Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, kanabis napisał:

No ale ci co nie grali moga ocenic obiektywnie, na chlodno bez udzielajacego sie im przedpremierowego hajpu. Ja bym ich tak nie lekcewazyl

Coś w tym jest. Może już teraz coś powiedzą na temat Ghost of Tsuchima lub Cyberpunk 2077? Nieważne że nie było jeszcze premiery - po premierze i tak nie zagrają. 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, mersi napisał:

 

tak z pewnością ludzie dają takie oceny za lgbt i babochłopa, Z PEWNOŚCIĄ, osoby takie jak ty wyskakujące z takimi osądami kompletnie nie mają pojęcia o co sie rozchodzi, beka 

 

9s93qd8sm0651.png

 

 

i co z tego że sprzeda sie w milionach jak i tak zostanie ogromny smród po tej grze i kompletnie zniszczona reputacja którą miało naughty dog? me andromeda, battlefield 5 czy battlefront 2 też pewnie sprzedały sie w milionach zadowalających kopii a teraz nawet nie widać ani słychać kontynuacji dla tych gier XDDD dopiero po reakcji społeczności zaczęli ogarniać sie z tymi grami ale było już za późno,  teraz ludzie będą patrzeć na inne produkcje naughty doggystyle przez pryzmat tlou2 i się zastanawiać czy brać preorder bo może znowu odstawią fabularną padake i nie warto tracić czasu na takie gierki 

 

Spójrz na ilość ocen pod każdą z tych gier, nie ma czego porównywać. TLOU2 jest bardziej mainstreamową, bardziej medialną, głośniejszą premierą niż pozostałe. Tak że ten obrazke nie świadczy o niczym, zupełnie o niczym. Ani nie potwierdza, ani nie zaprzecza tezie.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, krzysiekp392 napisał:

 

Spójrz na ilość ocen pod każdą z tych gier, nie ma czego porównywać. TLOU2 jest bardziej mainstreamową, bardziej medialną, głośniejszą premierą niż pozostałe. Tak że ten obrazke nie świadczy o niczym, zupełnie o niczym. Ani nie potwierdza, ani nie zaprzecza tezie.

Nie no świadczy o tym że chłopak potrafi złożyć sześc obrazków w całość jak komiks. 

Odnośnik do komentarza

Mnie rozpyerdala, że były tu głosy o tym, że taka prosta opowieść to marnowanie fabuły i dobrego post apo.
Jakby każda fabuła gierki musiała opowiadać o ratowaniu świata, czy posukiwaniu skarbu narodów :yao:
Bo jest, pamiętasz film "Kill Bill"? Uma Thurman polowała na Lucy Liu za to że zabiła jej rodzinę, mała Uma schowana była pod łóżkiem iz ukrycia na wszystko patrzyła. Praktycznie ten sam motyw co w Tlou2 i niepotrzebne do tego było post apo. Dickmann wykorzystał gatunek jedynie po to żeby spowolnić gracza, równie dobrze zamiast grzybów to mogły być dinozaury albo kosmici. To już Days Gone podeszło lepiej do tematu i świrusy są cały czas rozpracowywane, a nie tylko służą za przeszkadzajki.
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Bzduras napisał:

Co to za AUTORYTETY GROWE, że przez 31 lat o nich nie słyszałem?

 

Streamerzy, niezła wykładnia gierkowa.

 

przynajmniej recenzują gierke kupioną za swoją kase gdzie mogą powiedzieć w niej o wszystkim, a nie tylko o pierwszej części bo sony tak nie chce XDDD parodia, to już wolę jednak tych streamerów i szczerą opinie niż wszędobylskie 10/10 i GOTY OMG TA GRA TO GRA ŻYCIA niż te "autorytety growe" z ign czy gryonline 

 

ja tylko zacieram rączki na recenzje od angry joe który też oczywiście nie dostał kopii do recenzji, ale będzie to miód na me uszy i wszystkich wyjaśni :banderas:

Edytowane przez mersi
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Haha 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Ale zaje.bisty motyw miałem przed chwilą! Kocham tę grę!

 

Cały czas Seatlle, zadanie idź drogą nr. 5

 

Spoiler

Plądruje samotnie ogromny apartament, znajduję stół do ulepszeń, uradowany zaczynam ulepszać pistolet i nagle ktoś mi wrzeszczy do ucha i usiłuje zaje.bać :D Tak mnie to zszokowało że przegrałem potyczkę. Pamiętajcie zawsze mieć się na baczności i zawsze mieć przeładowanie bronie.

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Wredny napisał:

Można by takim debilom, jak ci dwaj powyżej, blokować dostęp do internetu?

Niestety, dla dostawcy wystarczy że płaci. Typ jeszcze pare stron temu d(pipi)l się do tego, że Dina jest zydowka i opowiada o tym Ellie. 

 

Fatalnie czyta sie tych durniów, ale całe szczęście nikt poważny nie przejmuje się zdaniem takich szczekaczy. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Biggest launch this year in UK (physical)
Biggest launch for Sony (physical)

TLOU Part II (FRI) exceeds > 192k units

Some Sony first party titles numbers (physical only) :

  1. Uncharted 4 (TUE) : 192k
  2. Spider-Man (FRI) : 190k
  3. Uncharted 3 (TUE) : 116k
  4. Horizon Zero Dawn (WED) : 114k
  5. God of War (FRI) : 96k
  6. Heavy Rain (WED) : 86k
  7. Uncharted 2 (FRI) : 84k

TLOU (FRI) : 84k < x < 116k

 

3foh_ap6bnkm.gif

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, pawelas napisał:
30 minut temu, Wredny napisał:
 

No to opisz mi co dokładnie ci teraz zaspoilowałem z końcówki gry? Wyobraź sobie jeszcze że grasz w nfs, kończysz wszystkie wyścigi, wysiadasz z fury i postać w grze nagle stwierdza: "o kurcze blade, od dzisiaj zaczynam jeździć zgodnie z przepisami ruchu drogowego bo komuś może stać się krzywda." Cała fabuła tlou2 podana na tacy, praise the sun.

SPR

Edytowane przez ListuniO
Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Shen napisał:

Mozna sie w ogole zaciac w grze na amen? Po pierwszym przejsciu pewnie bede probowal podejscia na najwyzszym poziomie trudnosci. Nie kazdego przeciwnika da sie zabic z ukrycia, jak trafie na etap z shamblerami bez ammo to moze byc ciezko.

Obstawiam, że większość gry to omijanie przeciwników lub cicha ich eliminacja i oszczędzanie amunicji na największych skurwoli. 

Odnośnik do komentarza

Mnie tylko zastanawia, czy fabuła rzeczywiście później się psuje, czy po prostu jest tak dobra, że takie rzeczy się tu na forum dzieją. I na metacritic. Jeśli to drugie to znaczy, że niektórzy nie znają się na sztuce. A jeśli to pierwsze to znaczy, że niektórzy potrafią ND wiele wybaczyć.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...