Skocz do zawartości

Destiny 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, malik1234 napisał:

Mam pytanie odnośnie dlc'ków i przepustek do gry. Otóż podstawkę gry mam za friko z plusa, następnie dokupiłem sam dodatek forsaken i w tej chwili nie mam dostępu np. do czarnej zbrojowni. Jeśli kupię Shadowkeep, to nie dostanę do tego dostępu? W takim razie muszę kupić starą przepustkę roczną, a następnie kolejny dodatek?

Nie masz dostępu do zbrojowni bo to wymaga Annual Passa więc musisz go dokupić. Oprócz podstawki masz też oczywiście 2 pierwsze DLC (Ozyrys i Warmind) Kupno Shadowkeep'a nie ma wpływu na zawartość Forsaken+Annual Pass także nawet jak kupisz edycje deluxe Shadowkeep'a to nie dostaniesz passa z Forsaken'a. Co do klanu to jeżeli jesteś po mutacji to możesz wbijać do nas (o ile grasz na PS4 klan Like I Care) tylko my głównie gramy raidy i teraz będzimy się też bardziej skupiać na meczach rankingowych w Cruciblu, ale gdyby było trzeba w czymś innym pomóc to zawsze możesz pisać i dodać do znajomych(Ryo_PL)

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Ryo-San napisał:

Co do klanu to jeżeli jesteś po mutacji to możesz wbijać do nas (o ile grasz na PS4 klan Like I Care) tylko my głównie gramy raidy i teraz będzimy się też bardziej skupiać na meczach rankingowych w Cruciblu, ale gdyby było trzeba w czymś innym pomóc to zawsze możesz pisać i dodać do znajomych(Ryo_PL)

Mam 28 lat, więc już raczej po. Odezwę się do Ciebie. Teraz od poniedziałku jadę do roboty na 2 tygodnie, ale potem mogę coś z Wami podziałać.

Odnośnik do komentarza
Mam pytanie odnośnie dlc'ków i przepustek do gry. Otóż podstawkę gry mam za friko z plusa, następnie dokupiłem sam dodatek forsaken i w tej chwili nie mam dostępu np. do czarnej zbrojowni. Jeśli kupię Shadowkeep, to nie dostanę do tego dostępu? W takim razie muszę kupić starą przepustkę roczną, a następnie kolejny dodatek?
Przy okazji znajdzie się jakaś grupka na forum, która przyjęłaby samotną duszyczkę do jakiegoś klanu. Jestem w tej chwili w śniącym mieście, ale dalsza gra solo powoli nie ma sensu. Ostatnio robiłem swojego pierwszego Nightfalla za pomocą opcji przewodnik i czekałem na dołączenie do grupy prawie godzinę. 
W oficjalnej aplikacji Destiny masz opcje szukania fireteamow. Polecam. Znajdziesz ekipę na NF w minutę.
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Ryo-San napisał:

Nie masz dostępu do zbrojowni bo to wymaga Annual Passa więc musisz go dokupić. Oprócz podstawki masz też oczywiście 2 pierwsze DLC (Ozyrys i Warmind) Kupno Shadowkeep'a nie ma wpływu na zawartość Forsaken+Annual Pass także nawet jak kupisz edycje deluxe Shadowkeep'a to nie dostaniesz passa z Forsaken'a. Co do klanu to jeżeli jesteś po mutacji to możesz wbijać do nas (o ile grasz na PS4 klan Like I Care) tylko my głównie gramy raidy i teraz będzimy się też bardziej skupiać na meczach rankingowych w Cruciblu, ale gdyby było trzeba w czymś innym pomóc to zawsze możesz pisać i dodać do znajomych(Ryo_PL)

A to się zmieni w październiku po przejsciu na steam?, bo z tego co widzę tam nie ma nawet możliwości kupna starych dodatków. Bez kitu, model dystrybucji tej gry to największy rak jaki widziałem. Mozna juz przenosic postacie między platformami, więc jakby w końcu wydali 1 paczkę że wszystkim to może człowiek pobiegalby trochę na PC.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, easye napisał:

A to się zmieni w październiku po przejsciu na steam?, bo z tego co widzę tam nie ma nawet możliwości kupna starych dodatków. 

Na PC nie gram więc nie śledzę tematu ale chyba nic się nie zmieni.

A żeby na chwilę obecną mieć wszystko to wystarczy kupić Complete Edition gdzie jest cała zawartość (podstawka+Warmind+Ozyrys+Forsaken+Annual Pass). Starszych dodatków nie da się kupić bo są po prostu za free jak się kupuje Forsaken'a a w momencie kiedy gra przejdzie na model F2P to będą za free dla każdego. Możliwe że jak Shadowkeep już się ukaże to będą jakieś paczki gdzie będzą wszystkie DLC w jednym pakiecie. 

 

 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

No właśnie słyszałem że po przejściu na PC wszytsko ma być za Free co było przed październikowym dodatkiem, ale trochę nie chce mi się wierzyć. Z drugiej strony nie ma edycji kompletnej czy forsaken na steam, więc może tak będzie.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

@easye jest ale tylko jako edycja Legendary(wszystko bez passa) bądź Complete (wszystko z passem). Dorzucili po prostu podstawkę i dwa pierwsze DLC(taki pack po prostu lepiej wygląda) i zostawili taka cenę jaką była wcześniej za samego Forskan'a. Co prawda jest to idiotyczne dla osób które powiedzmy kupiły wcześniej podstawkę i osobno dwa pierwsze DLC więc taki Forsaken powinien być dla nich w dużo niższej cenie bo po co wciskać komuś na siłę to co już ma.

Zapewne się to zmieni w momencie przejścia na F2P.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Kiedy po prawie 1000 przegranych godzin w końcu wpada platyna :fsg:  Niby dopchałem tego Tytana byle do przodu ale kurcze mimo wszystko fajnie mi się nim gra (już jest na 740LL). Pierwszy mecz na PvP i KD 5.0! Piękna pszczoła! To teraz raidy na 3 postacie w tygodniu! One thousand voices, Anarchy - idę po was! :shotgun:

p.s @wrog jako Tytan to z którego skoku najlepiej korzystać? Lewy, środkowy czy prawy?

b72c3a0d65237.jpg

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No i najdłuższy quest na broń w D2 dobiegł końca ; ] Nie liczę oczywiście questów gdzie wymagane są pkt rankingowe bo to jest w sumie niepoliczalne. Jedni wbiją Lune w 3 godziny a innym zajmie to kilka sezonów ale i tak dosyć szybko udało się zrobić te 9 stepów z czego wszystkie dotyczące PvP. Jeszcze nie testowałem więc jestem ciekaw jak ten Redrix Broadsword (Pałasz Redriksa) wypadnie w porównaniu do mojego ulunionego Bygones'a (Było minęło) czy Blast Furnance (Ogień Hutniczy). To teraz czas na Lune!; ] @KOMARZYSKO szykuj się tam na sobotę!

8534cb6eefe28.jpg

 

Edytowane przez Ryo-San
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Zmiany zmiany zmiany! Od Shadowkeep'a nie będzie limitu lighta. Za każdy XP lvl będziemy dostawać +1 LL. Tym dodatkowym lajtem będziemy nabijać sezonowy artefakt i dostawać nagrody. Po zakończeniu sezonu wszystko co nabiliśmy ponad max LL zostanie zresetowane. To oczywiście tylko jedna z większych zmian o całej reszcie możecie poczytać tutaj
https://www.bungie.net/en/Explore/Detail/News/48113

72b7ba6ca615a.jpg

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza



Jeszcze nie testowałem więc jestem ciekaw jak ten Redrix Broadsword (Pałasz Redriksa) wypadnie w porównaniu do mojego ulunionego Bygones'a (Było minęło) czy Blast Furnance (Ogień Hutniczy).

Ja juz finiszuje z 5 rangą i też go sprawdzę :) choć podejrzewam że do Epidemii z katalystem nie będzie miał startu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...