Skocz do zawartości

Awaryjność Nintendo Switch


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
W dniu 23.12.2020 o 12:27, gnom napisał:

Czy ktos sie orientuje czy nintendo prowadzi wymiane uszkodzonych kart z grami ? Mam Marvel Ultimate Aliance 3 i NS przestal mi ja czytac. Wszystkie inne  karty chodza normalnie... nic z karta sie nie dzialo. 

 

Miałem problem z Hyrule Warriors, raz uruchamiała się a raz nie. Zareklamowałem w sklepie, a oni odesłali grę do Czech. Wróciła z informacją że skoro uruchamia się raz na 10 to wystarczy, nie ma podstaw do wymiany.

 

Edytowane przez adasiulko
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Problem z ładowaniem, ale tylko oryginalnym zasilaczem. Otóż przy podłączeniu oryginalnego zasilacza, niezależnie czy bezpośrednio do konsoli czy przez dock, absolutnie nic się nie dzieje - sprzęt nie widzi, że jest podłączony do prądu. Mogę go ładować innymi ładowarkami, więc to nie kwestia konsoli/docka. Sam zasilacz też działa - z każdym innym testowanym urządzeniem np. telefon się ładuje bez zająknięcia. Nie rozumiem... Spotkał się ktoś z czymś podobnym?

Edytowane przez janol
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Rekojmia = przez pierwszy rok sprzedawca musi przyjac sprzet do naprawy, po roku to ty musisz udowodnić (pismo od rzeczoznawcy), że w momenciu zakupu istniala wada, ktora spowodowala ze sprzet sie popsul (np. kupiles ekspres do kawy z uszkodzona uszczelka, ktora przez rok przepuszczala wode, az w koncu calosc sie sfajczyla).

Takze rekojmia daje o wiele mniej niz gwarancja, bo jest praktycznie niemozliwa do wyegzekwowania po roku. Na szczescie N ma dwa lata gwarancji :obama:

 

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Dzisiaj na vikop ru znalazłem "ultimate guide" do naprawy driftu. Pomysł jest tak szalony, że aż postanowiłem rozkręcić swojego lewego joycona w którym mam drifta i spróbować. Jedna warstwa nic nie dała, więc dowaliłem trzy. Zakręcałem już trochę na siłę, ale... nie ma drifta :O
 

 

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Bardzo cieszy mnie, że gość to rozkminił. Drift mnie nie dotknął, ale teraz będę wiedział co robić gdy ten dzień nadejdzie. Ciekawe, czy Nintendo coś z tym zrobi czy uznają, że jak już umiemy to naprawić to wyłożona kiełbacha i "dobra Szymek-san, już zostaw jak jest".

Odnośnik do komentarza

Tak jak gąbka przy antence. Pytanie czy to nie rozwiązuje problemu na początku, kiedy materiał zetrze się trochę. Dociskasz i działa ale też w ten sposób powodujesz większe tarcie. Pytanie czy po większym starciu problem nie powróci. 

 

Na szczęście poza lite jest prosta wymiana a same gałki są dostępne i nie są bardzo drogie. 

Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Gałki po kilka złotych na allegro i to jeszcze w kilku kolorach. Jak się wytrze to się kupi nowe. Zawsze taniej wyjdzie niż nowe joycony, w których problem prędzej czy później może wystąpić.

 

Ciekawe czy N jakoś się odniesie do tego 'odkrycia' z naprawą joyów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...