Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

to jest jakis ogólny trend na forum, że przy okazji każdej dużej i popularnej produkcji niemalże regularnie raz na dwie-trzy strony pojawiają się te same osoby, żeby napsiać jedno, no max dwa zdania o tym, jak bardzo średnia to będzie gra i średnio ich interesuje ? no dobra, pytanie retoryczne - jest taki trend. to wynika z jakiejś wewnętrznej potrzeby gaszenia cudzego entuzjazmu i oznajmienia własnej obojętności na znak dowodu....no właśnie, czego ?

  • Plusik 6
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

"....jest taki jakiś ogólny trend na forum, że przy okazji każdej dużej i popularnej produkcji niemalże regularnie raz na dwie-trzy strony pojawiają się te same osoby, żeby napisać jedno, no max dwa zdania o tym, jak bardzo za(pipi)ista i przełomowa to będzie gra i tylko to ich interesuje ? no dobra, pytanie retoryczne - jest taki trend. to wynika z jakiejś wewnętrznej potrzeby rozniecania cudzego entuzjazmu i oznajmienia własnej egzaltacji na znak dowodu....no właśnie, czego?..."

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Andżej napisał:

Przypominanie Kaszubowi, od czego jest forum Vol. XI

 

no tak, forum jest też między innymi, żeby andżej i inni mogli sobie coś popisać, nie mając jednocześnie nic do napisania. jasne, rozumiem to, sam tak często robię. 

 

13 minut temu, da$io napisał:

"....jest taki jakiś ogólny trend na forum, że przy okazji każdej dużej i popularnej produkcji niemalże regularnie raz na dwie-trzy strony pojawiają się te same osoby, żeby napisać jedno, no max dwa zdania o tym, jak bardzo za(pipi)ista i przełomowa to będzie gra i tylko to ich interesuje ? no dobra, pytanie retoryczne - jest taki trend. to wynika z jakiejś wewnętrznej potrzeby rozniecania cudzego entuzjazmu i oznajmienia własnej egzaltacji na znak dowodu....no właśnie, czego?..."

 

mimo wszystko ekscytowanie się czymś, co mnie rusza i kręci wydaje się nieco bardziej....hmmm...zdrowym objawem.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, LukeSpidey napisał:

Nieekscytowanie się czymś, co nas nie rusza to według mnie również jak najbardziej zdrowy objaw. 

 

no jasne. dlatego nie zobaczysz zbyt wielu moich postów w temacie np. którejś tam części assassins creed.....albo nie bedzie ich wcale. wiem tylko, że polecono mi black flag jako najlepszą odsłonę tej serii i jak zagram to może coś napisze. a może nie.  

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Do nowej generacji masz jakieś 6 miesięcy. :potter:

NOWA GENERACJA STARTUJE 19.06 :fsg:

Tak Sony powinno reklamować tego Mesjasza.

 

Animacja w tej grze to coś niebywałego, gameplayowo gra mocno sie rozwinęła. Wykorzystywanie lin, czołganie, system unikow, tropiące psy, znacznie większe levele. Zapowiada się kontynuacja idealna, GOTG ląduje 19.06.

 

  • Plusik 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Paolo de Vesir napisał:

Jakby ktoś nie pamiętał to prawilnie przypominam, że Hotline Miami to gra wy-śmie-ni-ta.

 

Świetna jedynka i niepotrzebny sequel który zawiódł i podzielił fanów. Ciekawy dobór Druckmann, co chcesz nam przekać?

 

 

Edytowane przez Observer
Odnośnik do komentarza
Ogólnie wygląda to to mocno średnio. W sumie jak by to połączyć z gameplay remastera 1 to raczej nikt by nie zauważył. Trochę słabo jak na Mesjasza graficznego.

Pewnie nadrobi historią i klimatem. No ale to ND, więc graficznie też miało masakrować...
Ja widziałem na kanale PlayStation Europe minute gry i prawda gra wygląda przeciętnie.

Dlatego, że stream jest w full HD, nie ma hdr.


Na prosiaku pewnie dojda do 4k, HDR od gier sony to jest poziom nie osiągalny dla innych twórców.
Panie na Yt to ty nie patrz.
Odnośnik do komentarza

Ja miałem tylko właściwie jeden moment, że mocno żałowałem anulowania preordera.

Klikacze. Na prawdę mega mnie jakoś to kręci. Nowe stworki i zapowiedź, że będą jeszcze inne.

Ale graficznie jakoś nie porwało (jak gram teraz w Gearsy 5, to wygląda to lepiej, może kwestia yt).

Ale animacje mega.

 

Tak czy siak chyba do zakupu mogą mnie przekonać recenzje z opisem, że fabuła to nie jest jednak ta lipa jak z przecieków.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...