Skocz do zawartości

Destiny 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

Bungie zmienia troszke wymagania do zbroi. Mam na mysli ubicie tych 100 bossow. Ma ich teraz byc tylko 50 + zabcie glownego, liczy sie jako 5 pkt. I dzieki bogu, bo przez takie imprezy, gra stala sie nieznosna. Ludzie wychodza przed glowna walka, w gambicie cale grupy afk i raz mam szczescie i gram z ludzmi ktorzy faktycznie chca zagrac, ale co druga gra, to 1-2 osoby tylko stoja i czekaja na koniec.

Odnośnik do komentarza

O cholera, nie sądziłem, że to zmienią, a jednak się ugięli. No i chwała im, teraz to ma jakiś sens. Współczuję tylko tym, co się bawili w polowanie na setkę minibossów na starych zasadach, jeśli nie znali tego triku z Psionem.

Może się uda wbić Majestic w takim razie, ale kto wie, strasznie wyjazdowy ten sierpień ;/.

Odnośnik do komentarza

Są tu jakieś ptysie co grają reckoning? Ominąłem sezon Driftera więc staram się to teraz nadrobić. Także wrzucam swoje zapytanie:

"Szukam mocnej ekipy na reckoning (III szczebel). Konkretne, szybkie, zgrane buildy żeby szło jak po maśle bo z randomami to jest dramat (nie ogarniają mostu szaleństwa albo DMG na bossie) Ogarnięty, mocny Warlock na rifcie mile widziany" No i w sumie to drugi Hunter na tetrze też by był orajt.

Ludzie w klanie chętnie pomogą oczywiście ale tutaj nie chodzi o pomoc tylko o konkretny koorwa psycho grind!  

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
W dniu 6.08.2019 o 12:08, Taikun napisał:

Nie pamiętam dokładnie, ale to chyba jest tak że podbija Ci postać do lvl, ale musisz wygrindować expa na rozwinięcie subclass albo zrobić tę misję na Ziemi dla odblokowania subclassy. Zresztą co to dla Ciebie, w multi to jest chwila dobicie do tego 30 lvl 

Jeśli mam  załóżmy 25/320 to mogę grać na luzie w PvP z typami którzy są na 50 lvl i mają 720 mocy? 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, chris85 napisał:

A więc biją mnie jak szmate nie przez niższy level, tylko przez niższy skill. Ok. Challenge (pipi)a accepted. 

 

No plus jest jeszcze tak, że mają już dobre bronie pod pvp, skille i perki na zbroi bo to się wszystko z gry przenosi tylko dmg broni jest zeskalowany.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Ryo-San napisał:

@chris85 jak najedziesz na jakikolwiek tryb PvP to masz tam napisane "korzyści z poziomu" włączone/wyłączone. Poziom lighta ma znaczenie tylko w Iron Bannerze i Gambicie Prime jak mnie pamięć nie myli.

Oczywiście widziałem tę informację, ale zastanawiało mnie,  dlaczego tak szybko gine w starciach. Generalnie jestem niezły w FPSach, ale  w D2 mam ledwo kilka fragów przez cały mecz. 

 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Kwestia ogrania, poznania map, doboru ekipy itp. Nie wiem jaki tryb grasz ale jak grasz sam to polecam Rumble (FFA 6 graczy). Chyba najbardziej wymierny tryb jak się biega samemu. Nie ma tutaj aż takiego przypadku jak w quick playu. Mecze rankingowe pomijam bo to zupełnie inna bajka. No i oczywiście pamiętaj że każda broń ma tzw god roll pod PvE czy PvP. Ważne jest też wybranie sobie ulubionych broni i przyzwyczajenie się do nich. Ja teraz na większych mapach gram -  Jade Rabbit'em, Trustem i Hammerhead'em, na mniejszych prawie to samo tylko w pierwszym slocie raidowy shotgun Thread Level zamiast królika. Idealnie mi się tym gra. Od jakiegoś czasu K/D zawsze na plusie. Do tego wiele egzotycznych części pancerza ma też świetne perki pod PvP. No i pamiętaj że po meczu fragi które widzisz to są zabójstwa plus asysty także czystych 100% fragów jest mniej więcej może połowa z tego(pomijając Rumble bo tam zlicza tylko czyste kille). Btw @chris85 jaką klasą grasz?

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To niestety z Tytanem Ci nie pomogę bo to jedyna postać której jeszcze nie ograłem ale jak widzę to zdecydowana większość Tytanów na PvP biega w One Eyed Mask, którą do jutra do 19 możesz kupić u Xura (jest na towerze w hangarze). Główny perk to "revenge" -  jeżeli ktoś Ci zada obrażenia to zostaje automatycznie oznaczony(widzisz gdzie jest) a Ty zadajesz mu zwiększony DMG. Do tego Xur ma ją z fajnym rollem: pump action, namierzanie pulsa i ulepszone namierzanie hand canonn'ów. Jak jej nie masz to zawijaj z miejsca.

5fbe6cfbf4774.jpg

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Ryo-San napisał:

To niestety z Tytanem Ci nie pomogę bo to jedyna postać której jeszcze nie ograłem ale jak widzę to zdecydowana większość Tytanów na PvP biega w One Eyed Mask, którą do jutra do 19 możesz kupić u Xura (jest na towerze w hangarze). Główny perk to "revenge" -  jeżeli ktoś Ci zada obrażenia to zostaje automatycznie oznaczony(widzisz gdzie jest) a Ty zadajesz mu zwiększony DMG. Do tego Xur ma ją z fajnym rollem: pump action, namierzanie pulsa i ulepszone namierzanie hand canonn'ów. Jak jej nie masz to zawijaj z miejsca.

5fbe6cfbf4774.jpg

Xur to ta pokraka za którą wpadło osiągnięcie?  Wczoraj był na tej lewitujacej barce, ale nie miał żadnej maski tylko standardowo kilka egzotyków. 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Świetny tekst (to narazie tylko pierwsza część) głównego designera Destiny o tym co zyebali, dlaczego tak się stało, w którą stronę chcą iść, jakie zmiany chcą wprowadzić. Szczery do bólu. Z takim podejściem ta gra będzie coraz lepsza. Rozwód z Activision to naprawdę coś najlepszego co mogło spotkać tą grę. Shadowkeep rozyebie system a D3 pozamiata wszystko jak leci. Tak będzie! Nie zmyślam!

https://www.bungie.net/en/Explore/Detail/News/48058

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Wiesz zależy jak na to patrzeć. Ja za Forsaken zapłaciłem (169 PLN- na spółe z kumplem czyli 85) z season Passem (144), podstawkę miałem z plusa a za dwa pierwsze DLC zapłaciłem 70 zł (a tak naprawdę to 35 bo też brałem na spółe) kosztowało więc to ok 400 zł (a gdyby odjąć zrzute z kumplem to niecałe 300). Czyli zapłaciłem trochę więcej niż za jakąkolwiek grę AAA na premierę a dobijam już do 800h i cały czas chce mi się w to grać (pomijając kilkumiesięczną przerwę) i mam jeszcze od groma rzeczy do zrobienia (z którymi i tak się nie wyrobie do premiery Shadowkeep'a) Także dla mnie był to dil idealny : ]  

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...