Skocz do zawartości

eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.


pawelgr5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Enter the Gungeon? To nie ten sam poziom, co inne rogaliki, jak Dead Cells, czy Into the Breach. Bossowie za dużo naboi wypluwają, grafika mogłaby być lepsza, a muzyka to już w ogóle, to najsłabszy element tej gry. Nie mówię, że to zła gra, takie 8/10. Da się to zrobić lepiej, jeśli chodzi o strzelankę na dwa analogi, trudniej zrobić lepszą bitkę od DC, czy lepszą strategię od ITB. Wciąż jest miejsce na króla strzelanek, bo wątpię, żeby Isaac nim był? Kto wie kto wie, kiedyś może się skuszę, bo po filmikach myślałem, że jednak ETG będzie mi bardziej pasowało.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Orzeszek napisał:

Właśnie, binding of isaac, jak lubisz rozkładać mechaniki na atomy, to isaac jest „tą grą” tytuł na setki godzin.

 

Dead Cells to był mój pierwszy rogalik, a ITB drugi, i nawet polubiłem taką formułę, ale... ale to musi być naprawdę dobre, bo w końcu gra się ciągle w to samo, jakby nie było. Poza tym nie lubię, gdy jest czegoś za dużo, liczy się jakość, a nie ilość, nawet z DC bym wyrzucił trochę nieprzydatnych broni, albo je lepiej zbalansował. A ponoć Isaac to właśnie taki kolos rogalik, więc nie wiem, czy się nie pogubię w tym wszystkim. Ma być ładnie, grywalnie, dobrze brzmieć i mam być wszystko przemyślane, a nie nawalone broni, czy tym podobne, ile się da.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Takie pytanie mam czy jest jakaś strona z aktualnymi promocjami eshopu coś jak major Nelson dla Xbox? Za tydzień kupuje switcha i chciałbym zerkać raz w tygodniu czy coś co mnie interesuje jest w promocji. Wiem że jest wyszukiwarka wszystkich tytułów po cenie ale mi chodzi o takie aktualizacje co tydzień z promocjami. Czasem nawet nie wiem że jakiś tytuł chcę dopóki o nim nie poczytam:)

Odnośnik do komentarza

Wróciłem do Cupheada, musiałem sobie zrobić długą przerwę, bo ten zielony smok napsuł mi krwi. W pierwszym i drugim świecie miałem wszystko na A+ i został mi tylko on i doprowadził do szewskiej pasji. Ogólnie zmęczyła mnie ta gra wysokim poziomem trudności, ale wróciłem i go złoiłem. Robię trzecią mapkę, majstersztyk jest ta gra, bossowie bardzo pomysłowi, oprawa audiowizualna cudna. 10/10 zdecydowanie, mimo że nie spędzę przy tej grze 300h to nie mogę dać niższej noty. Wracam bawić się dalej :).

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Patrząc na wiele poprzednich lat, przecena będzie, ale pewnie nie jakaś wielka. Ot co jakiś czas są większe, zazwyczaj bez żadnej "świątecznej" okazji.

 

Blantman, nie jestem pewien, czego konkretnie szukasz, czego nie ma po prostu na eShopie jak klikniesz promocje. 

 

 

 

Return of the Obra Dinn, czyli chyba najlepsza gra roku 2018, a w każdym razie... najlepsza gra którą można nazwać inteligentną?, jest już dostępna na Switchu. 80 zł.

 

 

 

My Friend Pedro - pierwsza przecena największego na razie przeboju Devolvera, o 30%.

 

Cosmic Star Heroine - spośród rzeszy mniej popularnych gierek, mogę zwrócić uwagę na tę pozycję sprzedawaną za bodaj 17 zł. Jest to kolejny jRPG kolesi od Zeboyd, znanych ze świetnego Cthulhu Saves the World. Podobnie jak tamta gra, Cosmic... pozwala przypomnieć sobie kilka spośród najlepszych cech jRPG-ów ery SNES-a i PSX-a, ale bez większości ich wad. Tym razem postawiono na coś, co przypomina nieco Suikodena, czyli historię opartą na obecności wielu postaci do rekrutacji. Do tego przyjemne wykonanie i autentycznie ciekawy system walki. Za tę cenę bardzo nieźle.


Blazing Beaks - lepszy Enter the Gungeon, niż się ludziom wydaje. Dobry co-op. 30 zł to już interesująca cena za tę grę. Obie gry to zrzyna z Nucelar Throne, ale kaczki nie są aż tak karzące, jak Gungeon. Nadal są szybkie itd. Grę wyróżnia system artefaktów, który zmusza do trudnych wyborów w dziedzinie trudność levelu-nagroda. Jeśli komuś się podoba ten styl, to może się wciągnąć. 

 

The Missing - regularne przypomnienie od ogóra że The Missing jest lepsze niż Death Stranding. Obniżka 35%. 

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, estel napisał:

@ogqozo a grałeś w Cosmic Star Heroine na Switchu? Jakieś problemy techniczne?

Nie, tylko chwilę. Ogólnie gra działa ok. Niektórzy narzekali na pewne bugi (zatrzymany dźwięk itp.), ale w obecnej wersji nic mocno uderzającego (wersja na peceta miała dużo więcej bugów, które powoli spatchowano; bez nich recenzje mogły być lepsze). 

 

To mała gra, która mimo pewnego fandomu studia nie znalazła wydawcy, i takie przeceny wynikają z faktu, że słabo się sprzedała. Nawet developerzy mówili zawiedzeni w wywiadach, że gdyby tylko Nintendo choć wrzuciło ich grę do Newsów, to już by może się sprzedała 5x lepiej, jak wiele indyków, i odmieniłoby to losy firmy... Niby każdy tak może sobie chcieć, ale w sumie zgadzam się z nimi, że jak ludzie płacą za granie w Octopatha, to czemu by mieli nie płacić za granie w CSH. Gra nie jest do końca dopracowana, widać że ich przerosła, skoro po tylu latach tworzenia nie udało im się zrealizować ambicji. Myślę jednak, że przynajmniej za taką cenę zupełnie zasługuje na wreszcie jakieś docenienie. To mało kasy.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...