Skocz do zawartości

Destiny 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

Outbreak kosi to wiadomo. Te drony po headshocie robią ładny rozpieyrdol. Muszę się wnkkncu wziąć za catalysta do niego. A innej beczki to mi z Crown of Sorrow wypadł już trzeci Tarrabah a One thousands voice czy Anarchia za chooya nie chcą dropnąć :(

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Kupiłem w końcu nowego laptopa. Oczywiście pierwszą grę jaką odpaliłem to D2. Cross Save był kartą przetargową... 30 sekund żeby dotrzeć do ekranu wyboru postaci, 20 sekund żeby dolecieć na wieżę... menu które od razu się odpala. Bajka. Szkoda, że nie ma cross playa, ale i tak połowa ekipy też pogrywa na PC więc tragedii nie ma. Póki co cisnę na padzie ale powoli będę się uczył tej przekletej myszki i klawiatury. Piękna gra.

Odnośnik do komentarza

Ja tam gram na padzie caly czas i w multi nadal z reguły jestem w pierwszej 3ce. Raczej nie musisz obligatoryjnie przechodzić na myszę. Dla mnie największą przyjemność to te 60 klatek, całkowicie inna gra, gdy widzisz jak wchodzi kazdy pocisk.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Zeratul napisał:

Kupiłem w końcu nowego laptopa. Oczywiście pierwszą grę jaką odpaliłem to D2. Cross Save był kartą przetargową... 30 sekund żeby dotrzeć do ekranu wyboru postaci, 20 sekund żeby dolecieć na wieżę... menu które od razu się odpala. Bajka. Szkoda, że nie ma cross playa, ale i tak połowa ekipy też pogrywa na PC więc tragedii nie ma. Póki co cisnę na padzie ale powoli będę się uczył tej przekletej myszki i klawiatury. Piękna gra.

A wystarczyło dokupić SSD do plejstejszyn.

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, easye napisał:

Za płynnie chodzi? ^^ Też tak kiedyś miałem, a teraz żałuje ze tak późno złożyłem kompa do grania - całą obecną generacje bez tych paru gier z Playstation mógłbym zdecydowanie skipnać na rzecz jakości PC w 60 fpsach.

Ziomuś rok temu musieliśmy Ci na party tłumaczyć różnice między 30 a 60 fps a teraz nagle purysta klatkowy? No nie poznaje KOLEGI

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Dr.Czekolada napisał:

SSD swoją drogą daje cokolwiek znaczącego na obecnych konsolach względem HDD?

 

na XOX w chuy jeśli chodzi o gry z otwartym światem (wczesniej uzywając fast travela w Forzie Horizon 4 mogłem sobie po forumku buszować, teraz nie ma czasu wziąc telefonu do ręki), do tego menu w Destiny zapier.dala no ale akurat w tej grze to nie ma za dużego znaczenia bo tak jak pisze wrog w matchmakingu jesteś z wszystkimi. No i porównywanie +60fps, większego FOV i reszty dogodności na PC z śmiesznym SSD na PS4 to ostra beka. 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Moldar napisał:

Oczywiście, gry ładują się tak około 20-30% szybciej.

 

 

Nie wiem na ile wiarygodne porównanie ale w destiny różnice są już spore

 

 

 

Nikt nie twierdzi, ze SSD nie robi roznicy ale ziomeczku ale to dalej jest 1min 15sek gdzie na PC to jest 30sek. Nie mówiąc o tym co wrog pisze... wbijasz się na rajd czy strike i czekasz jeszcze ponad minutę aż ziomeczki sie załadują.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, izon napisał:

https://www.ppe.pl/news/136723/promocja-destiny-2-porzuceni-ps4.html

 

Rozumiem, że ta promocja nie uwzględnia nowego dodatku?

 

Ostatnio grałem w d2 zaraz po premierze, czy wersja jaka jest za dara z plusa ma jakieś dodatki fabularne? Bo na pewno nie będe nerdzić raidów itd. ale chętnie wróciłbym do gry dla samego klimatu i muzyki:)

Wersja z plusa zawiera dwa pierwsze dodatki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...