Skocz do zawartości

Call of Duty: WWII


Rekomendowane odpowiedzi

No tak za wiele to się nie pozmieniało.

Kilka broni zostało delikatnie ulepszonych (fg42, któryś shotgun) ale są to nieznaczne poprawki dotyczące odrzutu czy tam rpm. Nic wielkiego jeśli nie jesteś pro playerem.

Nie było też żadnych buffów w kwestii scorestreakow nie wiem skąd masz info może się mylę.

HP też nie zostalo zmienione, zmniejszyli jedynie czas regeneracji po postrzale.

Na domiar złego chyba znów padły dedykowane serwery bo często rozłącza w trakcie meczu.

 

na pewno na plus Resistance Event i dwie nowe bronie. Orso kosi z gripem i extra mags a vsg wariant polski prezentuje się zjawiskowo i jest to chyba takie ppsh wśród ar's.

 

Gra się super

52 minuty temu, Kolos28 napisał:

Mapki z nowego dlc są połączone z podstawką? Bo ciągle wyszukuje mi tylko z podstawką..

 

Jest specjalna playlista resistance moshpit.

Z tego co czytałem to nie pojawiają się jeszcze w zwykłej rotacji.

Ja w tym roku zrezygnowałem z season pass ale może jeszcze się skuszę bo w podstawce ich jak na lekarstwo z czego dwie (trzy) są

niegrywalne. Co robić. Mapa w Pradze wygląda super.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

gram sama kampanie skuszony powrotem do ww2 ale wtrzymalem ledwo niecale 4h na 3 wieczory, wiem ze to sie zaraz skonczy ale i tak nie wytrwam do konca

 

fabuły brak, widowiskowość i walki jak w pierwszej części 30 lat temu, elementy skradankowe xdddd pomimo settingu zero klimatu

 

a myslalem druga wojna światowa + taka oprawa na koxie no co może pojsc nie tak? odpowiedz: wszystko inne

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Witam panowie i panie. Dziś zacząłem grać w COD WWII i mam problem z checkpointami. Zagrałem dosyć długi kawałek D-Day i gdy chciałem wrócić do gry ponownie, musiałem zacząć od nowa. Teraz rozegrałem ponownie od nowa i znowu po wyłączeniu muszę grać od nowa. Nie wiem o co chodzi. Przeczytałem ten temat i nikt takiego problemu nie zgłaszał. W necie znalazłem na zagranicznej stronie taki problem, ale to były posty z listopada 17-stycznia 18 i rozwiązania nie było. Aktualizacja do tego czasu powinna jakaś być. Nie widzę nic w opcjach na temat auto-save'u. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jak dobrze strzelam, to grasz na PS4?
Nie wiem czy to pomoże, ale znalazłem jedynie coś takiego:

Cytat

 

1. When ready to quit press PS button until all options show on Left hand side 

2. Click close application then press cancel 

3. Go back and it takes you back to the game with other in game options showing

4. Click leave and it will then give 2 options, press X save and close, this saves the game at the last checkpoint you reached, you can then close the game 

5. When starting again press on resume game and when the guy giving his speech on the boat appears press and hold the X button and it should take you straight to your last checkpoint and not back to the beginning

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
6 minut temu, yab napisał:

Kupiłem bo ponoć jest coop i chciałem z kumplem pograć. Na opakowaniu jest informacja, tylko w grze nie mogę znaleźć. Jest ten coop czy nie?

No w zombie jest co-op. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Czołem, żołnierze.

 

Może zostanę za to pytanie zlinczowany i wydalony ze służby, ale jako że jest to moja pierwsza przygoda z FPS-ami na PS4, to chciałbym zapytać się, gdzie, do wuja Wacława, wyłącza się w tej grze mikrofon, aby sympatyczna społeczność tej strzelanki nie musiała wysłuchiwać moich wieczornych sapów, gdy podłączam sobie słuchaweczki do pada?

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

Ogrywam właśnie kampanię i powiem tak: :obama:

 

No podoba mi się. Nie grałem dawno już w żadną kampanię w jakimś popularnym FPS-ie, czy to Battlefield, czy Call of Duty, więc jakoś na sztampy czy powtarzalność wyczulony nie jestem. Długość kampanii mi jak najbardziej odpowiada, kto ma czas na gry wideo w dzisiejszych czasach. A tak poza tym to jest intensywnie, jest "bratersko" jak z jakiegoś filmu wojennego, zapierające dech w piersiach akcje co chwilę. Dosłownie jestem w stanie zagrać jedną-dwie misję na jedno posiedzenie, bo inaczej to jest zbyt intensywnie. Postrzelam sobie z przyjemnością do końca, żeby poznać losy bohaterów. Aż sobie zrobiłem lekkie przypomnienie z frontu zachodniego, ofensywy aliantów i nawet krótkiej kontrofensywy nazistów.

 

To Nazi Zombies też wydaje się fajne, ale to by trzeba z kolegami grać. Multi mi koło nosa lata, nie moja bajka.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, krupek napisał:

Obyś zdążył :kaz:

 

Ostatnie misje już, więc ze spokojem, ta gra nie jest długa ;).

 

To co się teraz dzieje :banderas: no mam ciareczki, oczywiście wciąż podchodząc do tej gierki jako call of duty, a nie jakiegoś mesjasza zbawiciela gamingu

Odnośnik do komentarza

No i gierka ukończona. Dobre to było, bawiłem się naprawdę dobrze. Był bród, były dość nieźle odwzorowane wydarzenia z tamtego frontu, był klimacik, nie brakowało pokazywania okrucieństw nazistów. Jak ktoś kiedyś będzie chciał dwa-trzy wieczory strzelania w oskryptowanych, efekciarskich i emocjonujących misjach, to polecam serdecznie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Rozi
W dniu 19.12.2018 o 12:25, Metoda napisał:

A na ps4 w multi grają jeszcze ludzi? Bo bym postrzelał sobie w klimatach 2 wś, a jednak BFV w obecnej formie do mnie nie przemawia.

To żadna z tych gier nie ma klimatu II wojny światowej.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
50 minut temu, Moldar napisał:

Pięknie, że wpadło do plusa, jakoś żal było wydawać kasę dla singla i pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, graficznie robi robotę.

 

Za to Multi.... Ja pier..... minuta ciszy dla wszystkich którzy w to grali, cod w czystej postaci, zabawa ASG z tańcem na lodzie.

 

Multi w WWII bardzo dobrze wspominam. Nie był na pewno tak dobry jak najnowsza odsłona CoD-a, ale tysiąc razy lepszy od wszystkich ostatnich  wypusków od Treyarch tj BO3 i 4.

A singiel? Jak każdy singiel w CoD-ach, czyli CSC*

 

 

 

*CSC = Czysta Strata Czasu

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.