Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Faka napisał:

Powoli wylewa się szambo ze studia ND odnośnie Amy Henning xd

Ale ze co, polozyla 15 lat temu koledze z pracy reke na ramieniu, nie klekala przed czarnymi z blm, czy moze posiada umiejetnosci pisania ciekawych postaci bez umieszczania w nich ideologicznych archetypow? No co ten Drackman tam znow wymyslil?

Odnośnik do komentarza

Przed premierą gry wydawało się, że największą kontrowersją będą mocno podkreślone motywy LGBT. Szczerze powiedziawszy, w ogóle mi to nie przeszkadza. Owszem w stosunku do jedynki jest ich więcej, ale skupiamy się przede wszystkim na głownej historii naszej bohaterki, czyli zemście. Do pewnego momentu. Nie chce tu spoilerować, ale ta LAMBADZIARA naprawdę mi przeszkadza. Niemalże identyczna sytuacja, jak w MGS2. Dla poprawienia humora gram, jak ten pan na youtube. :)

 

 

Spoiler

 

 

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

No i skończone. Nie wiem po jaką cholerę powstała kontynuacja. Kompletnie nie zżyłem się z nowymi bohaterami tej opowieści, a dodatkowo te stare straciły w moich oczach i przestało mnie interesować co mogłoby być dalej. W pewnym momencie człowiek zapomina po cholerę to się dzieje i po cichu liczy na szybszy koniec. Jeżeli powstanie kiedyś trzecią część to niech lepiej dadzą nowe postacie, historię i całkowicie odetną się od dwóch pierwszych części.

 

No ale gameplayowo stosiwo, a niektóre akcje czy miejscówki robią piorunujące wrażenie. 

TLoU1 10/10

TLoU2 8-/10

Edytowane przez Ins
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Faka napisał:

Powoli wylewa się szambo ze studia ND odnośnie Amy Henning, tylko dlatego, żeby poprawić wizerunek zyeba dikamana xd


Mi tam żadne dramy nie są potrzebne, żeby Amy nie lubić - wystarczy Uncharted 3 i tamtejszy zupełny brak ładu i składu oraz jakiegokolwiek scenariusza.
 

Godzinę temu, HiS napisał:

Ten pseudo wysoki poziom trudności w grze. Położysz cały oddział i nagle przy żadnym ciele ani broni lub chociażby jednego naboju :facepalm: a przecież chwile temu do mnie strzelali. Może z palca...:reggie:


No szkoda, że zastosowali dokładnie ten sam system, co w jedynce - tam też mi się nie podobał - jakieś śmieszne RNG, biorące pod uwagę ile wystrzelałeś itp, a później dochodzi do takich absurdów, że kopiesz porzuconą przez typa broń, ale nic z niej podnieść nie możesz.
No chyba, że akurat wystrzelił do Ciebie swój ostatni nabój :reggie:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...