Skocz do zawartości

Destiny 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, KOMARZYSKO napisał:

Dla mnie marzeniem to będzie zdobycie tego smg z mitologii :) nie cierpię tego compa :D

To jak już latasz na rankingach po tego smg to przy okazji możesz wbijać też Redrixa. Quest ma aż 9 stepów i w dużej mierze trzeba zabijać perfekcyjnie pulsem (łącznie trzeba zabić 350 graczy pulsem trafiając ostatnim strzałem w banie) plus oczywiście trochę innych rzeczy (75 double killi, 50 zabitych każdym żywiołem i po 25 meczów w 3 trybach) no i ten yebany 5 krotny reset rangi. Wygląda to ogólnie grubo ale jak latasz z pulsem na PvP to ten quest tak naprawdę sam się wbija. A od jutra punkty w Cruciblu będą leciały X3 to już w ogóle można w weekend ze dwa razy zresetować range. Ja już jestem na przedostatnim stepie i nawet nie wiem kiedy to wpadło : ) Ten puls jest podobno zayebisty zarówno na PvP jak i PvE

 

8e848cca4d2e1.png

 

Edytowane przez Ryo-San
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, KOMARZYSKO napisał:

ten mnożnik x3 to na comp czy każdy tygiel?

Na Bannera tylko. Na comp jakby było to zbyt pięknie : ) 

@WisnieR ja dzisiaj tłukłem cały dzień w Bannera aż do momentu kiedy wyłączyli serwery o 17 i nie miałem żadnych problemów. Zaraz odpalają serwery po przerwie to może coś Ci się poprawi.

edit: przełożyli przerwę techniczną o dwie godziny (do 21)

edit2: serwery już ON

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Zeratul napisał:

 

Nie szedłem na social media rozpisywać się jaki to mam skill bo mam NF. Samej broni nawet jeszcze nie użylem. 

 

I tak zaliczam się do tych graczy którzy jak wchodzą do PvP to robią określone zadanie i wychodzą. Nie jestem tam dla przyjemności. 

No dziwne żebyś się chwalił kupionym/zboostowanym NF czy rangą w Compie. Chociaż w sumie i takich w LFG spotkałem :D Rób co chcesz. Dla mnie to jest strasznie słabe.

Odnośnik do komentarza

Ja przez ostatnie dni zrobilem Lumine, Ace of Spades oraz Malfesance, ktory jest zaraz po AoS moim to go jesli chodzi o PvP. Do tego wczoraj w koncu zaliczylem ostatni strike do Thorna (najbardziej przegieta misja dla mnie jak do tej pory) oraz Whisper of the Worm. Dzisiaj Outbrake Perfected :obama:

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

No tam na Thorna to pod koniec jest mega gorąco w heroicznej Pieśni Savthun. Na Outbreaka też sobie poskaczesz ale ogarnij później jeszcze katalizator do niego, tam sie robi w zasadzie z tego zupełnie inna misja o zupełnie innym poziomie trudności jeśli chodzi o skoki.

Btw jeżeli ktoś grał w Crucibla między 8-12 grudnia 2017 w jakikolwiek tryb to dostanie we wtorek taki zayebisty emblem

a7737a69ddf76.jpg

Ma to związek z tym że właśnie w tamtych dniach broń Prometheus Lens była zbugowana i zabijała momentalnie. Bungie nazwało to Laser Tag Weekend i żeby to upamiętnić to zrobili właśnie ten emblem.

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@Ryo-San

 

Pl0x wrzucaj nazwy broni albo po angielsku albo po polsku (chociaż tutaj to kompletnie nie będe wiedział o czym mówisz ale chuy) bo się (pipi)ie totalnie xD, raz nazywasz coś po polsku potem po angielsku i robi się z tego jakiś bigos

Odnośnik do komentarza

Bo ja gram po polsku a 90% osób z mojego klanu po angielsku i mi się też już wszystko yebie xD Dobra to przechodzę na inglisz a w nawiasie będzie polski odpowiednik.

p.s wiecie jak w polskiej wersji przetłumaczyli Toland The Shattered? 

Spoiler

Toland Pęknięty xDDD

A egzotyczna snajpa D.A.R.C.I to:

Spoiler

A.D.R.I.AN lol

 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Ryo-San rozczarujesz się Redrixem, zrobiłem go kilka miesięcy temu i po kilku próbach grania nim poleciał do szafy. Luna jest super ale po nerfie trochę jej za(pipi)istość spadła. Wszystko zrobiłem na legalu, żadnej ściemy, płacenia czy tam oszukiwania.

BTW podobno na reddicie chodzą słuchy, że Bungie ma w logach puste mecze graczy. Czekam na dzień kiedy zabiorą zdobyte itemy przez oszustwa. Ja bym jeszcze bany rozdawał do tego.

Najgorsi są chyba lagowicze, z tym bungie nic nie zrobi do czasu zmiany sposobu działania online w pvp - przypuszczam, ze dopiero w D3. Jak przeniosą hostowanie na serwery bungie to wtedy będą mogli wprowadzić kary, serwer widząc lagującego gracza da mu kicka albo zawiesi mu możliwość grania w pvp.

Ryu-San 2100pkt w rywalizacji jest do zrobienia, 5500 to jest już coś niesamowitego. Niestety trudność w zdobyciu 5500 doprowadziła do tego, ze gracze zaczęli masowo oszukiwać a bungie nic z tym póki co nie robi. Bany powinny się posypać, chciałbym zobaczyć minę takiego oszusta, który dostaje bana na konto gdzie ma kilka tysięcy h przegrane :).

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Polatałem dzisiaj w Cruciblu z Jotünn'em bo muszę solarne kille wbijać do questa i jestem w szoku jak ta broń jest przekoorewsko OP na PvP. Nie dość że z ziemi podnosi się zawsze 3 naboje do tego jeszcze dużo większy zasięg niż inne fuzje no i to śledzenie celu. Klepałem ich tym Jotünne'em jak muchy. Każdy strzał w zasadzie kończył się fragiem i w sumie to nawet się nie cieszyłem bo równie dobrze ktoś z przeciwnej drużyny może z tym latać i mielić tak moją drużynę. Tak wiem że to egzotyk ale mimo wszystko powinien wyłapać potężnego nerfa na PvP, ewentualnie przejść na heavy. Na chwilę obecną żeby zdobyć fraga Jotünn'em potrzeba 0 skilla. Jakbym dał małpie pada i pokazał czym się strzela to zakładam że przez te 10 min kilka fragów by wpadło.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Ja dzis wpadlem z moim niedawno nabytym Service Revolverem z bardzo przyzwoitym rollem i ludzie tez padali jak muchy. Pozniej zawital 6stack i troche scenariusz sie zmienil, ale i tak jest to wyczesana giwera. Jotunn’em trzeba umiec grac. Ten tracking jest dosc prostu do zwalczenia kiedy ktos wie jak omijac pociski. Ale w rekach wprawnego gracza potrafi napsuc innym krwi.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Im dłużej gra się Jotünnem to widać oczywiście też jego słabe strony chociażby mocno sygnalizowane ładowanie przed strzałem czy zero celnosci jak ktoś skoczy tuż przed oddaniem strzału ale i tak chociażbym stał w miejscu to K/D z tą bronią zawsze będzie na plusie. 

Btw świetna ta misja na Bad Juju szkoda tylko że poziom trudności mocno odbiega od Shattered Throne nawet robiąc ten triumf na flawlessa. Fajnie jakby była jakaś wersja heroic.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

W tej nowej pieczęci MMXIX jest triumf "Earn a Crucible pinnacle weapon from any Season" i tutaj pytanko -  czy to musi być broń która w queście ma etap na wbijanie punktów w meczach rankingowych (np. Luna) czy po prostu jakakolwiek broń którą robimy z bounty od Shaxxa (np. Redrix Broadsword)?

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Panowie, jak to jest z tymi przepustkami sezonowymi? Jeśli kupie Shadowkeep za 145zl to jeszcze dodatkowo muszę dokupić przepustkę na resztę zawartości tego dodatku? W opinie jest „jedna przepustka sezonowa”, ale co to oznacza to ja nie wiem.

 

BTW opłaca się teraz brać Anal Pass do Forsaken czy contentu brak?

Odnośnik do komentarza

@Paolo de Vesir

Tak. Shadowkeep jest sprzedawany w dwóch wersjach: z przepustką roczną(Deluxe edition) i bez.

Co do Annual Passa to oczywiście że warto bo to jest od zayebania zawartości w tym dwa nowe raidy, menażeria, świetne egzotyki itp. Nawet pewnie nie zdążysz wszystkiego ogarnąć przed premierą Shadowkeep'a.

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A ten Service Revolver to od kogo leci bo już zapomniałem. Miałem ich chyba z 5 ale zmieliłem ze 3 zanim się zaczaiłem że to jest mega hand cannon na PvP. Jednym minus to przeładowanie które jest strasznie powolne(nawet jak je przyspieszymy perkiem) no ale na hunterze zawsze można go przeładować unikniem jak się zrobi gorąco.

edit: ok już wiem - Zavala

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
W dniu 26.07.2019 o 07:18, Ryo-San napisał:

No tam na Thorna to pod koniec jest mega gorąco w heroicznej Pieśni Savthun. Na Outbreaka też sobie poskaczesz ale ogarnij później jeszcze katalizator do niego, tam sie robi w zasadzie z tego zupełnie inna misja o zupełnie innym poziomie trudności jeśli chodzi o skoki.

Btw jeżeli ktoś grał w Crucibla między 8-12 grudnia 2017 w jakikolwiek tryb to dostanie we wtorek taki zayebisty emblem

a7737a69ddf76.jpg

Ma to związek z tym że właśnie w tamtych dniach broń Prometheus Lens była zbugowana i zabijała momentalnie. Bungie nazwało to Laser Tag Weekend i żeby to upamiętnić to zrobili właśnie ten emblem.

No bylo troszke skakania xd. Ale udalo sie za drugim razem. Niestety wersji heroicznej jeszcze nie zaliczylem, bo ta sekcja na zewnatrz murow daje mi w kosc.

Ten caly Jotun to mnie na maksa wkurza. Non stop gine a jeszcze tak nie ogaraniam mechaniki, zeby wiedziec kiedy i jak go unikac.

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Paolo de Vesir napisał:

Panowie, jak to jest z tymi przepustkami sezonowymi? Jeśli kupie Shadowkeep za 145zl to jeszcze dodatkowo muszę dokupić przepustkę na resztę zawartości tego dodatku? W opinie jest „jedna przepustka sezonowa”, ale co to oznacza to ja nie wiem.

 

BTW opłaca się teraz brać Anal Pass do Forsaken czy contentu brak?

Razem z Shadowkeep dostajesz przepustkę na jeden, bieżący sezon żebyś nie musiał dodatkowo za niego płacić. Kupujesz na premierę - masz też zawartość sezonową wrzesień-grudzień. Ktoś kupi Shadowkeep w styczniu, to z DLC dostanie zawartość sezonu grudzień-marzec. Wersja Deluxe zawiera przepustkę na wszystkie sezony Year 3.

 

13 godzin temu, Ryo-San napisał:

Podobno w tym nowym evencie co startuje we wtorek żeby coś odblokować trzeba będzie zrobić reset rangi w Cruciblu więc jeżeli jesteście blisko resetu to poczekajcie z wyzerowaniem rangi do wtorku, ewentualnie grajcie Crucibla bo do wtorku jest XPx3

Rok temu normalnie wykrywało, że już zresetowałeś rangę.

Edytowane przez wrog
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...