Skocz do zawartości

Noworoczne postanowienia kĄsolowe


okens

Rekomendowane odpowiedzi

-Nakur.wiać w Destiny aż mi się znudzi

-Kupić kolekcjonerkę Destiny 2 na premierę

-Kupić ps4 (slim/pro) i ograć te 3 gry backloga które są

-ograć zaległości na 3DSa (mam konsolę 2. rok a zagrałem w może z 5-6 gier z czego 3 to Pokemony xD) i Vitę (j.w. z tym że  tu w nic nie grałem praktycznie poza Dragon's Crown)

-nie kupować switcha póki nie wyjdzie na niego co najmniej 5 dobrych gier

-jeśli nie będzie BC na switchu to kupić WiiU

 

 

...

 

-Szkalować Sony i Nintendo ze zdwojoną siłą w CW

Odnośnik do komentarza

Czekam i kupić nowego ME: Andromeda.

Kupić exlusivy gier tak jak Nioh, Horizon, Yakuza.

Wymienić usługę dostawcy z lepszym netem.

Nadrobić jakieś backlogi.

 

 

Kupić wszystkie 3 konsole xbox, 360 i one, po czym rozwalić młotkiem kowalskim i spalić w piecu razem z polityką microsoftu  :Coolface: 

 

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Dokończyć Persone 4 Golden, kupić i ograć Severed po czym sprzedać Vite - może jeszcze w tym roku się uda.

W przyszłym roku chcę przede wszystkim zagrać w Yakuza 0, Yakuza Kiwami i person 5, olać backlog i grać na bieżąco w wychodzące gry.

Może kupię 3ds-a jeżeli stęsknię się za prznośniakiem.

Edytowane przez kes
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Bluber, ale to są postanowienia kąsolowe, musi być tam miejsce na gierki.

A może niekoniecznie. Nie granie w gierki to tez o gierkach. Dyskutujmy.

 

No jakoś tam jest. Te wspólczesne gierki przestały mnie chyba już bawić. 

Odnośnik do komentarza

Myślę, że już ostatecznie skończę nadrabiać zaległości z poprzedniej generacji (zostały mi w zasadzie ze trzy duże tytuły, plus klika pobocznych, szybkich strzałów). O ile finansowo będzie git, to może zastanowię się nad kupnem PS4 i wejściu w końcu w obecną generację. To co wyszło do tej pory, plus to, co zapowiedziano, już jako tako nadaje sensu takiej decyzji, z mojej perspektywy przynajmniej : nowy ME, RDR, Wiedźmin, Deus Ex, Uncharted 4, w przyszłości trylogia Crasha, Tlou i parę innych : będzie w co grać.

 

Albo oleję to, zrobię upgrade PC i pozaliczam multiplatformy w najlepszych możliwych wersjach, a exy sprawdzę jak PS4 będzie kosztować z 500 zł.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie 2017 to przede wszystkim Switch i nowa Zelda. Jaranko na sto procent i mega eksajt. Mam nadzieję że ta Zelda wyjdzie przed wakacjami i nie będzie już żadnych niespodzianek. No i chcę żeby ten nowy launchowy Mario był na poziomie 64 czy Galaxy.

 

Drugie konsolowe postanowienie to oczywiście Prosiak i ogranie zaległych gierek z 8 generacji.

 

A jak mi starczy kaski to chętnie przytulę XO Slim i nowy telewizor z HDR. Scorpio póki co mnie nie interesuje.

Odnośnik do komentarza

Chyba przeniosę PS2 do siebie i ułożę sobie na półce skolekcjonowane gry z PSX/PS2/PS3 i PS4. A tak PSX/PS2 jest u rodziców, a mi się chce grać w CRASH TEAM RACING.
Chyba ps2 jakoś pod ampli podłączę? On ma tyle wejść/wyjść, że powinno zadziałać. Bo TV już wisi i nie będę go ściągał, zresztą nie wiem czy on nawet ma wejście euro.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.