Skocz do zawartości

Noworoczne postanowienia kĄsolowe


okens

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, kanabis napisał:

Gra na vr a na padzie to dwie zupelnie rozne kwestie, raczej nie da sie polubic vr tak zeby nie chciec grac w normalne gry.

Ogolnie raczej kupowanie vr bez wczesniejszego sprawdzenia jest bez sensu , nawet biorac pod uwage kwestie zdrowotne. Nie kazdy dobrze toleruje takie ruchanie błednika , ja np nie dalbym rady grac w wiekszosc gier dluzej niz pol godziny. W wyscigi to wogole przy zakretach kociol w bani, ale w przygodowki typu resi dobrze mi sie gralo, albo te demka ze schodzeniem w glebie oceanu, cos pieknego.

 

Ojezu gdyby wypuscili jurassic world :fsg:

Ja sobie wyobrażam jak najbardziej, większa moc klocków żeby grafa była w 4k na oko i nie spojrzę na inne gry. Teraz jednak przy takim RE7 widać szczególnie na 2 planie że sprzęt nie wyrabia (słaba ostrość) ale jak czytam jakie są gry na HTC Vive i Oculusa np to:

http://www.thevrgrid.com/edge-of-nowhere/

To aż nie mogę się doczekać nowej wersji googli. Fajnie że to się sprzedaje bo daje nadzieję na to że faktycznie zaczną na to robić porządne gry.

Powtarzam się ale serio na półce i dysku czeka masa sztosów na wszystkie konsole a mi nie chce się w nic innego grać tylko w gierki na google.Fakt że ja dłużej niż 2-3 h na razie nie siedzę nigdy. Rzadko udaje się wygospodarować tyle wolnego czasu na raz.

Na pewno warto sprawdzić czy nie ma problemów z odbiorem (znajomy testował i po wipeout musiał się połozyć i generalnie odpał). 

Co do gier z perskpektywy 3 osoby to nie bardzo to widzę - raczej tylko platformówki bo np gry jak RE4 albo Gears of War np jakoś nie mogę sobie wyobrazić. 

Nie zmienia to faktu że dla mnie w zupełności wystarczyłby taki np Doom 3 lub Q4  + pad w VR. Grałbym jak po(pipi)any. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.01.2019 o 14:00, kanabis napisał:

I co grasz w trzecioosobowe gry na vr?

Zależy jaka giera, ale no są dobre trzeciosobowe w VR jak np REZ, Thumper czy Astro Bot (o takie oszukiwane trzeciosobowe ale to trzeba zagrać aby skumać).

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy temu...
W dniu 5.01.2019 o 17:58, balon napisał:

 

Wszystko zrealizowane. Bloodborne nie cyknął. 

 

W tym roku 

- granie w gierki, które mi się podobają i nie grać w nic na siłę

- kupić w końcu VR Sony (już dawno bym miał ale boję się, że potem nie będę już chciał grać w normalne gierki:problem:)

- uzupełnić kolekcje kilku exów na Switcha  (MK8, DK Tropical Free, Króliki, NSMB) dla synka

- dalsze ograniczenie kupowania gierek na premierę, szczególnie jak coś rozgrzebane w czytniku siedzi

 

 

 

Wszystko zrealizowane:banana:

 

Po nowym roku napiszę postanowienia na 2020.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 4.01.2019 o 11:01, creatinfreak napisał:

W tym roku zamierzam skupić się na jednej platformie i na spokojnie ograć tytuły które mnie interesują, pograć sobie w multi i nie przejmować się, że inny sprzęt się kurzy. Po prostu grać mając z tego frajdę i nie przejmować się że coś mnie omija tak jak to było kiedyś. Do tego zainwestować w psvr aby doznać czegoś nowego (w zeszłym roku był to switch).  

W pełnił zrealizowane postanowienie. Skupiłem się tylko na PS4 pro, ograłem parę naprawdę fajnych gierek, spędziłem setki godzin w Apex, spróbowałem vr po czym szybko go sprzedałem bo jednak nie jest to sprzęt dla mnie. 

 

Jak w zeszłym roku zamierzam grać i się nie przejmować, że coś omijam. Tym bardziej, że przyszłe konsole mają mieć wsteczną i takie Ori będę mógł już nadrobić na xsx ( jeżeli pierwsza kupię konsolę ms). Już zacząłem sobie na spokojnie odkładać na nextgena aby kupić któregoś na premierę. 

Odnośnik do komentarza

Co prawda wielkich "kąsolowych" postanowień nie mam ale planuję nadrobić zaległości w kilku rozpoczętych i niedokończonych grach (4xD czyli Days Gone, Division2, DivSin2, DQXI). Rozpocząć od nowa planuję tylko cztery gry: Stardew Valley (listonosz właśnie wiezie), CP2077, TLOU2 i Nioh2. Wątpię czy znajdę czas na dłuższe giercowanie zatem wyżej wymienione gry w zupełności mi wystarczą.

Odnośnik do komentarza

W tym roku nie mam jakiś szczególnych postanowień nie licząc jednego (no może dwóch), a mianowicie:

- kupić next gena day one

- wytrzymać i kupić Cyberpunka na nową generację

 

Dziękuje i pozdrawiam wszystkich konsolowych graczy.

 

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Yap napisał:

dinstalowac Destiny 2

 

8 minut temu, Yap napisał:

Rozpoczac maraton gier z backloga (dlugiego jak fujara Rona Jeremy’ego)

 

Coś mi się wydaje, że jedno pomoże drugiemu.

Cieszę się, że nie jestem wkręcony w żadna gierkę multi (kiedyś byłem w NBA 2K), bo bym miał tak samo z backlogiem przy mocno ograniczonym czasie na granie.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, balon napisał:

 

 

Coś mi się wydaje, że jedno pomoże drugiemu.

Cieszę się, że nie jestem wkręcony w żadna gierkę multi (kiedyś byłem w NBA 2K), bo bym miał tak samo z backlogiem przy mocno ograniczonym czasie na granie.

Jedno bez drugiego nie moze istniec. D2 uruchamiam niemal defaultowo z wlaczeniem konsoli. Nie bede sie ograniczal bo uwielbiam kod od Bungie, ale mozna zagwarantowac, ze grajac w cokolwiek po Destiny 2 moze zasluzyc u mnie na note bliska objawienia gamingowego nawet jesli tu na forum bedzie zbieralo srogie ciegi. Powiew swiezosci jakim byly God of War czy Bloodborne GOTY po graniu przez blisko dwa lata w D1 dostarczyl orgazmatycznych rykow radosci mimo iz nie wszystkim GoW przypadl do gustu.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Nemesis napisał:

Pojechać na E3, wejść na scenę i wyebac Spencerowi w łeb za Scalebounda.

 

Setki razy było już tłumaczone. Platinum nie wywiązywało się ze swoich obowiązków, a za pieniądze od MS-u klepali na boku inne gry w tym Niera Automatę. Jeśli ktoś miałby dostać po łbie to zarząd Platinum Games.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...