Skocz do zawartości

Noworoczne postanowienia kĄsolowe


okens

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Setki razy było już tłumaczone. Platinum nie wywiązywało się ze swoich obowiązków, a za pieniądze od MS-u klepali na boku inne gry w tym Niera Automatę. Jeśli ktoś miałby dostać po łbie to zarząd Platinum Games.

Zrobili kontynuacje Niera kosztem pedaua w rurkach i sluchawkach? O ku.rwa jak szanuje.

  • Lubię! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
48 minut temu, grzybiarz napisał:

2020-01-03-11-19-03-allegro-pl-5c1147a26

a ta grucha nunchuck też konieczna?

Do niektórych gierek jak SMG tak.

7 minut temu, mozi napisał:

Nie lepiej wii kupić za grosze?

I telewizor CRT. I jakieś miejsce na konsolę i TV. I dorobić sobie gniazdek, bo gdzieś to trzeba wpiąć.

 

A na końcu i tak grasz w SD zamiast w HD.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy później...
W dniu 3.01.2019 o 15:36, Paolo de Vesir napisał:

>wymienić telewizor

>złożyć PC-ta

 

do zobaczenia w 2020


Jest i OLED, jest i PC. No i dużo gier single ogranych. Fajnie, że przynajmniej tutaj dotrzymałem swoich postanowień.

Odnośnik do komentarza

W sumie na następny rok mam tylko jedno postanowienie: kupować mniej gierek, a na pewno kupować o wiele mniej na premierę. Na przestrzeni dwóch ostatnich lat poszalałem, teraz trzeba to ograć :lapka: Jak na razie jest dobrze, na celowniku mam tylko RE8 i NieR Replicant, gdzie sam początek 2020 to była jakaś makabra - FFVII, Doom Eternal, RE3, TLoU2, a czym dalej tym więcej sztosiw po drodze.

Odnośnik do komentarza
W dniu 31.12.2019 o 00:29, creatinfreak napisał:

Jak w zeszłym roku zamierzam grać i się nie przejmować, że coś omijam. Tym bardziej, że przyszłe konsole mają mieć wsteczną i takie Ori będę mógł już nadrobić na xsx ( jeżeli pierwsza kupię konsolę ms). Już zacząłem sobie na spokojnie odkładać na nextgena aby kupić któregoś na premierę. 

Jednak pożyczyłem one aby ograć Ori. A tak to zrealizowane postanowienie i grałem w dobre gry. Oraz dało się kupić oba nextgeny na premierę.

Tak więc w miarę postanowienie zrealizowane.

W przyszłym roku jak w poprzednim po prostu grać, niekoniecznie na premierę bo ceny gier nie zachęcają. I postanowienie kupić/pożyczyć switcha jeżeli wyjdzie Zelda.

Odnośnik do komentarza

Moje postanowienia?

* NIE KUPUJ GIER NA ZAPAS

RDR, wpadło za prawie 2 paki, a rozfoliowałem i ukończyłem jak chodzi po stówie.

Dodatkowo w cyfrze już ponad 100 gier, a ukończony procent bardzo niewielki.

* UKOŃCZ GIERKI Z PS VR (i raczej to sprzedaj)

Mam VRa, ale mimo pierwszej podjarki, nie chce mi się robić miejsca, zakładać hełmu i np. spędzić 50 godzin w Skyrim VR? Dla mnie to niewyobrażalne.

* ZEJDŹ Z ZEWNĘTRZNEGO DYSKU

Tyle mam gier na dysku, że 1TB nie stykło i korzystam z zewnętrznego 750 GB. No i da się odczuć wolniejsze czasy ładowania z tego dysku. Chcę poprzechodzić te gry i przejść tylko na pamięć wewnętrzną, a jak tak się stanie, kiedy zejdę np. do 500 GB, to wtedy:

* KUP PS5, POZBĄDŹ SIĘ PS4

... i graj zaległe gry w nowszej wersji, tylko ten mały dysk, trochę przeraża.

* DALEJ ZBIERAJ PO 10 GIER PUDEŁKOWYCH NA KOLEJNE KONSOLE SONY
Hobby trzeba pielęgnować :) Postanowiłem wieki temu zrobić po TOP 10 najlepszych gier na dane PlayStation, trza dokończyć listę PS4 i pomału brać się za PS5.

Odnośnik do komentarza

W sumie to rzeczywiście czas na nowe postanowienia:

  • Nie potrafiąc zaangażować się w pełni w tytuły na duże konsole (brak czasu na długie gry, konieczność siadania przed TV) mam zamiar wrócić do mojej pierwszej miłości konsolowej - handheldów. Na OLXie mam od dawna ustawione altery na 3DSa (koniecznie N3DS lub N2DSXL), PS Vitę OLED i PSP 3004. Oczami wyobraźni widzę piękną kolekcję malutkich pudełek, giereczkowanie w łóżku przy lekkim świetle i ganie w podróży. 
     
  • Chcę wrócić do hardcorowego grania w WoWa - nie być jednym z wielu, a być kojarzony z czołową gildią na serwerze i być osobą z wyboru na raidy. Przesiadka z lapka na stacjonarkę (czyli wysoki, stabilny framerate) daje mi nadzieję na większe zaangażowanie w PvP.

Żadnych planów względem stacjonarek, bo szczerze mówiąc hype jest, ale wiem, że byłoby podobnie jak mam z poprzednią generacją - czyli niby jest w co, ale jakoś się nie chce.

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza

Czyli inaczej mówiąc, w temacie zaliczania singlowych tytułów problemem nie jest brak czasu, tylko przeznaczanie go na PvP xd. No ale co kto lubi.

 

Ja X lat temu świadomie odrzuciłem granie w multi (które zresztą nigdy nie było jakimś moim konikiem, ot CS i za czasów PS3 krótkie przygody z różnymi tytułami), bo to straszny pochłaniacz czasu i wciąga jak bagno, a zapewnia w sumie tylko ten chwilowy "haj" wynikający z kolejnej rundki i kolejnego fraga. Wolę sobie poznawać kolejne przygody w singlu. No ale nie ukrywam, że w podjęciu takiej decyzji pomogło mi przejście na płatny multik na PS4 (dzięki panie MS).

Edytowane przez kotlet_schabowy
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Ja jak kolega wyżej też zrezygnowałem z gierek multi. Jednak powodem był liczniki czasu spędzonego w grze. Jak widzę ,że przewaliłem w jeden rok 900h w jeden tytuł kompletnie nie grając w nic innego to xde. Dobrze ,że w Hearthstone nie ma licznika bo grałem nałogowo od 4 lat i starając się zdobyć w każdym miesiącu rangę legendy. Omijało mnie mnóstwo fajnych singlowych gierek. Jak się wciągnę to nie potrafię znaleźć balansu, dla mnie dobre gierki online są jak kokaina. 

 

Singlowe gierki fakt czasem się nudzą ale tą przerwę wykorzystuje na inne hobby. Zaliczając jeden tytuł za drugim też człowiek się wypala. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.