Skocz do zawartości

Awaryjność Nintendo Switch


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Cześć. Mój pierwszy post na Waszym forum. Mam problem ze swoim Nintendo Kilka tygodni temu grałem w fife do 2 w nocy. Przy komunikacie o rozładowanej baterii odłożyłem konsolkę i poszedłem spać. Wczoraj kupiłem nowa grę, podłączyłem do ładowania po raz pierwszy od ostatniego grania i do dzisiaj nie ładuje się ani uruchamia się konsola. Mieliście coś takiego? Konsola kupiona w abonamencie Play rok temu. Trochę szkoda zapisanych gier. Zwłaszcza ze miałem super wytrenowanego Pikachu i Mew, pół krypty w MK kilka sezonów w Fifie. :(

Edytowane przez Shtefen
Poksy się trenuje a nie tresuje ;)
Odnośnik do komentarza

Też miałem kiedyś coś podobnego, że niby ładowało, a ciągle 1% bodajże pokazywało, ale później samo się naprawiło. A teraz mi już kolejny joycon się psuje, to drugi od premiery. Ale ta konsola jest niedopracowana, najbardziej wku mnie zasięg (i nie mówię o wadliwym joyu z pierwszej partii), tam jest chyba wsadzony bluetooth 1.0, siedzę 4m maks od konsoli i wystarczy, że kolanem lekko zasłonię joya i potrafi się rozłączyć w kulminacyjnym momencie, że spadnę w przepaść (Celeste), czy tym podobne.

 

Czy w nowej wersji jest lepiej?

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Kupiłem ten contact cleaner, który ktoś tu polecał i potwierdzam, że działa, przynajmniej na razie. W jednym lewym joyu postać czasem sama szła mi w prawo, a w drugim lewym szwankowała góra. Przetestowałem oba w b-side 7 w Celeste i wszystko grało. Mam nadzieję, że tak zostanie. Ten contact cleaner to smar po prostu.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
Teraz, zdrowywariat napisał:

Ten contact cleaner to smar po prostu.

korwincooo.mp4 XDDD

 

Contact Cleaner to alkohol izopropylowy do elektroniki - nie przewodzi prądu, szybko odparowuje i czyści syf. Nie wprowadzaj ludzi w błąd jak nie wiesz o czym mówisz.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Bzduras napisał:

korwincooo.mp4 XDDD

 

Contact Cleaner to alkohol izopropylowy do elektroniki - nie przewodzi prądu, szybko odparowuje i czyści syf. Nie wprowadzaj ludzi w błąd jak nie wiesz o czym mówisz.

 

Przypomina smar, tłuste to i białe :). Ja wziąłem ten: https://www.sprayster.com/product/dp60-250ml-lubricant/

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
5 godzin temu, jaszczoor napisał:

nie moge nigdzie znaleźć jednoznacznej informacji.

Wiadomo czy model switcha lite BKEHDH002 ma poprawiony problem z anologami?

 Gdzie mogę sprawdzić jaki mam model?

Z tym ze z tego co wiem nie ma modelu konsoli który by ominął problem dryftujących analogów.

Edytowane przez devilbot
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...