Skocz do zawartości

Destiny 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, wrog napisał:

Razem z Shadowkeep dostajesz przepustkę na jeden, bieżący sezon żebyś nie musiał dodatkowo za niego płacić. Kupujesz na premierę - masz też zawartość sezonową wrzesień-grudzień. Ktoś kupi Shadowkeep w styczniu, to z DLC dostanie zawartość sezonu grudzień-marzec. Wersja Deluxe zawiera przepustkę na wszystkie sezony Year 3.

 

Dość to pogmatwane. Czyli Deluxe opłaca się tylko na samym początku, bo im później kupię podstawkę tym więcej zawartości wydanej do tej pory będę miał (+ przepustka na aktualny na daną chwilę sezon)?

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

Nie. Po prostu nie chcą ponownie zmuszać ludzi do kupowania Annual Passa i pozwalają brać konkretne sezony, jeśli coś Ci się akurat spodoba. Z podstawową wersją Shadowkeep dostajesz tylko jeden sezon, który jest aktywny w momencie zakupu (żebyś nie musiał dopłacać). Z Deluxe masz wszystkie cztery planowane obecnie sezony (Shadowkeep + Annual Pass).

 

Powiedzmy, że sezon wrzesień-grudzień dostaje nową aktywność X, a sezon grudzień-marzec aktywność Y. Kupujesz na premierę podstawową wersję Shadowkeep, do której automatycznie dołączony jest sezon wrzesień-grudzień, co pozwala Ci grać w aktywność X. Żeby zagrać w aktywność Y musisz już dokupić kolejny sezon albo przepustkę na cały rok. Jeśli kupisz podstawkę w sezonie grudzień-marzec to z kolei masz aktywność Y, ale X z poprzedniego sezonu musisz dokupić.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Ryo-San napisał:

A ten Service Revolver to od kogo leci bo już zapomniałem. Miałem ich chyba z 5 ale zmieliłem ze 3 zanim się zaczaiłem że to jest mega hand cannon na PvP. Jednym minus to przeładowanie które jest strasznie powolne(nawet jak je przyspieszymy perkiem)

Wisnier ma racje. Ta bestia potrafi tak skutecznie glowy zdjemowac jak zaden inny hand cannon nie da tego uczucia euforii kiedy w dolnym lewym roku widzisz swoj GT z trzema ikonkami head shota. Mam enhanced targeting i enhanced reload oraz rapid hit z kill clipem plus dwa perki podbijajace range i ten wlasnie masterwork. Jezeli dobrze trafiasz to niekiedy gasisz nawet supery.

Odnośnik do komentarza

Koorwa 6 wyciągnąłem jako invader w Gambicie bo koleś robił invade'a więc mnie nie wyrzuciło. Zabrakło mi dosłownie 2-3 sekund żeby wyciągnąć tego co wrócił i miałbym najtrudniejszy medal z Gambitu :( (zabić 7 jako invader)

To już się nie powtórzy :( za szybko wskoczyłem mogłem poczekać właśnie te 2-3 sekundy. Fuuuuuuck!

Odnośnik do komentarza

Z perspektywy czasu nie wiem co ja znajdowalem w tej grze przez ostatni rok. Z drugiej strony przez weekend siedzialem i trzepalem crucible... 200 precision mills mida, 100 kills bow, 100 kills trace rifle, 100 kills sidearm, 100 kills sword, 100 kills auto rifle. 50 kills thorn... byle troche punkcikow odblokowac.

 

Forsaken to najlepsze co spotkalo D2, ale patrzac z dystansu zawartosc Annual Passa to grindowa tragedia. Forge ze zwalona mechanika 30 loadingow by odpalic jedna kuznie i przymusem wizyt u Aidy i lotow na planete powtarzana 100 parenascie razy bo niebieski shader nie chce wydropic.

Reckoning z popsutym rng i nudnym robieniem combo gambit, 4 reckoning czekajac az modyfikatory sa na tyle przyzwoite by randomy ogarnialy.

I w koncu Menazeria z niby najlepiej zaprojektowana rozrywka ale nadal bedaca tylko i wylacznie kolejna arena hordo podobna.

 

A moze bardziej sie jednak licza 2 nowe rajdy, misja na bad juju czy outbreak prime. A moze ewenty za ktore mozna bylo zdobyc kosmetyczne rzeczy i zapszanowac przed znajomym. Byc moze kombinacja tego wszystkiego i to wystarczylo by zawsze w grze miec cos do roboty i za czyms gonic by w miare dobrze sie bawic.

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.08.2019 o 21:32, chris85 napisał:

Mam tylko podstawkę w pudełku, którą kupiłem za parę groszy. Skończyłem kampanię i o dziwo mam dostęp do Marsa i Merkurego. Czy to przypadkiem nie są płatne dodatki? 

Tak masz bo dwa pierwsze DLC (Ozyrys i Strategos) są teraz za free. To oczywiście są bardzo krótkie i słabe dodatki także jak się wkręcisz to koniecznie Forsaken z Passem.

A tak BTW to zacząłem teraz na ostro grać mecze rankingowe i matko bosko jakie tam czasami akcje odchodzą.

Graliśmy w podkładanie/rozbrajanie ładunku wybuchowego, gdzie gra się do 6 zwycięstw i można (jako drużyna) postawić łącznie 4 graczy w rundzie. Przegrywaliśmy 5:0 i jakimś cudem dobiliśmy do 5:5. W ostatniej rundzie trzech z naszej drużyny padło został jeden ziom na czterech gdzie dwóch Hunterów odpaliło supery. Koleś z naszej drużyny zdjął dwóch i mnie (jakimś cudem) postawił. Ja szybko postawiłem trzeciego typa i ich rozyebaliśmy! To było breathaking! Dla takich momentów gra się w gry!!

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Ryo-San napisał:

Tak masz bo dwa pierwsze DLC (Ozyrys i Strategos) są teraz za free. To oczywiście są bardzo krótkie i słabe dodatki także jak się wkręcisz to koniecznie Forsaken z Passem.

A tak BTW to zacząłem teraz na ostro grać mecze rankingowe i matko bosko jakie tam czasami akcje odchodzą.

Graliśmy w podkładanie/rozbrajanie ładunku wybuchowego, gdzie gra się do 6 zwycięstw i można (jako drużyna) postawić łącznie 4 graczy w rundzie. Przegrywaliśmy 5:0 i jakimś cudem dobiliśmy do 5:5. W ostatniej rundzie trzech z naszej drużyny padło został jeden ziom na czterech gdzie dwóch Hunterów odpaliło supery. Koleś z naszej drużyny zdjął dwóch i mnie (jakimś cudem) postawił. Ja szybko postawiłem trzeciego typa i ich rozyebaliśmy! To było breathaking! Dla takich momentów gra się w gry!!


Brzmi pięknie dlatego takie akcje się nagrywa i publikuje.

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.07.2019 o 19:33, giger_andrus napisał:

Granica między za(pipi)istością a durnym grindem w Destiny zawsze była cieniutka. Kiedyś po jednej, dziś po drugiej stronie.

 

No ja coś takiego mam, z jednej strony siadam do tej gry i oderwać się nie mogę przez 5h: a to nawrzucam różnych bounty pod Ikorę, a to quest do zrobienia, a tutaj już prawie coś skończyłem to pogrinduję do końca, ok do weekly brakuje jeszcze jednego meczu, szybko szybko daily, o wpadło tygodniowe bounty... A potem wyłączam konsolę i czuję się jakoś tak dziwnie, że grindu końca nie widać, że w sumie to robię ciągle to samo i w tym czasie mogłem grać w coś z ogromnego backlogu. Albo chociaż grindować w PoE, przed którym się zapieram rękoma i nogami, bo przecież przepadnę w grindzie... :D

Odnośnik do komentarza

Co do idiotycznego grindu który występuje na drugim apgrejdzie pancerza eventowego(100 mini bossów w EAZ) to mały protip dla tych którzy tego jeszcze nie wbili bo tutaj grind jest potworny (zalicza tylko tych bossów których osobiście zabijemy albo wpakujemy w nich kilka kulek a zabije ich ktoś inny z drużyny). Jak mamy jako przeciwników Cabali (Czerwony Legion) i jako Boss pojawia się tych 3 koksów to nie zabijajcie ich tylko szukajcie elitarnych psionów które pojawiają się w takiej pomarańczowej tarczy. Każdego zalicza właśnie jako mini bossa i dopóki ktoś nie położy ostatniego bossa można psiony klepać do oporu (respią się co 30-45 sekund) Oczywiście z randomami ciężko to zrobić bo większość nie ogarnia ale ze swoją drużyną można to wbić na jednym podejściu w niecałą godzinkę.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
38 minut temu, raven_raven napisał:

 

No ja coś takiego mam, z jednej strony siadam do tej gry i oderwać się nie mogę przez 5h: a to nawrzucam różnych bounty pod Ikorę, a to quest do zrobienia, a tutaj już prawie coś skończyłem to pogrinduję do końca, ok do weekly brakuje jeszcze jednego meczu, szybko szybko daily, o wpadło tygodniowe bounty... A potem wyłączam konsolę i czuję się jakoś tak dziwnie, że grindu końca nie widać, że w sumie to robię ciągle to samo i w tym czasie mogłem grać w coś z ogromnego backlogu. Albo chociaż grindować w PoE, przed którym się zapieram rękoma i nogami, bo przecież przepadnę w grindzie... :D


Jak zobaczyłem, że Sony mnie podsumowało na ponad 700 godzin spędzonych w Destiny to miałem właśnie te mieszane uczucia.
Ostatecznie zdecydowałem się nie odpalać części drugiej tylko ograć jak najwięcej innych dobrych gier.
 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

No może potwornym nie ale to i tak najbardziej przeyebany grindowo etap jeśli chodzi o upgrade zbroi. Jak się grało z randomami to był dosłownie wyścig po tych bossów jak już się dojechało to nawet nie było czasu żeby w niego strzelić bo random zamiast poczekać 2 sekundy to go ubił więc na początku to tak średnio mi wpadało 3 bossów na run więc jak sobie pomyślałem że musiałbym to yebane EAZ polecieć jeszcze 33 razy to miałem ochotę się zbełtac :D Poznien już z ekipą na tym motywie z Cabalami poszło momentalnie. A wystarczyłoby żeby było tak jak ze skrzynkami że zalicza całej drużynie.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Generalnie powinni byli zamienic liczbe minisow na liczbe otwartych skrzynek. I tyle. Wiadomo, ze myk z psionami jest do wykorzystania, ale mimo wszystko przesadzili bo nawet po dotarciu do legendarnej wersji tej za(pipi)iscie wygladajacej zbroi trzeba poswiecic kolejne sesje z tymi przekletymi skrzynkami, zeby dorwac konkretne rolle poszczegolnych elementow.

Odnośnik do komentarza

A jeszcze pytanko mam. Do platyny brakuje mi tylko zrobionego Tytana. Oczywiście i tak mam w planach go robić ale że niedawno leciałem fabułę Warlockiem to przyznam szczerze że mi się do tego narazie nie pali i chętnie bym skorzystał z boosta na 30lvl i ominął podstawkę + dwa pierwsze DLC. Tylko niektórzy piszą że jak się skorzysta z boosta to trofka nie wpadnie, natomiast inni piszą że im wpadła więc już sam nie wiem jak z tym jest :unknown:

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...