Skocz do zawartości

Shadow of the Tomb Raider


rodi84

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj dochodzą jeszcze krypty, czyli takie mniejsze wersje grobowców, bez zagadek, ale za to fajne miejscówki. No i nie wiem, jakoś to lepiej wkomponowane jest tutaj w całość, że człowiek natyka się na nie wraz z postępem fabularnym i od razu zwiedza, a w poprzenich częściach czuć było, że były to aktywności poboczne. Może to kwestia jednolitego settingu, ale te grobowce i krypty są tu tak zintegrowane z całością, że nawet nie zacząłem ich wyliczać, jak w poprzednich częściach, tylko po skończonej zabawie uznałem, że gierka przepełniona jest zawartością i dobrze to zrobili.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

bałem się trochę Larę odpalać od razu po rdr i jak początek mi nie siadł (cozumel) tak dalej bawię się już fajnie podobnie jak w poprzedniczkach. Tylko czemu oni zrobili latarkę na auto, nie pamiętam jak było wcześniej ale tutaj strasznie mnie irytuje że nie mogę sobie przyświecić kiedy sam mam taką potrzebę. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

kurde jak mi brakuje takiej lary w pełni liniowej z grobowcami po drodze, że jak ominiesz to twoja strata mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

 

z tej części najchętniej to bym wyjebał te wszystkie znajdźki, misje poboczne ( :rotfl: ) i inne open-worldowe elementy, a to odbieranie kontroli nad bohaterką to najgorsze dziadostwo w grach wideo, cinematic experience dla januszy tfu

 

No niby spoko się eksploruje tę dżunglę ale jednak to jest 3 raz to samo i grając co chwilę mam deja vu. No ale przynajmniej bronie brzmią znacznie lepiej niż w poprzedniczkach. 

Odnośnik do komentarza

Najlepszy jest Jonah, który wiecznie zostaje z tyłu, Lara mu mówi, że ona wejdzie w ogień, a on zawsze - "OK, to ja zostanę tutaj i może znajdę coś ciekawego" :)
To się dzieje tak często, że później to już zaczyna urastać do rangi jakiegoś absurdu, a tak się dobrze chłopak zapowiadał po tej pierwszej, emocjonalnej scence podczas tsunami...
A już motyw z helikopterem w późniejszym etapie gry, gdy mówi coś w stylu "Gdybym był tobą to by się udało" pokazuje, jaką jest straszną pi#dą :yao:
 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...