Skocz do zawartości

Noworoczne postanowienia kĄsolowe


okens

Rekomendowane odpowiedzi

Gość suteq

Kupno PS4 (grudzień albo styczeń) i ogranie BB, U4, Ratcheta oraz TLG.

Infamous, DC, Until Dawn oraz Resogun stoją pod znakiem zapytania.

 

Na pewno nie kupię ani Switcha i Scorpio. Jedna obecnie bez ciekawych gier, druga w zasadzie nie istnieje, już nie mówiąc o ciekawych grach na nią. ForzaGearsyHalo mi się już znudziły. Dopóki Remedy nie zapowie Alana Wake'a 2 to konsola dla mnie nie istnieje. 

 

Z nowych gier pewniakami są  na pewno RDR2, Nioh, Prey, Crash, South Park oraz Yakuza 0, która zdecyduje czy ogram inne części czy nie. 

Ze znaków zapytania Horizon: ZD (boję się o zbytnią powtarzalność rodem z AC) oraz pudełkowa edycja Hitmana. 

 

Po tym jak zobaczyłem jak beznadziejnie zapowiada się nowy Mass Effect oraz, że Sniper: GW3 to reskin Far Crya 3 a Sniper Elite 4 to reskin trójki wykreśliłem te gry z wishlisty. Ogólnie to bardzo mało mam nowości na liście. 

 

Skupiam się w nowym roku bardziej na izometrycznych RPG. Wiem, że temat dotyczy konsol, ale na PC na pewno chcę ograć Pillarsy (czekam na przecenę do ok. 40zł) oraz jestem ciekaw Tyranny oraz Tormenta. 

Odnośnik do komentarza

Kupić mniej gier na blantmana. Mam tylko kilka takich na które naprawdę czekam i będą day one: Yakuza, Persona, Mass Effect, South Park, Numeria, Pillarsy 2 i Divinity 2. Może jeszcze jakiś rpg wyjdzie który mnie zaskoczy czy jakiś indyczek pokroju this is the police.   Skupić się na nich i ogrywać resztę w mega promocjach.  No i poprzechodzić to co już nakupowałem. Ograć Baldursa 2 ponownie i skończyć story imperialnego agenta i sith warriora (każde story to minimum 40-50 h :D )  

 

Powoli przenieść się na PC w pełni (chyba że scorpio okaże się bardziej opłacalny od upgradeu kompa) . 

 

Grać nie dla achievementów i w ogóle nie patrzeć co za co dostaniesz. Przechodzić grę i sprzedawać (na konsoli) lub kasować z dysku (na PC) 

 

Nie kupować nic na wyrost bo promocja (ostatnio nakupowałem wieeeele gier i nawet nie chce mi się w nie grać  - jak na vite połowa japońszczyzny którą kupiłem w promocji )

 

Walić prosiaka, vr czy switcha nie kupie nic z tego w nowym roku.  

Odnośnik do komentarza

A no i jeszcze 0 postów w cw to postanowienie noworoczne. Zbyt blisko czołówki sie zbliżyłem w ilości postów . Wstyd mi z tego powodu. Grać w gry i nie (pipi)ić to moje postanowienie. Na konsoli nadal będę grał w z(pipi)ane porty multiplatformowe (patrz batman czy dishonored 2)  i exy które mnie interesują .  

Odnośnik do komentarza

Postanowienie żeby gry były tylko przyjemnością już realizuję od jakiegoś czasu (chociaż w dużej mierze z powodu niedostatku okazji na siedzenie przed konsolą), z okazjonalnym wyjątkiem dla jakiego osiągnięcia czy calaka jeśli wiem, że sprawi mi satysfakcję.

 

W związku z tym na 2017 mam jedynie plan nabycia Scorpio, najprawdopodobniej też nowego TV - i to by było na tyle.

Odnośnik do komentarza

Moje plany sa dosc jasno sprecyzowane, ale moga sie nie ziścić, jak to w życiu bywa. Wielokrotnie podkreślałem,że PS4 jest najgorszą konsolą Sony w historii. Jak dotąd nie wyszłą na ten sprzęt ani jedna gra, która by mnie tak naprawdę zainteresowała, poza może Bloodborne, w którą trochę już pograłem. No ale wobec nadchodzących sztosideł w postaci Ni-oH, Yakuza Zero, Yakuza Kiwami, Yakuza 6 nie mogę i nie chcę pozostać obojętny. W marcu obchodzę okrągłe urodziny i moim życzeniem jest dostać od rodziny Prostaka. Czy dostanę - nie wiadomo. Będę o to zabiegał w każdym razie.

Kiedy przejdę te sztosy sprzedam Prosiaka wraz ze stareńkim już wówczas Łoniakiem i kupię jedynego nextgena na rynku tj Skorpiona :banderas: Tyle tytułem sprzętu.

Jeśli chodzi o gry to wiem jedno: w 2017 roku mam dwa pewniaki do zakupu. Jeśli tego nie zrobię (nie kupię obu) to można się rozglądać po nekrologach czy nie ma tam mojego nazwiska. Pierwszą z nich i w ogóle pierwszą jaką kupię w przyszłym roku będzie Resident Evil 7. To co juz zobaczylem w demie, trailerach i zajawkach w zupelnosci mi wystarczy. Powiem krótko: rozszczelniło mi kask i zaorało banię :obama: Drugim pewniakiem jest rzecz ciemna nowe Call Of Duty pod koniec roku. Może pojawi się wraz z remasterem MW2? Fajnie by było.

Reszta gier jest w sferze "kupię, prawie kupię, być może kupię, to zależy".

Być może wezmę nowego Mass Effecta, choc przeczucie na dzień dzisiejszy jest takie: zrobią pozbawioną ambicji i inwencji spyerdolinę a la nowy Deus Ex wraz z onkologo-rakoviensis-cancerus w kwestii fabularno-rozgrywkowej i dialogowej jak w Dragon Age Inquisition. Obawy mam duze co do tego.

Być moze kupie NieR na Profana, o ile rzecz jasna dostanę konsolę.

Poza tym cóż...Scalebound po tym jak zebrał słuszne joby na ostatnim E3 może się w 2017 roku nie ukazać. Jesli jednak wyjdzie i bedzie lepszy od tego raka co ostatnio pokazali to pewnie tą grę również kupię.

W 2017 wbrew co poniektórym mnie spodziewam się wypusku nowego Halo czy Gyrosów no chyba ze jakies spin-offy na okoliczność premiery Scorpio.

Odnośnik do komentarza

Czarek ale Yakuzy kupujesz na premierę, żeby pokazać na przyszłość developerowi że nie chcemy dłużej czekać, aż im się zachce wydawać te sztosy na zachodzie :lapka: 24 stycznia plusiki czekają :cool:

Yakuzy Zero na premierę nie kupię niestety, bo nie będę miał jeszcze konsoli, ale jak dostanę Prosię w marcu to nie widzę innego zestawu startowego jak Ni-oH i Yakuza 0 właśnie.

 

Jest tylko jedna minimalna, bliska zeru szansa na to, ze Y0 kupię w dniu styczniowej premiery, a mianowicie wówczas, kiedy rodzina mi w najbliższym czasie zakomunikuje, że Kwik-Kwika na bilion procent w marcu dostanę...

Odnośnik do komentarza

Nowe Girsy, nowe Halo i nową Forze na bank zapowiedzą na E3.

Po taki plaskaczu od Sony to wręcz obowiązek.

Zapowiedź nie oznacza automatycznie premiery w 2017 roku, ale nie  ukrywam, ze na premiere Skorka bardzo bym sobie życzył coś mniejszego, jakiś odpowiednik Halo ODST lub Reach wzorem Sony, których Shadow Fall to nawet nie Killzone 3,5...

Odnośnik do komentarza

Plany na nowy rok to z pewnością kupno PROsiaka, który zapowiada się na moją główną konsolę, i NXa w okolicach premiery. Gier niedokończonych nie skończę, bo jest zbyt wiele gier, które są dobre na tyle by trzymać mnie przy konsoli od początku do samego końca. Żyję nadzieją, że Scorpio ponownie zapali MS do wydawania gier, najlepiej nowych IP, ale czuję, że One będzie moją ostatnią konsolą MS.

Odnośnik do komentarza

Po tegorocznym szaleństwie związanym z przechodzeniem (udanym) 52 gier w 52 tygodnie, w przyszłym chcę trochę odpocząć. Z tego też powodu planuję się skupić na wielu klasykach, które mam/będę miał na półce, a ich jeszcze nie miałem okazji przejść albo zacząć.

W ten oto sposób dochodzę do sedna i chciałbym pyknąć kilka gier j/rpg. Final Fantasy VI, VII, X, XV (coś z tego), Persona 4 golden i 5, Trails of Cold Steel 2, Wiedźmin 3 goty, Skyrim. Sporo tego, ale jak się uda ukończyć 3-4 z tej listy to będę zadowolony. Dodatkowo SE szykuje coś z okazji 30 lecia serii FF, więc liczę na jakieś ogromne zbiorcze wydanie z wszystkimi częściami, najlepiej na Vitę.

Z innych gatunków to Yakuza 5, GTA: SA oraz 5, Killer 7, serię Timesplitters, serię Onimusha, mnóstwo gier na PS3, jakąś Zeldę. Chciałbym też powtórzyć Uncharted 4, TLoU i Life is Strange. Do tego Steins;Gate 0, wszystkie Danganronpy i inne zbiorcze wydanie klasyków z PS2 na Vicie/PS3. Nie zapominam przy tym o mocarnym roku 2017, obfitującym w świetne tytuły, które też trzeba będzie ograć. Resident Evil7, Gravity Rush 2, Yakuzy, Horizon, Crash Coll. i wiele, wiele innych.

To teraz się zastanawiam czy znowu nie będę jednak celować w te 52 gry, skoro wymieniłem tyle pozycji.

Obecnie gram jeszcze w Deusa - chyba kończę powoli, po nim zabieram się za Mirror's Edge C i po wyżyłowaniu mojego rozczarowania 2016 - Zero Time Dilemma na Vitę - może wezmę się już za coś nowego na przenośniaki. Do tego kilka exów na Xboxa z 2016 z Ori DE na czele.

Edytowane przez marcinwks
Odnośnik do komentarza

Z roku na rok sukcesywnie eliminuję kolejne kategorie gier (gry acti, strzelanki sieciowe, rpgi, większość indies które już zjadają własny ogon itd.). W przyszłym roku prawdopodobnie zrezygnuję z arcade racerów (bieda w gatunku), zostając tylko sam na sam z horrorami, a konkretnie z RE VII, bo nic innego na horyzoncie nie widać (w segmencie AAA). Jestem przekonany, że ta narastająca awersja do gier zaczęła się od anulowania Silent Hills.

 

No, teraz mi lżej na sercu.

Odnośnik do komentarza

Koniec wspierania Acti, Ubi, Konami i co najwazniejsze Nintendo. 

 

Nie zamierzam kupowac Switcha w nastepnym roku. Konsola zaliczy identyczna wtope jak WII U. 

 

Mniej gier. Jedynie zamierzam kupic RE VII, dodatek do Uncharted 4 i RDR 2. 

 

Xbox One skreslony po raz kolejny. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.