Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, XM. napisał:

Ogolnie to ładny kop w doope dostanie ND i Sony - może i ta część sprzedaje/sprzeda się nieziemsko, ale na pewno nie mają co liczyć na takie przyjęcie przy okazji ich następnej gry.

Być może to jest bardziej skomplikowane i  po prostu nie będzie już kolejnych przygód Ellie i Drake’a. 
Wielu nie miałoby nic przeciwko bo ile można to ciągnąć.

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, _Red_ napisał:

Fakt, ze nie dało się uniknąć spojlerów spowodował, ze nastawiłem się psychicznie na wydarzenia z pierwszych 2h. W innym wypadku czułbym się srogo wydymany i pozbawiony chęci dalszej gry.

 

Trochę jakby w FF7 Remake Part II

 

  Pokaż ukrytą zawartość

zaraz po wyjściu na mapę świata Clouda zarąbał jakis randomowy NPC z Midgaru, ktorego rodzice zginęli z winy Avalanche w wybuchu reaktora. No nie wiem, nie ubija się głównego bohatera na starcie xd

 

 

 

Ja szczęśliwie uniknąłem jakichkolwiek spoilerów, ale jako że już w jedynce mocno eksponowano Ellie na główną bohaterkę (nie wspominając o LB) i biorąc pod uwagę przeszłość Joela oraz wydarzenia z końcówki pierwowzoru, początek dwójki jest owszem mocny, ale nie poczułem się ani trochę "wydymany". Wręcz przeciwnie - mocno zacisnąłem pada w dłoni i zaintrygowany ruszyłem w nieznane.

 

Zacząłem dzień drugi i na razie gra mi się przednio - eksploracja w sosie postapo zjadła nowe fallouty, klikacze stanowią miłą odmianę po residentowych zombiakach, drama z ideologią jakoś w moim przypadku nie zachodzi.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, XM. napisał:

Ogolnie to ładny kop w doope dostanie ND i Sony - może i ta część sprzedaje/sprzeda się nieziemsko, ale na pewno nie mają co liczyć na takie przyjęcie przy okazji ich następnej gry.

Myślę, że na nowej generacji będą chcieli zrobić nowe IP. Uncharted od nich już nie zobaczymy, a jeżeli kiedyś następne TLoU to napewno nie za szybko.

 

(pipi) czekam na serial i zobaczymy co tam się wydarzy. Nie zdziwię się jak teraz skupią się przy TLoU na pracy z HBO, ale nigdy nie chciałbym, żeby z tym uniwersum stało się to co z The Walking Dead.

 

To tak jak z jednym z najważniejszych dla mnie seriali jakie oglądałem od lat - zeszłoroczny After Life na Netflixie. Pierwszy sezon to jedna z najlepszych i najważniejszych rzeczy jakie tam widziałem, drugi sezon jest już słabszy ale dalej dobry. Zapowiedziany trzeci będzie ostatnim i całe szczęście. Pewnych rzeczy po prostu nie można kontynuować w nieskończoność.

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, messer88 napisał:

Postacie tutaj są tak za(pipi)iście napisane że wątpię że większość się przejmuje np jak 

  Pokaż ukrytą zawartość

giną kumple Abby co nawet ich nie idzie zapamiętać a przewijają się przez kawałek gry

 

A jedyneczka i Tess? daje spoiler jakby ktoś nie grał

  Pokaż ukrytą zawartość

Sam początek chyba to był a mi było babki szkoda. 

 

ja tam nikogo nie zapamietalem. prawie zadna postac mnie nie obeszla za szczegolnie. nawet te ktore juz znamy, bo w ogole nie przypominaly tych z tlou1.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, XM. napisał:

Ogolnie to ładny kop w doope dostanie ND i Sony - może i ta część sprzedaje/sprzeda się nieziemsko, ale na pewno nie mają co liczyć na takie przyjęcie przy okazji ich następnej gry.

No ja pierwszy i ostatni raz kupilem ich gre na premiere.

W te recki przed premiera, gdzie wszyscy dali 100/100 i dopiero po premierze zaczely sie pojawiac nizsze oceny tez nie wierze.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Ins napisał:

ND to w chvj zdolna ekipa. Tutaj każdy musi się zgodzić, mimo kilku wpadek potrafią zrobić przekozaczne gierki. Ja bym chciał jakieś sci-fi w ich wykonaniu.

 

Ja też, ale patrząc na te woke karty bohaterów z jakiegoś SF zbierane w TLOUII to zaczynam sie bać jaki to mogłby być cringe.

Edytowane przez Observer
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Ok, skończone, zajęło mi to niecałe 60h na przetrwaniu (zobaczyłem save i pokazało, że tyle xd). Małe spoilery odnośnie grania.

 

Spoiler

Idealny poziom do grania, fakt, same początki są trudne, ale jak już ulepszycie postacie, m.in. ważniejsze skille jak szybkie zabicie, szybkie czołganie i nasłuch, to gra robi się już troszkę łatwiejsza. Pod koniec gry (tak mniej więcej od 3-ciego dnia się zaczynało robić luz) to w ogóle już tyle tych surowców się miało, naboi i inne pierdoły, to już było z górki, mogłeś nawet pobawić się Rambo. Od czasu do czasu grałem takim stylem, ale przeważnie bawiłem się w stealth. 

 

A zakończenie gry? 

 

Spoiler

No zostawili otwartą furtkę, ale raczej nieprędko zobaczymy Part III, po tym jaki gnój został po tej drugiej części XD

 

Tak czy siak mogę dać jej mocne 7/10. Za gameplay, klimat postapo, eksploracja. 

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Chcialem wylizać ściany w Courthouse, ale wlazlem do szczeliny miedzy drzwiami a szafą i droga powrotna zastawiona :( A jeszcze paru zainfekowanych chciałem załatwić jak i pozbierać łup. Pewnie parę srubek czy ammo przegapilem, ale czy idzie bezpowrotnie stracić szansę na np. kaburę czy podreczniki?

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, _Red_ napisał:

Chcialem wylizać ściany w Courthouse, ale wlazlem do szczeliny miedzy drzwiami a szafą i droga powrotna zastawiona :( A jeszcze paru zainfekowanych chciałem załatwić jak i pozbierać łup. Pewnie parę srubek czy ammo przegapilem, ale czy idzie bezpowrotnie stracić szansę na np. kaburę czy podreczniki?

Jak nie trafisz w pierwszej lokacji, to potem moga pokazac sie w innych losowych podobno.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na podręczniki nie wiem bo wydaje mi się, że jest ich więcej i pojawiają się w różnych miejscach bo z tej pierwszej dużej lokacji nie zebrałem podręcznika z furgonetki a i tak potem miałem wszystkie zebrane. 

Kabury raczej tak bo niektóre są w sejfach, które można ominąć chociaż jest to dosyć trudne szczerze mówiąc. 

 

Tam nic ciekawego nie było Red. Za pierwszym razem też ominąłem, potem sprawdziłem i nie było nic wartościowego. 

Odnośnik do komentarza

Właśnie to też jest trochę głupie nie zawsze człowiek wie, gdzie jest główna droga fabularna a gdzie lokacje do plądrowania, też raz miałem taką akcję, że gra mnie rzuciła dalej zrobiła SAVE i dupa całuj się Pan, coś fajnego mogło mnie minąć :/

Edytowane przez Soul
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dodatkowo Naughty Dog ma u mnie faka za te wszystkie oskryptowane spawny. Czyszczę bank z zainfekowanych, właze do sejfu po łup, wracam do głównej sali a tam clicker i ten drugi zwykły. No bicz plz, skad sie wzieli.

 

W ogole po doświadczeniach z Days Gone jak tylko włączam generator w TLOU2 to spodziewam się hordy biegnącej do hałasu :O

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, _Red_ napisał:

Czyszczę bank z zainfekowanych, właze do sejfu po łup, wracam do głównej sali a tam clicker i ten drugi zwykły. No bicz plz, skad sie wzieli

Moga przechodzic od lokacji do lokacji, jak np. czyscisz otwarty teren z WLF to zarazony wbija itp.

Edytowane przez aph
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...