Skocz do zawartości

Shadow of the Tomb Raider


rodi84

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

Kiedys sie odbilem mocno od jakiejs czesci z tych nowych Tomb Raiderow i kompletnie olalem ta serie ale jak dali do plusa to sprawdzilem i kurde spoko jest. Dotarlem dopiero do Paititi i jako fanboj ND przyznaje ze niektorych widoczkow to by sie Uncharted nie powstydzilo. Troche tylko to sterowanie jak dla mnie dretwe ale poza tym :notbad:

 

Widze ze jest ulepszenie za 25 ziko. Jest z tym troche zabawy czy te grobowce to jakies pierdoly na 10min?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, GSPdibbler napisał:

Nieraz trzeba przybliżyć,  nie tylko obracać. 

Ok spróbuje. Duzo skor jest potrzebnych do craftingu? Moze to glupie ale nie chce zabijac nawet wirtualnych kroliczków i kapibar, jestem przeciwnikiem polowań i myślistwa i nie ma opcji abym zabil jakies zwierzątko jezeli mnie nie zaatakuje.

Edytowane przez standby
  • Plusik 1
  • Lubię! 2
  • Haha 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, standby napisał:

Ok spróbuje. Duzo skor jest potrzebnych do craftingu? Moze to glupie ale nie chce zabijac nawet wirtualnych kroliczków i kapibar, jestem przeciwnikiem polowań i myślistwa i nie ma opcji abym zabil jakies zwierzątko jezeli mnie nie zaatakuje.

No to pewnie zabijanie psów w tlou szło Ci ciężko?

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.01.2021 o 18:08, MLeKSk napisał:

Nie, nie wyprzedało. Gra została wycofana ze sprzedaży jakiś miesiąc po premierze. Pytałem wtedy Cenegę, czy będzie ponownie dostępna, to odpisali, że ta edycja została wycofana i że nie planują ponownego wydania tego tytułu. Nie napisali tylko dlaczego. Gdzieś widziałem okładkę wydania niemieckiego i tam pisało, że gra zawierała tylko polskie napisy, bez dubbingu. Jeżeli tak faktycznie było, to może to jest przyczyna?

Kupiłem ostatnio na allegro tę wersję na płycie, w ogłoszeniu było, że posiada dubbing. Na okładce (wersja europejska) była mowa tylko o polskich napisach, ale po uruchomieniu rzeczywiście jest polski dubbing. 

Odnośnik do komentarza

Kurde surowców w tej grze jest tyle ze nie trzeba nic Zabijać:D

gra jest przeswietna wciagnalem sie jak cholera, uwielbiam te klimaty ameryki poludniowej, prekolumbijskich cywilizacji. Na minus glupi backtracking, musisz czekać w ciul czasuaby odblokowac wytrych albo strzelbe:-/ rozumiem ze nie chcieli dac wszystkiego od razu ale bez przesady..

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...