Skocz do zawartości

Darksiders 3


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Chciałem tu wejść do tematu i kupą rzucać na ten tytuł, ale po ostatnim materiale mam jaranko (nawet nagle ten bicz zaczął pasować do tej postaci). 

 

Miałem nadzieje, że wizerunek Furii zmienią bardziej na coś w stylu mistress z DK216294_dungeon_keeper_2-1.jpg

 

ale nie będę narzekał :rayos: 

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
Cytat

We unveiled Darksiders III more than a year ago. We did it quite early in our production cycle as our fanbase was desperate for news after we set the stage with the remasters of Darksiders and Darksiders II. And if we’re honest, the teams at THQ Nordic and Gunfire were desperate to show off Fury – the third of the Four Horsemen! We couldn’t wait to hear what people thought about our main character in our combat-focused action-adventure.

 

Last year, our focus was to show the visual identity of the Darksiders III project and share a few details about world design, but we skipped talking about Fury’s elemental powers almost entirely. Showing off the base form of combat was great, as Fury and her whip provide a different type of combat experience, but what we didn’t mention is that Fury can transform herself during gameplay, possessing new weapons, attacks, and traversal abilities. We think Fury in her Flame form and her flails will take players who thought they knew Fury a bit by surprise.

Pre-Orders

Pre-orders are now live for Darksiders III! With three options, we believe there’s a good option for everyone. The standard edition will give you the most affordable option and a unique, exclusive Darksiders III Theme for your PS4.

The Deluxe Edition includes two downloadable content packs that we will release after the game ships. We would love to talk specifics here but we have to keep some things secret. One thing is for certain: we will put all of our passion into creating these content pieces.

 

Finally, the Blades & Whip edition also gives you Darksiders Warmastered Edition and Darksiders II Deathinitive Edition for PS4, with enhancements for PS4 Pro. All pre-orders come with a unique, hand-crafted armor skin that can be worn at all times, if the player chooses.

 

We are in the final stage of development with Darksiders III, and we’re working hard to deliver an outstanding product that will please fans of the series. Stay tuned — we’ll have more updates on Darksiders III at PlayStation.Blog and at various events leading up to launch!

 



43132906952_e324645bba_h.jpg

 

41372226020_b95020c606_h.jpg

 

41372225710_bc1cd4e23b_h.jpg

https://blog.us.playstation.com/2018/07/09/darksiders-iii-update-first-look-at-furys-flame-form/

 

 

 

Edytowane przez Figuś
Odnośnik do komentarza

Podobno premiera 27.11.2018...
Good luck THQ Nordic :reggie:
Jak można być takim bezmózgiem - po Spyro, Shadow of the Tomb Raider, Spider-Man, Red Dead Redemption 2, Fallout 76 (a jeszcze przecież tasiemce będą - AC i CoD) mnie na pewno nie będzie stać na kolejny tytuł, zwłaszcza tak niepewny jak ten - nie ma to jak wpyerdolić się w najgorętszy okres roku ze swoim średniakiem, a później biadolić, że "gry singlowe dziś się nie sprzedają"...

Edytowane przez Wredny
Odnośnik do komentarza

Nie no gameplay wygląda spoko, jak takie... Darksiders - czyli w sumie tak, jak być powinno.
Design poziomów też ma być ok, jakieś ukryte przejścia, komnaty... System walki też niezły... Nie wiadomo jak z fabułą i voice-actingiem, ale pewnie też będzie na poziomie... 
Ale nie c0rwa listopad 2018! Przecież ich tam zjedzą. Jest tyle wolnych miesięcy, żeby wypuścić taką gierkę, a ci się pchają w największy tłok i to jeszcze po RDR2, F76, AC i CoD - brak wyobraźni godny Adriana Chmielarza i premiery Bulletstorm.

Odnośnik do komentarza

Zależy... Ja do jedynki chyba trzy razy podchodziłem, zanim zaiskrzyło, ale oczywiście podobało mi się bardzo i po wszystkim zadawałem sobie pytanie "o chooy mi wcześniej chodziło?" :)
Z kolei dwójeczkę odpaliłem siłą rozpędu po skończeniu jedynki i od razu chwyciło - spodobała mi się nawet bardziej niż jedynka - głównie przez to, że nie była bezpieczną kontynuacją z rodzaju "kopiuj/wklej". Może i te przestrzenie do konnej jazdy lekko niezagospodarowane i waliły pustką, ale jak już się wlazło do tych mniejszych lokacji to fun z ich zwiedzania nawet większy niż w tych z przygód Wojny.
D3 kupię, ale pewnie z rocznym poślizgiem. Może wbiję drugi zestaw platynek, skoro wersje PS4 stoją na półce i dopiero wtedy sięgnę po najnowszą odsłonę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...