Skocz do zawartości

Destiny 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

> Bierz na XOne, tutaj też gra sporo ludzi i są znajomi z forumka

 

I tak, i nie. Ludzi niewątpliwie gra sporo, do klanu chyba kilkanaście osób doszło w ostatnich dniach. Ale ku mojemu zdziwieniu praktycznie nie widziałem dosłowanie nikogo (poza kumplem z firmy), z kim na XBO robiłem choćby raidy. Nie wiem, czy ludzie olali, czy przeszli na PS4. "Zabawne", że zostałem na XBO głównie właśnie dla ekipy, a wczoraj i dzisiaj rano wiało pustką (przy becie zresztą też).

 

Duzo osob z klanu gra i gralo wczoraj. Nie ma obaw. Zapraszamy do grupy.

Odnośnik do komentarza

Zeratul: Dzięki! Teraz czyszczę kampanię, a potem mam nadzieję komuś się będzie chciało raid czy Crucible'a w treningu przed Trialsami. A tak przy okazji, to odwaliłem faila: to moje "nikt nie gra" to niedowidzenie, że przecież serwery klanowe nie działają, więc nic dziwnego, że nikogo nie ma na liście... Ech :)

VeSDD: Faktycznie, teraz kupa Friendsów gra. Git.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie na razie bez szału i gram spokojnie, dwie rzeczy które mi się rzuciły mimo że sama grafika otoczenia zrobiła progres względem D1 to jednak wykonanie twarzy to krok wstecz (twarze ludzi). No i wisienka na torcie to ta lokalizacja z wielkimi falami 

b0c050d21155ab4cd75097d1beb0520a--meme-p

 

Już zastanawiałem się czy na pewno mamy 2017 bo już w BF3 fale było rewelacyjne a to rok 2011. Kolejny minus to wersja językowa co to ma znaczyć bym nie mógł grać z językiem oryginalnym i polskimi napisami ? na grzyba mam grać z angielskim językiem i angielskimi napisami ?

Odnośnik do komentarza

Panowie, to multi to jest teraz poezja. Zmniejszenie grupy ogniowej (xD) sprawiło, że każdy gracz jest cenny, potrzebna jest taktyka, a nie gang-bang 6Vs.2. Dobór broni na plus, bo skończy się shotgun sliding i kampienie ze snajperką.

 

Bałem się tych zmian, ale to zmiany na lepsze.

 

Mesjasz.

Odnośnik do komentarza

Za kwit kupujesz Silver, a za Silver paczki gdzie masz szansę zdobyć unikatowe emotki, cienie na zbroje lub statki. Z czasem dojdą pewnie boostery do XP-a żeby szybciej wybijać levele, ale na żadne pay-to-win Bungie sobie nie pozwoli.

Odnośnik do komentarza

A co z tymi mikrotransakcjami ?

Bogaty dzieciak będzie mógł sobie kupić legendarki albo egzotyki ?

 

tak względem D1 za silvery można wylosować egzotyki na razie są to dwa "pistolety", a więc odpowiadając na pytanie Tak bogaty dzieciak tym razem może wyposażyć się od A do Z 

Edytowane przez Cottage
Odnośnik do komentarza

Totalna ściema, nie siejcie fermentu. To co dostajesz to ORNAMENTY na broń, nie żadne przedmioty. 

 

https://www.polygon.com/2017/9/6/16263326/destiny-2-microtransactions-silver-ships-sparrows-shells-weapons-mods

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...