Skocz do zawartości

Borderlands 3


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Ja do zakończenia nic nie mam i ogólnie bossów, ale ostatnia walka jest zbyt udziwniona i bardzo w stylu

Spoiler

Resident Evil 5.

Za to ubijanie mobków jest mistrzowskie. Po skończeniu gry pograliśmy z Ukyem (osobno) na Mayhem mode, no i zabawa jest przednia. Spróbowałem też Mayhem 3 i jest wymagająco, ale wydaje mi się, że po wbiciu 50 poziomu melee Amara będzie bardzo dawać radę.

 

Jeszcze kod.

BL3 Email Code: DONTFORGET - 1000 POINTS

Odnośnik do komentarza

Jakim cudem już zdążyliście to przejść? :blink: Ja się czuję, jakbym wciąż był na początku. Wczoraj przy dłuższej sesji gra dopiero pokazała pazur, fajni bossowie, kilka dobrych itemów wydropiło i aż chciało się grać :)

Wkurza mnie trochę zbyt cicha muzyka. Gram na platinumach i podczas wymiany ognia nie było jej praktycznie w ogóle słychać, dopóki nie ściszyłem pozostałych dźwięków do 50-60%. 

Odnośnik do komentarza

Ja dziś dwa razy trafiłem na bug, że nie mialem w ogóle muzyki i takie dźwięki wytłumione oraz po jeden walce z bosem, jak skończyła cut scenka to wpadłem pod mapę i leciałem ciągle w dół. Potrzeby był restart gry. 

A tak zmieniałem build Amary na Phasegrap, dalej trochę w żywotność i gra się o wiele przyjemniej i lepiej. Nie robię pobocznych questów, a i tak jestem o 3 lvl ponad główny. 

Odnośnik do komentarza

Wjechal dzisiaj hot fix, czyli szybkie zmiany zanim pojawi sie wiekszy patch.

 

Daje w spoiler, bo jest tam kilka mini spoilerow jesli chodzi o lokacje i bossow

 

Spoiler

Bugs

  • Yellow paint has been added to Ambermire to mark a more obvious path to complete the Sabotage Crew Challenge.
  • The New-U Station in front of the Halcyon Suborbital Spaceport (used during the “Space-Laser Tag” Mission) in the Meridian Metroplex now has a larger activation range.
  • The New-U Station in front of Titian’s Gate (used during the “Atlas, At Last” Mission) in the Meridian Metroplex now has a larger activation range.
  • The first Guardian a player runs into during the “Beneath the Meridian” mission is no longer over-leveled.
  • The Eridian chest by the Grotto in the Jakob’s Estate is no longer invisible.

Balance

  • Eridium crystals in Voracious Canopy grow less frequently.
  • Scaled down the amount of loot drops in Mayhem Mode.
  • Torgue shotgun sticky damage has been reduced.
  • Reduced E-Tech shotgun elemental damage from “flesh off your bones” to “a lot”.
  • Chupacabratch dropped too much of his hard-earned loot.
  • Adjusted spawn rate of Loot Tinks in Mansion. They’re special again.
  • Removed pain-sounds from Troy for his boss fight.

 

 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, SetoPL napisał:

TVHM jeśli dobrze pamiętam resetuje cały progres gry. Taki NG+? A jest UVHM? B chyba było w sequelu

 

THVH zaczynasz z cala odkryta mapa i wszystkimi znajdzkami Huntami i Assassinations zaliczonymi. Polecam zostawic sobie Ostatniego Hunta i Killa na 50 lvl bo nagrody sa bardzo dobre.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, wet_willy napisał:

 

THVH zaczynasz z cala odkryta mapa i wszystkimi znajdzkami Huntami i Assassinations zaliczonymi. Polecam zostawic sobie Ostatniego Hunta i Killa na 50 lvl bo nagrody sa bardzo dobre.

Huntami i Ass zaliczonymi? Jeśli dobrze rozumiem lepiej zrobić je na 50 lvl na normal i dopiero przejść na TVHM?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...