozczarowanych jak na tak hypowany tytuł

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, teddy napisał:

No ale nie wydaje ci się dziwne że w zasadzie pierwsze głosy krytyki zaczęły się pojawiać dopiero od osób które nie dostały wersji przedpremierowej? I to nie są jakieś pojedyncze wyskoki tylko naprawdę sporo osób zostało rozczarowanych jak na tak hypowany tytuł

Ale przecież były też recki, które nie dały 10/10 i wytykały grze słabszą historię czy słabszych bohaterów. Nawet polski IGN bodajże tak zrobił. 

 

Ja jedyne co mam do obecnej historii to to, że jest dosyć przewidywalna, ale te zarzuty, że to wszystko wina SJW bo użyli słów 'bigot' albo 'stupid old man'  to top kek. xD

 

Oczywiście jak się okaże, że w drugiej połowie scenariusz kuleje i zakończenie jest z dupy to nie omieszkam tej gry zyebać za to. :lapka: 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, teddy napisał:

No ale nie wydaje ci się dziwne że w zasadzie pierwsze głosy krytyki zaczęły się pojawiać dopiero od osób które nie dostały wersji przedpremierowej? I to nie są jakieś pojedyncze wyskoki tylko naprawdę sporo osób zostało rozczarowanych jak na tak hypowany tytuł

Chodzi Ci o to że hejtują gre bo nikt im darmoszki przed premiera nie przysłał?

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Lukas_AT napisał:

 

Ludzie bombarduja metacritic za ból tyłka ze względu na lgbt i babochłopa. Czyli za nic. Gdyby nie to, to taka sytuacja pewnie by nie miala miejsca.

 

tak z pewnością ludzie dają takie oceny za lgbt i babochłopa, Z PEWNOŚCIĄ, osoby takie jak ty wyskakujące z takimi osądami kompletnie nie mają pojęcia o co sie rozchodzi, beka 

 

9s93qd8sm0651.png

 

6 godzin temu, ListuniO napisał:

 

Na końcu i tak będą MLN sprzedanych kopii, zachwyty, nagrody branżowe a Wy malkontenci wskoczycie w inny temat na tym lub innym forum i będzie stawać w opozycji własnie po to żeby się jakoś wyróżnić a nie że niby "jesteście znawcy i patrzycie obiektywnie".

 

i co z tego że sprzeda sie w milionach jak i tak zostanie ogromny smród po tej grze i kompletnie zniszczona reputacja którą miało naughty dog? me andromeda, battlefield 5 czy battlefront 2 też pewnie sprzedały sie w milionach zadowalających kopii a teraz nawet nie widać ani słychać kontynuacji dla tych gier XDDD dopiero po reakcji społeczności zaczęli ogarniać sie z tymi grami ale było już za późno,  teraz ludzie będą patrzeć na inne produkcje naughty doggystyle przez pryzmat tlou2 i się zastanawiać czy brać preorder bo może znowu odstawią fabularną padake i nie warto tracić czasu na takie gierki 

  • Plusik 8
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, metalcoola napisał:

Tak samo ludzie mają prawo wystawić grze niską ocenę, jeśli nie podoba się postać w którą się wcielamy, jeśli jest to postać odpychająca z wyglądu czy charakteru, to wpływa to na przyjemność/nieprzyjemność z gry.


To akurat jestem w stanie zrozumieć, bo sam porzuciłem całkiem fajne Shadows of the Damned swego czasu z tego powodu - po prostu miałem dość obcowania z tym bezmózgim idiotą, głównym bohaterem (i to nie to, że ja muszę grać jakimś super kumatym typem - Duke Nukem np był zayebsity, mimo że też debil, a Garcia jest po prostu żenujący i mało sympatyczny).

Odnośnik do komentarza

Cała ta (pipi)burza dla mnie pokazuje tylko jak mentalną spyerdoliną jest nadal społeczność graczy. Wystarczy zawrzeć w grze inne orientacje seksualne i skupić się na ich relacji a w sieci shitstorm. Moim zdaniem bardzo dużo osób wystawiających grze te negatywne oceny jest zwyczajnie w chooy nietolerancyjna.

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
  • WTF 1
  • Minusik 5
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Nemesis napisał:

Cała ta (pipi)burza dla mnie pokazuje tylko jak mentalną spyerdoliną jest nadal społeczność graczy. Wystarczy zawrzeć w grze inne orientacje seksualne i skupić się na ich relacji a w sieci shitstorm. Moim zdaniem bardzo dużo osób wystawiających grze te negatywne oceny jest zwyczajnie w chooy nietolerancyjna.


Zaraz dostaniesz po głowie tekstem "ale tobie się wydaje, że tu chodzi o lesby, co się liżą? problem jest dużo poważniejszy" - zostaw, nie przegadasz, zwłaszcza tych, którzy grę przeszli na YT...

 

2 godziny temu, Il Brutto napisał:

Spam jedynek przez stulejarzy z 4chana wyznacznikiem czegokolwiek xD Nadal nie rozumiem dlaczego ta gra ma wedlug niektorych tragiczna fabule. Co tutaj jest tragicznego? Nawet jak zalozymy ze komus ona zwyczajnie nie podchodzi to co jest w niej az tak beznadziejnego?


Mnie rozpyerdala, że były tu głosy o tym, że taka prosta opowieść to marnowanie fabuły i dobrego post apo.
Jakby każda fabuła gierki musiała opowiadać o ratowaniu świata, czy poszukiwaniu skarbu narodów :yao:

Edytowane przez Wredny
  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...