Skocz do zawartości

Awaryjność Nintendo Switch


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, NemoKOF napisał:

Ok. Część gier nie ma opcji backupu w chmurze. Natomiast jeśli masz przez moment obie konsole to można zrobić transfer profilu, coś jak system transfer na 3ds. Wtedy wszystko przechodzi na nową. 

Ja to wszystko wiem. Nie ma sejwów w chmurze, które tam były wysyłane. I to są jaja.

Edytowane przez roivas
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy rzecznik tu coś pomoże, ale jak już wyczerpałeś wszystkie opcje to bym spróbował. Zanim jednak do rzecznika to bym napisał na reddicie temat czy ktoś miał taką akcję i opisał dokładnie wymianę zdań z supportem. Może temat nabierze tempa. Niestety w dzisiejszych czasach korpy reagują tylko jak się im zrobi koło dupy w social media.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Pany, od niedawna stałem się szczęśliwym posiadaczem Switcha, no i takie lekkie zdziwko złapałem, bo już ze 3 razy wywaliło mi grę w trakcie - to tak bywa na tej zacnej konsoli? Grałem np. w Mario + Rabbids Kingdom Battle czy teraz na promce kupiłem This Is The Police 2 i nagle sobie gram, a tu się robi jakaś przycinka, wywala ekran z info o błędzie i wrzuca do głównego menu. Nie pozostaje nic innego jak restart gry, co jest do przeżycia, no ale już brak zapisu mniej. 

Odnośnik do komentarza

Jak jesteś online to update raczej masz. Serial Cleaner to padaka, (pipi) się ciągle. Króliki przed update'ami wywaliło mi ze 2 razy, grę miałem fizycznie. Natomiast po update'ach i w trakcie DLC to się już nie zdarzyło. Konsola nowa czy używana?

 

Jest temat dotyczący problemów. Przenieśmy ew. ciąg dalszy dyskusji tam.

Odnośnik do komentarza

@NemoKOF słusznie, przerzuciłem do odpowiedniego tematu. 

 

Konsola używka, kupiona od koleżki, on ją kupił bodaj jakoś grudzień 2018. Nim mi sprzedał, to wcześniej wyzerował wszystko. 

 

System aktualny, ostatnio wjechał update 10.0. Nie to że jest to jakieś notoryczne, w Kórlikach to była jedna sytuacja na kilkanaście godz. grania. No ale już to This Is The Police to godzinka grania, bodaj 4. dzień i bęc, gra wywalona. Zobaczę przez kolejne dni, czy coś trafię. 

Odnośnik do komentarza

Mnie się wydaje, że konsola może być popsuta, to nie jest normalne, żeby większość mu gier crashowała. Imo oddać do naprawy i tyle. W przypadku mojej konsoli, od początku gdy ją mam ani razu nie zdarzył mi się crash w jakiejś gierce, a dużo już katowałem. Jedynie jakie problemy z nią miałem to tylko te joycony z dryfującymi analogami.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Faka napisał:

Mnie się wydaje, że konsola może być popsuta, to nie jest normalne, żeby większość mu gier crashowała. Imo oddać do naprawy i tyle. W przypadku mojej konsoli, od początku gdy ją mam ani razu nie zdarzył mi się crash w jakiejś gierce, a dużo już katowałem. Jedynie jakie problemy z nią miałem to tylko te joycony z dryfującymi analogami.

 

Większość na pewno nie. Wiadomo - na początku podjarka duża, to i sporo grania, jeszcze teraz promo było na gry to trochę tego wpadło. W perspektywie kilkudziesięciu godzin grania tych crashów było bodaj 3. I stąd w ogóle moje pytanie, bo pomyślałem, że no coś musi być nie halo, ale jeśli ogólnie gdzieś tam każdy coś trafił to raczej póki co pozostaje obserwować. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

1 godzinę temu, zdrowywariat napisał:

Switch potrafi mi wywalić czasem błąd, żeby włożyć prawy joycon, kiedy jest włożony, a po wyciągnięciu działa bezproblemowo w tablet/TV mode. Miał ktoś ten problem?

 

Mam tak samo - sporadycznie zdarza się. Nie kombinuje i nic z tym nie robię. Jak u Ciebie, wypięcie i wpięcie w tablet od razu pomaga.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, zdrowywariat napisał:

 

No nie pomaga od razu, nie ogarnia przez chwilę handheld mode, ale gdy zostawię konsolę do ładowania na kilka minut to wszystko wraca do normy.

:dunno: 

 

No a u mnie konsola po ponownym wpięciu od razu widzi jojocona . Problem występuje od kilku miesięcy, ale na tyle rzadko, że w żadnym stopniu nie powoduje problemu w użytkowaniu, więc daje temu święty spokój.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

U mnie R przestalo dzialac po pół roku uzytkowania. Wysłałem do serwisu bo na gwarancji i czekam. Zeby switch się nie kurzył kupiłem najtanszy pro pad bezprzewodowy z Zelda. Niestety para baterii idzie do kosza co drugi dzień. Zamówiłem więc akumulatorki po 2000 mAh moze będzie dało sie normalnie pograc. Kto to wymysla pady na normalne baterie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...