Skocz do zawartości

eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.


pawelgr5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nowe gry ze SNESa i NESa w przyszłym tygodniu. Na SNESa Star Fox 2, Super Punch-Out, Kirby Super Star, Breath of Fire 2. Na NESa Crystalis i Journey to Silius. Fajnie, że dają nowe gry, dla mnie średnio, że takie. Super Punch Out sprawdzę, reszty pewnie nawet nie odpalę 

Edytowane przez Gregor var Emreis
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Ukukuki napisał:

No na pewno za darmo tych gier Konami nie da bo jaki by mieli w tym interes. 

Capcom też za darmo swoich nie daje. Zyski z takiego modelu są przeciez dzielone według konkretnych umów. W GP też nie ma gierek tylko od MS. Ja stawiam, że to mentalny defekt managerów w Konami jest na przeszkodzie.

Odnośnik do komentarza

Earthlock za 20 zł. Jest to jRPG utrzymane w stylu dość PSX-owym, dość wyraźnie czerpiące z FF9 itd., włącznie z dość powolnym tempem jak na dzisiejsze czasy i brakiem zapisu w każdym momencie. Jest ładna, można sobie powalczyć i popakować postaci. Za 100 to nie wiem, ale przy takiej przecenie, gra staje się warta swojej ceny. Jest też demko jakby co.

 

Monster Boy za 75 zł. Pisałem już o tej grze parę razy. Moim zdaniem, brak promocji na premierę zabił potencjalną hitowość tej gry. Zbiera zawsze świetne opinie od grających, ale nie było ich za wiele. Za przykład tego, jak nie zadbał o tę grę wydawca, niech posłuży fakt, że na niektórych stronach nadal jak się szuka czegoś o tej grze, to pojawia się wideo wyglądające znacząco inaczej, niż finalna wersja, zwłaszcza jeśli chodzi o drastycznie inny wygląd postaci. Ale naprawdę świetna gra.

 

 

Blazing Beaks za 12 zł. Też już wspominałem, jest to w gruncie nieco inny Gungeon, nie wiem czy lepszy czy gorszy, no ale teraz za kompletne darmo.

 

 

 

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Gregor var Emreis napisał:

 

Ale Wargroove ma bardzo nieciekawą dla mnie recenzję na Zagrajniku i trochę mnie to od gry odrzuca. A nie mam czasu jej sprawdzić na Xboxie, bo chyba w gamepass jest

Nic na siłe ale skoro juz masz GP to godzinke zagrac mozesz ;) Na pewno od premiery troche sie pozmieniało. Twórcy aktywnie wspierali i nawet ostatnio jakis patch z dodatkowymi jednostkami wleciał. Jak chcesz cos w stylu AW to klimatem i rozgrywką Wargroove jest najblizej.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gregor var Emreis napisał:

 

Zastanawiam się nad gierką, jest to podobne do Advance Wars w jakimś stopniu?

 

Niestety nie grałem. Najprościej określić ITB słowami piękno leży w prostocie. Prosta, a mimo to głęboka gra. Nieraz byłem pewny, że znalazłem najlepszy możliwy ruch, a chwilę później się okazało, że odkryłem jeszcze lepszy. Nie umiem tego wytłumaczyć, ale ta gra jest wręcz pedantycznie dopracowana. Każdy set mechów jest fantastyczny, jest na przykład lodowy, gdzie jeden mech zamraża kogoś, ale i siebie, więc trzeba tak nim stanąć, żeby w następnej turze przeciwnik w nas uderzył i odmroził, albo możemy go odmrozić drugim mechem, który strzela w dwóch kierunkach, więc przy okazji możemy też trafić jakiegoś robala, jeśli dobrze staniemy. Inny set nazywa się Steel Judoka, i chyba to wystarczy, żeby domyślić się, co potrafi? Jest mech z laserem, prądem (który przewodzi :)) itd.. Moim zdaniem ta gra to sztos, który szanuje inteligencję gracza, fantastyczny rogalik, w którego można grać i grać. Niektórzy twierdzą, że przydałoby się DLC, jasne, ale nie uważam, żeby grze czegoś brakowało. Mam 335h i na tym się nie skończy.

 

Na dodatek tą grę zrobiło dwóch ludzi, co budzi podziw, a ich poprzedni tytuł to ponoć też sztos na setki godzin. To must have dla wielbicieli strategii i chyba najbardziej niedoceniony indyk, dlatego bierz, ciesz się i poleć dalej.

Edytowane przez zdrowywariat
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...