Skocz do zawartości

eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.


pawelgr5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

10 godzin temu, kubson napisał:

Nuclear throne nie warto imo, a CC fajne w coopie samemu troche nuda

 

jak nie grales to sprawdz 

 

rogue legacy

hotline miami

hammerwatch

enter the gungeon 

wargroove 

stradew valley

terraria

bad north

shovel knight

ape out

 

 

 

Enter the Gungeon wleci na początek.

SV mam i mam prawie 300h.

Z Terrarią czekam na przecenę.

SK było takie se, 7/10, nie rozumiem podniety tą grą.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, kubson napisał:

A i Dead Cells sprawdź jak nie grales 

 

Mam. Świetne. Cupheada mam. Oriego. Mark of the Ninja. Guacamelee dwie części. TEINa. No i oczywiście Celeste. Stardew Valley. ITB. To moje ulubione. W trzech ostatnich mam plus minus 300h.

 

1 godzinę temu, Rayos napisał:

Grał... i rozpływał się nad jej prostotą :) zdrowy, zgarnij Hotline Miami jak nie graleś. 

 

Ok. Zerknę. Co ciekawe najlepszą średnią userów z niektórych tu wymienionych ma wspomniane Nuclear Throne (8.7).

 

Bardzo fajne jest też OlliOlli, tylko jak dla mnie za trudne, dla hardcorowych graczy. OST jest mega.

 

Już się zdecydowałem. Bierę tego Enter the Gungeon. Trzeba spróbować jakąś strzelankę na dwa analogi. I sprawdzę też Castle Crashers, w końcu to klasyk. Akurat mam trochę ponad 30e w eshopie do wydania. Z niektórymi grami, jak Terraria, czy Cadence od Hyrule, poczekam na przecenę. Do Luigiego to mi powinno wystarczyć.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Gregor var Emreis napisał:

A SNESowe gierki masz za sobą? Ogarnij Super Metroida, w przeciwieństwie do większości gier nie zestarzał się. A zamiast Castle Crashers bierz składankę Capcomu. Wiem, brakuje Aliena, Punishera i Cadilaków, ale to co jest też jest za(pipi)iste

 

Składankę miałem i wyrzuciłem, te gry się za bardzo zestarzały. Zacząłem ze SNESa Super Metroida i Zeldę, ale mając lepszą Zeldę i Oriego wybór był oczywisty :). Chyba już nic się nie trafi co zatrzyma mnie na 300h.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, zdrowywariat napisał:

 

Składankę miałem i wyrzuciłem, te gry się za bardzo zestarzały. Zacząłem że SNESa Super Metroida i Zejdę, ale mając lepszą Zeldę i Oriego wybór był oczywisty :). Chyba już nic się nie trafi co zatrzyma mnie na 300h.

 

Właściwie masz rację, ale akurat Metroid nie zestarzał się. Głównie dlatego, że jego koncepcja nie zestarzała się ani nie została też przez nikogo do tej pory jakoś bardzo ulepszona, a to jest główny powód dla którego gry się starzeją lub nie. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Dr.Czekolada napisał:

Też nie jestem fanem tego metroida. Ogólnie nienawidzę motywu pochowanych lokacji, które znajdziesz bombardując każdy pixel pomieszczenia. Bez poradnika chyba nie dałbym rady przejść.

 

Ja zacząłem swoją przygodę z Metriodem od tego na Gacka, więc ciężko się cofnąć. Swoją drogą genialnej gry, z tak gęstym klimatem, że można nożem kroić. Tak samo podziwiam tych, którzy grają dziś w Ocarynę, kiedy jest BOTW. No nie da się panie, chyba że to drugie podejście i sentyment wygrywa z archaizmem itp.. 

Odnośnik do komentarza

@zdrowywariat A jak się ma okaryna do botwinki? Kompletnie różne gry. Grając w botwinke co chwila myslałem, żeby odpalić sobie wind wakera. Brak satysfakcjonujacych dungeonów i puste nagrody w botw były tego głównym powodem. Teraz kończę link's awakening i świetnie się bawię, czego nie mogłem powiedzieć po połowie zrobionych shrine'ów.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Dr.Czekolada napisał:

@zdrowywariat A jak się ma okaryna do botwinki? Kompletnie różne gry. Grając w botwinke co chwila myslałem, żeby odpalić sobie wind wakera. Brak satysfakcjonujacych dungeonów i puste nagrody w botw były tego głównym powodem. Teraz kończę link's awakening i świetnie się bawię, czego nie mogłem powiedzieć po połowie zrobionych shrine'ów.

 

Ocaryna jest dziś archaiczna, kiedyś była moim nr1, ale już dawno wypadła z pierwszej dziesiątki. Chodzi Ci o nagrody, że dzięki nowemu przedmiotowi możesz pójść dalej? Wolę formułę BOTW, jedynie bossowie byli chu, wolę tych, na których trzeba znaleźć stylak. Były cztery świątynie przecież i to jakie! Które tylko podkreśliły epickość tej gry. Rozumiem lubisz gry w stylu metroidvanii, bo jakby nie było stare Zeldy coś z tego mają, ale Zelda w nowej formule sprawdziła się znakomicie.

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Rayos napisał:

super metroid jest wspolczesnie bardzo niegrywalna kupa smierdzacego (pipi),pozdro 

 

@mate6


Cho no tu 

5 godzin temu, zdrowywariat napisał:

Bierę tego Enter the Gungeon.

 

Będziesz zadowolony, gierka bardzo miodny gameplay ma ale też jest wyraźniej trudniejsza niż Dead Cells 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.