Skocz do zawartości

Call of Duty: WWII


Rekomendowane odpowiedzi

Nie zgadzam się z oceną singla. Nie wiem jak teraz, po ograniu MW. Ale te trzy lata temu zrobiłem go w jeden weekend i pamiętam, że bawiłem się dobrze. Gra jest mocno inspirowana Kompanią Braci, lokacje są bardzo różnorodne w dodatku to singiel osadzony w realiach II WŚ, który faktycznie ma klimatu II Wojny Światowej. Co w dzisiejszych czasach wcale nie jest standardem jak chociażby Battlefiled V. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Włączyłem singla, znowu dday. Myślę - przemęczę się z tą wymeczoną plaża ktora jest wrzucana w kazda gre gdzie pojawia się II WS. 

Odbijanie bunkrow. No troche ziewalem. 

 

Pozniej zmiana scenariii i hyc do czolgow.

 

Wylaczylem tego singla bo to nie moje klimaty jednak. 

Wlaczam multi. Fajne grafiki promujące operatorów w stylu plakatow lat 30-40. 

 

Zacząłem strzelac i nawet fajnie. Nie ma szybkiego bieganka, jakoś rozgrywka jest bardziej powolna. Sporo widac biega ludzi co z fpsami to do czynienia nie mieli. Jak ktos chce caly czas otwierać tabele to jest to gra dla niego :nosacz3:

 

Co do singla to czy kiedys nie mogli by zaczac od Battle of Westerplatte? 

 

Przeciez to sie az prosi o dobra historie z Schleswig-Holstein na czele. Moze kiedys sie doczekam

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, oFi napisał:

Sporo widac biega ludzi co z fpsami to do czynienia nie mieli. Jak ktos chce caly czas otwierać tabele to jest to gra dla niego :nosacz3:

 

Człowiek myśli, że w końcu znalazł sobie grę w której wymiata, a po kilku dniach trafia na taki post na forum. :wujaszek:

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Mam pytanie do osób grających online. Mam straszne problemy by ogólnie odpalić wejście do lobby. Póki co udało mi się to dwa razy, no i trochę sytuacja mnie irytuję gdyż samo online jest porządne i świetnie się gra. Najczęściej widzę próbę ładowania profilu by po chwili zobaczyć czarny ekran i kod błędu. Ma ktoś może jakąś sugestię?

 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Szymek napisał:

proponowalym wpisac w google kod bledu i poszukac rozwiazania. Kiedys cos bylo ze konsola nie mogla pobrac danych z serwera a pomagalo  laczenie przy  pomocy danych z telefonu. A moze mi sie cos pomylilo xD

Kod 32892, tylko nie mówcie że oni mają wyłączone serwery? Kurcze platynę chciałem ogarnąć. 

 

Ps czy ktoś ma zainstalowaną tą pozycję i może sprawdzić czy multi działa? Nie ważne czy zombie czy standardowe walki. Trochę irytuję że nic nie chodzi.

Edytowane przez czarek250885
Odnośnik do komentarza

Jednak wywaliłem z dysku przed skonczeniem singla. Dosyć grania w gówniane gierki, żeby tylko skonczyc. Miałem powtórkę z Battlefronta2 dosłownie. Etap w którym biegniemy przez wioche na stację na pociąg jest zbugowany, przeciwnicy mi znikali za rogiem budynku, inni z kolei pojawiali sie z dupy, no i ta akcja XD ja musze sie przedzierać a ekipa z mądrą babą sobie po murku wzdłuż biegną skrótem XD na murek wskoczyłem ale dalej isc nie mogłem za nimi, zaśmierdziało to rozwiązaniami z ery PSXa. 10razy ten etap powtarzałem bo czas leci jak poyebany bo to czasówka jest, ale im szybciej przelatujesz przez lvl tym wieksza szansa na buga. No, ale go ukonczyłem i potem jest fajny etap babą pod przykrywką, fajny, ale na raz, bo to latanie od miejsca do miejsca i odpowiadanie na proste pytania, znowu przypomniał mi sie moment z Medal od Honor na PSXa tylko w wiekszej skali. Koniec konców doszedłem do kluczowego momentu gdzie zabija sie jakiegoś hajmlicha który mnie zdemaskował, wiec seria QTE i gość leży i jest scenka co dalej, checkpoint, sejw. Dzisiaj po odpaleniu gry nie wrzuciło mnie od tego momentu gdzie skonczyłem, tylko miałem lvl przechodzić od początku XD szybka decyzja, wypier.doliłem scierwo z dysku i do widzenia. W każdym innym etapie można było wrócic do gry od skonczonego momentu, tylko tutaj to jakoś nie zadziałało, je.bać.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, krupek napisał:

No ta misja z pociągiem to jest kupsztal niesłychany, ale sposobem na nią jest sprawne eliminowanie wrogów w trybie stealth i dopiero na końcu normalna rozwałka.

 

No ten etap to przypomniał mi walke w hangarze w Battlefroncie2 gdzie wybuchają beczki, mysliwce a przeciwnicy stoja jak stoją, po prostu zaśmierdziało bugiem. a niezapisany checpoint przesądził o wywaleniu.

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.07.2020 o 22:42, krupek napisał:

No ta misja z pociągiem to jest kupsztal niesłychany, ale sposobem na nią jest sprawne eliminowanie wrogów w trybie stealth i dopiero na końcu normalna rozwałka.

Kurcze przeszedłem grę na weteranie i nie miałem ani jednego buga. Jedyne o co mogę się przyczepić to te beznadziejne zachowania przeciwników, którzy wybiegają z tych samych miejsc, w ten sam sposób. Jeśli nie będziesz gdzieś na czas jak to sobie zaplanowali twórcy to giniesz. Ale to COD więc trzeba brać na tą pozycję poprawkę. Dobrze, że nie ma tu takich sytuacji jak w MW, że zabijasz gościa który strzela ze śmigłowca, na jego miejsce przychodzi kolejny i tak bez końca, to jest dopiero debilne. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, krupek napisał:

No jest debilne i psuje frajdę w FPSach, bo to wymusza, żebyś ciągle parł do przodu.

Druga sprawa, że tu jeszcze idziesz z armią i ma to jakiś sens, w innych częściach czasem z pomocą jednej osoby przedzierasz się przez tabun ludzi, amerykański rambo to przy tym pikuś. Tak czy inaczej te cody fajnie są prowadzone naracyjnie, szkoda tylko że te absurdy typu idziesz tak jak zaplanowali sobie twórcy jak nie to giniesz, strasznie psują odbiór szczególnie na weteranie. Teraz męczę BO3 na realistycznym tam to dopiero są jaja. 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, qraq_pk napisał:

Pograłem z pół godziny? odbiłem się po drugiej misji chyba gdzie tym dżipem jedziemy i szczelamy, zaraz po Omaha. Chryste po raz 20 nie będę grał w tą samą głupią oskryptowana grę z innymi modelami postaci.

 

Multi nawet fajne ale mam co innego do grania.

Multi fajne. Co do singla zgadzam się, gra żyjąca skryptami, ale tak, że drugiej takiej nie znajdziemy, no chyba, że kolejny cod. Sama fabuła całkiem spoko i dobrze prowadzona, mimo, iż zaliczyłem to na weteranie nie polecam tej zabawy na tym poziomie. Jeden błąd, a raczej nie pójdziemy tak jak zaplanowali twórcy, oraz w tym czasie jaki oni zaplanowali i zgon. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, czarek250885 napisał:

Multi fajne. Co do singla zgadzam się, gra żyjąca skryptami, ale tak, że drugiej takiej nie znajdziemy, no chyba, że kolejny cod. Sama fabuła całkiem spoko i dobrze prowadzona, mimo, iż zaliczyłem to na weteranie nie polecam tej zabawy na tym poziomie. Jeden błąd, a raczej nie pójdziemy tak jak zaplanowali twórcy, oraz w tym czasie jaki oni zaplanowali i zgon. 

 

No to dawało się we znaki niestety :/ a chyba nie grałem na weteranie tylko o jeden wyższym niż normal. A i na czym się srogo zawiodłem to lądowanie w Normandii. Aż dwa razy sprawdzałem czy mam wszystko ok z dźwiękiem. Zero mocy, zero polotu, zero pier.dolnięcia którego sie spodziewałem. Byle jaka Operacja z BF1 ma więcej epickości. Nawet Normalndia z MoH: Frontline była lepsza. I co chwile zgon bo nie poleciałem po scieżce.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...