Skocz do zawartości

eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.


pawelgr5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

8 godzin temu, Szwed napisał:

W końcu jest też promka na Chrono Cross, za 62 zł to chyba już można wziąć (chociaż wiadomo, na steamie lepiej chodzi :v).

Gierka wszędzie już chodzi tak samo, bo dostała paczyki na każdy sprzęt, na Switchu też jest gituwa. Za 62zł jak kogoś kusi to śmiało można wskakiwać.

Odnośnik do komentarza

Polecam serdecznie sprawdzić demo gry Dredge które fulla dostaje 30.03. 

W skrócie - jesteśmy kapitanem lajby na małym archipelagu, gdzie w dzień łowimy ryby, rozwijamy kuter, rozmawiamy z mieszkańcami, szukamy skarbów i części do rozwoju, a w nocy wchodzi iście lovercraftowy klimat...

Recenzje są bardzo dobrze, ja już pudło zamówiłem i będę NAPIERDALAL.

Areas.gif?t=1678117292

 

 

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 23.03.2023 o 20:36, XM. napisał:

Polecam serdecznie sprawdzić demo gry Dredge które fulla dostaje 30.03. 

W skrócie - jesteśmy kapitanem lajby na małym archipelagu, gdzie w dzień łowimy ryby, rozwijamy kuter, rozmawiamy z mieszkańcami, szukamy skarbów i części do rozwoju, a w nocy wchodzi iście lovercraftowy klimat...

Recenzje są bardzo dobrze, ja już pudło zamówiłem i będę NAPIERDALAL.

Areas.gif?t=1678117292

 

 

 

Coś się podziało niedobrego z wersją pudełkową na Switch? Zniknęła z oferty praktycznie wszędzie, internety milczą co się stanęło matko bosko. Ciekawe kiedy Neonet odezwie się do mnie że anulowali.

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Kris77 napisał:

 

Coś się podziało niedobrego z wersją pudełkową na Switch? Zniknęła z oferty praktycznie wszędzie, internety milczą co się stanęło matko bosko. Ciekawe kiedy Neonet odezwie się do mnie że anulowali.

pewnie wyprzedane bo oceny ma bdb i sie zrobil popyt.

 

moja wersja juz do odbioru w euro <3

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Kris77 napisał:

 

Coś się podziało niedobrego z wersją pudełkową na Switch? Zniknęła z oferty praktycznie wszędzie, internety milczą co się stanęło matko bosko. Ciekawe kiedy Neonet odezwie się do mnie że anulowali.

 

Wszędzie była wystawiona po 105~110 zeta za wersję Deluxe więc pewnie ktoś się cenowo rypnął bo na Ultimie jest skorygowana cena 159 zł. Swoją grę miałem zamówioną z dwoma innymi tytułami z dalszą premierą i teraz nie wiem czy ją dostanę czy nie.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, GearsUp napisał:

 

Wszędzie była wystawiona po 105~110 zeta za wersję Deluxe więc pewnie ktoś się cenowo rypnął bo na Ultimie jest skorygowana cena 159 zł. Swoją grę miałem zamówioną z dwoma innymi tytułami z dalszą premierą i teraz nie wiem czy ją dostanę czy nie.

 

Widzę że w Neonet znowu dostępna, ale czas oczekiwania 21 dni. Poczekam na rozwój sytuacji. W ZuzaGry jest od ręki za 129 zł. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.03.2023 o 11:54, Kris77 napisał:

 

Widzę że w Neonet znowu dostępna, ale czas oczekiwania 21 dni. Poczekam na rozwój sytuacji. W ZuzaGry jest od ręki za 129 zł. 

Mi właśnie przed chwilą anulowali w neonecie Dredge na switcha, jakimś cudem w zuzagry była ostatnia kopia i rzutem na taśmę mi się udało nabyć, już w przygotowaniu. :asax:

Po ograniu dema byłem od razu kupiony.

 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Jeez_PS napisał:

Mi właśnie przed chwilą anulowali w neonecie Dredge na switcha, jakimś cudem w zuzagry była ostatnia kopia i rzutem na taśmę mi się udało nabyć, już w przygotowaniu. :asax:

Po ograniu dema byłem od razu kupiony.

 

 

Mi też anulowali, trudno, wpisałem się do powiadomień w kilku sklepach, może restock będzie. Czyżby Cenega mało sztuk przygotowała?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Jeez_PS napisał:

Mi właśnie przed chwilą anulowali w neonecie Dredge na switcha, jakimś cudem w zuzagry była ostatnia kopia i rzutem na taśmę mi się udało nabyć, już w przygotowaniu. :asax:

Po ograniu dema byłem od razu kupiony.

 

 

Kiedy kupowałeś? Bo mi wczoraj anulowali zamówienie przez błąd systemowy :kekw:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...