Skocz do zawartości

Awaryjność Nintendo Switch


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Bzduras napisał:

Dosłownie sprawdź poprzedni post.

 

Dla mnie to jest juz poprzednia strona [mam troche inny widok], czyli teren ktory mnie nie interesuje jak mam nagly problem ktory chce szybko rozwiazac.

 

WD40 pomoglo ale te joycony to i tak chooystwo totalne, w USA wczoraj otworzyli class action z tego powodu. Jeszcze szlo by to zrozumiec gdyby cena nowych nie byla mega zaporowa.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Switch przestał mi się ładować. Najpierw momentami przerywało ładowanie (jak konsola była w doku obraz znikał z TV a jak nie  to pojawiała się i znikała ikonka charge’a) a teraz konsola całkiem przestała ładować. 

 

Nie wiem czy problem jest z portem, czy ładowarką (nie mam drugiej, żeby sprawdzić). A nie chce wywalić 120 ziko na ładowarkę i przekonać się ze port sie spier.dolił. Ktoś miał podobnie?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
54 minuty temu, keyzee napisał:

Mnie też dopadło.W lewo ściąga.Próbowałem powietrzem przeczyścić-ale tylko trochę lepiej jest.Na dniach otwieram bo denerwuje mnie to już.Dziwnym trafem 2 joycony to dopadło w podobnym czasie.

 

Nie trzeba otwierać, dużo tu pomaga contact cleaner, dobrze czyści, na Youtube są materiały o tym. Sam ten contact kosztuje 15-20 zł. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Chodzi o tryb autorcm czyli wprowadzenie konsoli w tryb awaryjny za każdym razem. Wyjmij konsolę z docka, podłącz na noc do ładowarki, najlepiej oficjalnie i potem spróbuj odpalić cfw bez wchodzenia w rcm czyli bez trzymania przycisków, tylko od razu włóż dongle czy czego tam używasz. 

Odnośnik do komentarza
Chodzi o tryb autorcm czyli wprowadzenie konsoli w tryb awaryjny za każdym razem. Wyjmij konsolę z docka, podłącz na noc do ładowarki, najlepiej oficjalnie i potem spróbuj odpalić cfw bez wchodzenia w rcm czyli bez trzymania przycisków, tylko od razu włóż dongle czy czego tam używasz. 
Właśnie problem w tym, że cały czas była podpięta i nic się nie działo. Czy w docku, czy w handheldzie. Ładować nie xhce. Normalnie bez Cfw. Też się nie włącza

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...