Skocz do zawartości

Borderlands 3


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Starh napisał:

- zapewne 4K/60fps 


Zobaczysz, jak świnia niebo :reggie:
No ale tak naprawdę to byłoby jedyne, co robiłoby wrażenie, bo ja nie grając praktycznie w dwójkę, zupełnie się tym trailerem nie jarałem - słyszałem podnietę ludzi w momentach, gdy na ekranie pojawiały się zapewne znane postacie, a ja miałem to gdzieś, bo niby znałem niektóre nawet z imienia, ale to tyle...
Chyba wypadałoby nadrobić BL2, żeby Was zrozumieć :)

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Ty, ale jak mnie ma to zachęcić skoro wygląda słabo? Pierwszy trailer tak naprawdę jest po to żeby zdefiniować czy cie coś interesuje czy nie. Tutaj jestem zdecydowanie na nie. 

 

No i od dwójki minęło 7 lat. Oczywiście że oczekiwałem rewolucji. 

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, suteq napisał:

Ty, ale jak mnie ma to zachęcić skoro wygląda słabo? Pierwszy trailer tak naprawdę jest po to żeby zdefiniować czy cie coś interesuje czy nie. Tutaj jestem zdecydowanie na nie. 

 

No i od dwójki minęło 7 lat. Oczywiście że oczekiwałem rewolucji. 

ja wolę to niż przesadzone zapowiedzi jak w przypadku 2 (mayhem na globalną skalę z dziesiątkami przeciwników na raz).

Mnie tam nawet teaser dobrze zrobił. Poczekam na gameplaye ale myślę, że będzie day one.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, suteq napisał:

Ty, ale jak mnie ma to zachęcić skoro wygląda słabo? Pierwszy trailer tak naprawdę jest po to żeby zdefiniować czy cie coś interesuje czy nie. Tutaj jestem zdecydowanie na nie. 

 

No i od dwójki minęło 7 lat. Oczywiście że oczekiwałem rewolucji. 

Mylisz się, to trailer dla fanów, ciebie nie ma zachecać do niczego :dafuq:

Odnośnik do komentarza

Też średnio mi się widzi. Mam wrazenie, że gearbox to Twórcy jednej produkcji i nie za bardzo mają pomysł jak pociągnąć temat przy okazji 3 części. Trailery do DLC w 2 były bardziej epickie niż ten zlepek scen bez ładu i składu.  Czekam, ale mam wrazenie, że to bardziej skok na kasę niż faktyczną chęć rozwinięcia formuły. 

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, szurubur napisał:

Też średnio mi się widzi. Mam wrazenie, że gearbox to Twórcy jednej produkcji i nie za bardzo mają pomysł jak pociągnąć temat przy okazji 3 części. Trailery do DLC w 2 były bardziej epickie niż ten zlepek scen bez ładu i składu.  Czekam, ale mam wrazenie, że to bardziej skok na kasę niż faktyczną chęć rozwinięcia formuły. 

Zacznijmy od tego że w 2019 roku Borderlands to żaden hit - loot gierek  jest fpyte, trochę przespali te lata imo i sporo tego wyszło. jak patrzyłem te konfe i w ogóle hajpowanie tego wydarzenia to uważam że chyba oni nieogarniaja że to nie jest kolejna gra rockstar i  gdzie taka paraolimpiade idzie się jarac.

W każdym razie fajnie że zapowiedzieli, fani czekają a  dla nowych też coś się ciekawego pewnie znajdzie, ale po tym trailerze nie jest mi gorąco.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...