Skocz do zawartości

Destiny 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

No tylko przedstawiasz to w formie takiej jak już gra była w plusie i cebulowałeś dodatek więc ok dla ciebie to jest spoko cena, ale tak na dobrą sprawę ktoś kto wszedł w grę na bieżąco i kupował Forsakena, potem annual pass i teraz Shadowkeep z passem to wydaje kupe siana jednak, i jasne gra starcza na wiele godzin i ma sporo aktywności ale tak szczerze mowiąć to jak pchniesz fabułe z forsakenem to masz może trochę ponad 20h+ gry i pózniej raczej sama powtarzalna rozgrywka zostaje (strike'i to są wyciągniete misje z singla, pvp to pvp, gambit to też tylko pve+p, które nie każdego musi satysfakcjonować). Generalnie uważam, że wspólczynnik jakośc/cena jest dośc kontrowersyjny w przypadku Destiny bo dopiero przy Forsakenie tak na dobrą sprawę dostaliśmy coś wartego wydania jakiejś sensownej kasy na DLC, jeśli Shadowkeep będzie na tym lub wyższym poziomie to chętnie wydam na niego siano ale nie ukrywam, że ceny są trochę bandyckie. 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie sprawiedliwością developerską by było wydać porządny dodatek wart swojej ceny, niech będzie te 180-200 zł i wspierać go darmowymi aktywnościami itp. A tutaj dlc - płać, anal pas - płać. Podobno nie chcą dzielić graczy, każdy może kupić to co chce, ale to jest dzielenie graczy. Nic a nic w tym się nie zmieniło, to nadal acti w skórze bungo. Zagrałbym, ale zdecydowanie nie tak cenowo to powinno wyglądać, ja wybrałem, walić bungo :D

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Szymek napisał:

Fajnie jakby wprowadzili ze zakup najnowszego DLC nie wymaga zakupu poprzednich.

 

No bo tak jest :) kupujesz tylko shadowkeep i grasz, podstawka i dwa dlc są f2p a forsakena nikt nie każe kupować aby grać w shadowkeep

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, _Be_ napisał:

forsakena nikt nie każe kupować aby grać w shadowkeep

wylecialo mi z glowy jak to pisalem ze zmienili polityke dodatkow...chcialem napisac ze mogliby je dac za darmo z rocznym opoznieniem a ludziom co kupili na premiere i bawili sie caly rok dac jakies skorki, emblemy czy cos ze skalepu w podobnej cenie w ramach sluzby. Dobry ze mnie Janusz marketingu xD 

 

 

Odnośnik do komentarza

Obejrzalem sobie z dziesiec tych update’ow, ktore ShadowKeep zaoferuje. Mam dziwne wrazenie, ze procz Ksiezyca rok 3ci w co najmniej kilku aspektach zaoferuje odbior podobny do tego z D1 Y3. Tak jakby celowo yebali rozwoj D2 by w koncu wrocic do zayebistosci znanej z D1. Ciekaw jestem jak to wszystko zagra w praktyce, ale beda musieli zpatchowac gre fhuy kilka razy zeby to wszystko zagralo. Wyglada na to, ze wroce do Crucible’a na dobre. Kiedys radzilem sobie...ok. Teraz moze sie zmienic jedna wazna rzecz - niechec i frustracja. To dwie rzeczy, ale traktuje jako jedna wade. Skill-based matchmaking bedzie...czyms w ShadowKeep, wiec nie trafimy na slabeuszy z lvl 1 i ujemnym K/D. Ok. Competitive znika, ale za to wracaja do 3v3 ‚cos tam’ i w tym trybie bedziemy zarabiac na Glory. Ok. Supery, ktore potrafily zabic tego samego gracza dwa razy jednym superem zostana oslabione. Ok. Klasa Scout Rifle dostanie buffa, wiec beda bardziej uzywalne. Generalnie chodzi o balans ich uzywania bo w jednym meczu mozna kosic Guardiana za Guardianem by w kolejnym meczu ginac co sekunde. Ok. 

Te cale perki na elementach zbroi na razie mam w doopie. Wskocze do dodatku na zimno, ogarne je przez pierwsze dwa tygodnie, a nie beda sluchal kazdego jutiubera i ich yebanych streszczen tresci na 24h ogladania.

Boje sie recyklingu bo juz dostalismy go pewna doze, ale Destiny umie jeszcze w fanow wiec mam nadzieje, ze nas nim nie przytlocza.

Odnośnik do komentarza

Bungie właśnie tłumaczy to tym że ludzie olewają perki które mają związek z samym przeładowaniem. Po co z tego korzystać skoro Warlock na butach Lunafactions postawi well'a. Także perki związane z samym przeładowaniem pewnie zostaną. Może nie wszystkie ale większość.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Ryo-San napisał:

Wszystko co ma jakikolwiek związek z autoreload od października wylatuje z gry. Chyba Warlock najmocniej na tym ucierpi, a w sumie to wszyscy bo z warlockowego well'a na autoreload to korzystała cała drużyna.

Nigdzie nie napisali, że całkowicie wylatuje :) Pewnie przerobią albo wróci Year 1 z wychodzeniem z Rifta i odsuwaniem się od tytanowej barykady.

Odnośnik do komentarza

Ciekawie ciekawie:

"Od dnia 1 października 2019 roku maksymalny poziom Światła naszej postaci będzie nieskończony. 

Dzięki end-game’owym aktywnościom uzyskamy 960 Light, a następnie zdobywając i korzystając z modów oraz sezonowych artefaktów będziemy mogli podnosić poziom Światła do nieokreślonej przez Bungie liczby. "

cytat z guardianhub

Odnośnik do komentarza

Może jakieś dodatkowe sloty do gearu na mody za każde XX Lighta powyżej 1k, jakiś buff do skillów? Możliwości jest od groma tylko znając graczy to będą pewnie wbijali jakieś astronomiczne ilości tego Lighta więc też kwestia zbalansowania tego (jeżeli coś to będzie nam faktycznie dawać) Zobaczymy co Bungie wymyśli. Bo nie sądzę żeby to było wbijanie dla samego wbijania. Coś będzie się z tym musiało wiązać.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie odnośnie dlc'ków i przepustek do gry. Otóż podstawkę gry mam za friko z plusa, następnie dokupiłem sam dodatek forsaken i w tej chwili nie mam dostępu np. do czarnej zbrojowni. Jeśli kupię Shadowkeep, to nie dostanę do tego dostępu? W takim razie muszę kupić starą przepustkę roczną, a następnie kolejny dodatek?

Przy okazji znajdzie się jakaś grupka na forum, która przyjęłaby samotną duszyczkę do jakiegoś klanu. Jestem w tej chwili w śniącym mieście, ale dalsza gra solo powoli nie ma sensu. Ostatnio robiłem swojego pierwszego Nightfalla za pomocą opcji przewodnik i czekałem na dołączenie do grupy prawie godzinę. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...