Skocz do zawartości

Darksiders 3


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

tym razem pogramy Furią

 

30vFSg5.jpg

 

Darksiders-III_2017_05-02-17_001.jpg

 

Darksiders-III_2017_05-02-17_009.jpg

 

 

Play as FURY - a mage who must rely on her whip and magic to restore the balance between good and evil on Earth!
Harness FURY's magic to unleash her various forms - each granting her access to new weapons, moves and traversal abilities
Explore an open-ended, living, free-form game world in which FURY moves back and forth between environments to uncover secrets while advancing the story
Defeat the Seven Deadly Sins and their servants who range from mystical creatures to degenerated beings
Darksiders signature art style - expansive post-apocalyptic environments that take the player from the heights of heaven to the depths of hell, dilapidated by war and decay and overrun by nature

Edytowane przez MaZZeo
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

O z taką ślicznotką teraz każda feministka może się utożsamić.

 

A tak serio strasznie się cieszę, pomimo że dwójka to był tytuł robiony na szybko szanuję tą serię.

 

Edit: Takie coś teraz na pss się pojawiło.

https://store.playstation.com/#!/en-gb/games/darksiders-fury's-collection-war-and-death/cid=EP4389-CUSA05275_00-DSFURYSBUNDLEEU1

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Zaje.biscie fhói. Czekam!!!


O z taką ślicznotką teraz każda feministka może się utożsamić.

A tak serio strasznie się cieszę, pomimo że dwójka to był tytuł robiony na szybko szanuję tą serię.

Edit: Takie coś teraz na pss się pojawiło.
https://store.playstation.com/#!/en-gb/games/darksiders-fury's-collection-war-and-death/cid=EP4389-CUSA05275_00-DSFURYSBUNDLEEU1

A mi się DS2 bardzo podobało :) prócz zakończenia i bugów.
Odnośnik do komentarza

O z taką ślicznotką teraz każda feministka może się utożsamić.

 

A tak serio strasznie się cieszę, pomimo że dwójka to był tytuł robiony na szybko szanuję tą serię.

 

Edit: Takie coś teraz na pss się pojawiło.

https://store.playstation.com/#!/en-gb/games/darksiders-fury's-collection-war-and-death/cid=EP4389-CUSA05275_00-DSFURYSBUNDLEEU1

W którym miejscu dwójka była robiona na szybko? Fabularnie może i tak ale pod każdym innym względem przebijała jedynkę. W ogóle zakończenie dwójki i jej cały scenariusz był bez ładu i składu. Ciekawe czy wezmą to pod uwagę w kontynuacji.

Odnośnik do komentarza
W którym miejscu dwójka była robiona na szybko? 

 

Grałem w oryginał w premierę.

Różnego rodzaju bugi, glitche. Zdarzały się dungeony które zwyczajnie nie mogłem ukończyć. Ostatecznie dałem sobie z większością z nich później spokój i leciałem już tylko z głównym wątkiem. DLC ścierwa totalne niewarte swoich cen w premierę. Miejscówki, gdzie widać całą mapę na wylot. Czuć właśnie było, że mogliby to wszystko bardziej doszlifować.

 

Ogólnie dla mnie DS2 był monotonniejszy na dłuższą metę, jedynkę lubiłem bo była bardziej skondensowanym doświadczeniem, przypominała Zeldy/LoK dwójka z kolei z tymi naleciałościami rpg dała mi dungeony, które już od niechcenia robiłem za niewiele lepszą tonę śmieci którą już noszę. Nie ganię samego pomysłu ale szczerze im bliżej byłem końca tym szybciej chciałem do przejść i już nigdy nie wracać.

Odnośnik do komentarza

Nie wiedziałem, że THQ Nordic uratowało tą markę. Jest nadzieja na najmocniejsze 8/10 w historii ! 

 

Ja się bawiłem przy jedynce świetnie, a dwójeczka, jazda na koniku i świetne kombosy. A przemiana w ponurego żniwiarza + cutscenka jak urywa się łeb kolejnemu demonowi robiło mocno. Czuć było, że jest się prawdziwą śmiercią. Poza tym kocham klimaty jeźdźców apo.

The Four horsemen metaliki :banderas:

Muzyczka w niektórych lokacjach bardzo klimatyczna i nie nużyła ani chwili. Poza tym śmierć mechanika gibania się po ścianach zrobiona lepiej niż u księciunia persji swego czasu.

 

Mam nadzieje, że ekipa devów w składzie się znacząco nie zmieniła do tworzenia trójeczki :obama:

Odnośnik do komentarza

Az mam ochote po zapowiedzi "trojki" przejsc jeszcze raz dwie poprzednie wersje. Trzeba szukac dobrego promo. Ja jestem znielicznych którzy stawiają DS2 nad "jedynką" - swietny swiat, swietne starcia z bossami, super design lokacji, do tego fajny system walki, no kórva. Szkoda tylko że narpawde w pozniejszej czesci gry walki bylo od zaje.bania, ale w 60 kaltkach musze to sprawdzic jeszcze raz.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Dwójka była mocno przeciągnięta co było widać szczególnie na początku gry. Więcej godzin gry czasem  =/= lepiej. Jedynka była pod tym względem lepiej skrojona.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Fajna seria z poprzedniej generacji, oby tym razem gra nie nudziła po kilka godzinach okrutnym backtrackingiem.

 

Tu się zgodze, najgorsze jest sztuczne wydłużanie rozgrywki. Zrozumiem jeszcze cofnięcie się po paru fajnych lokacjach. Ale bieganie przez całe światy by wrócić po coś do czego wcześniej nie miało się dostępu, strasznie trącało myszką :niedobrze:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.