Skocz do zawartości

Darksiders 3


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

pograłem chwile i nie dziwie się ze to do plusika trafiło po niecałym roku. Jakieś solsowe zabiegi ze po game over trafiam napoczątek mapy i musze przebiec jak jakis debil przez wszystkie mobki by dojsc do bossa. Te 30fpsow strasznie kuje w oczy w porównaniu z poprzednimi częściami to wygląda to biednie. Chyba już niestety nie wrócę.

A furia porusza się trochę jak wóz z węglem z porównaniu do śmierci który movement miał jak frosti po prochach. Zawiodłem się :smutas: 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ano to jest mega wkurzające, ale idzie przywyknąć. Zacząłem na najwyższym, ale zmiękłem na bodajże Lenistwie (albo Obżarstwie, ten zielony). Najlepiej grało i gra mi się na Story, który też wcale taki prosty nie jest. Zupełnie niepotrzebna taka mechanika w tej grze i na pohybel im za to. Marka Darksiders zresztą chyba i tak umrze bo trójka pewnie cienko się sprzedała, a ten klon Diablo będzie tylko gwoździem do trumny. Coś nie ma szczęścia ta seria. DS był brzydki, DSII brzydki+zabagowany, a DSIII jest odpychająco trudny (ale przynajmniej dusze nie giną jak w solsach, jak za dużo razy się zginie to z automatu doliczą to co się "zgubiło" bez zbierania kumulanta).

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Żyjecie w alternatywnej rzeczywistości? Ta gra jest obiektywnie brzydka (nie odnoszę się do stylu, którego akurat też nie lubię, tylko do jakości tekstur i obiektów...). Porównajcie sobie choćby z Uncharted, a to już lata po premierze. Gra jest świetna, ale wyglądała źle już na starcie... Widać tradycja jest kontynuowana bo DSIII też piękny nie jest (ale i jakiś brzydki to też nie, nie szokuje w każdym razie nawet stawiając przy nim GoW, H:ZD czy U4/U:TLL to nadal nie straszy tak jak DS przy tuzach sprzedażowych w swoim czasie).

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Jedynka trochę wieje ps2 grafą, ale dwojeczka se manifiq wyglada berion. Klimacik tez jest. Walka z tym wielkim gamoniem w dwojce jeżdżąc na koniku robila mocno. 

Technikalia w darksiders 3 zabily dla mnie ta gre. 

Nie wjezdzaj tu z uncharted bo chyba gry pomyliłeś. Darksiders ma unikalny styl graficzny, jak diablo ii czy warcraft III. A to ze tekstury sie zestarzaly to normalne. Poza tym te gry w dniu premiery nie byly jakimis hiciorami przecież. Ale trojka zakopala ta serie na dobre. 

 

 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Dr.Czekolada napisał:

Bulion ty PS2 to chyba z opowieści starszych kolegów tylko słyszał.

 

Tak, masz rację, nie znam się na PS2, oglądałem ją tylko przez 'szypke' w sklepie. To nie wystarczy? :(

 

A teraz proponuję odpalić DS i zanurzyć się pod wodę. Nextgen (ówczesny) jak w mordę strzelił! Słuchaj Waść, doskonale znam tę grę bo ją musiałem przechodzić kilkanaście razy "na full" (byłem QA testerem wersji PL/RU/CZ w PH) i naprawdę ta grafika była już wtedy słabiutka (innymi słowy: to jedna z najbrzydszych gier tamtej generacji). Oczywiście, że porównanie z PS2 to gruba przesada, ale słyszałem że neurotypowi wypijają ironię i kontrasty z mlekiem matki. :P Obiektywnie patrząc to "Bulion" ma rację, ale wielu ludzi dodaje do tego sentyment i zapamiętują grę ładniejszą niż w rzeczywistości była (nie wiem jak remastery na PS4, opieram się na wersjach PC i PS3).

Edytowane przez Berion
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Zapragnąłem przygodowego slashera w dawnej formule i wczoraj pobrałem sobie Darksiders II: Deathinitive Edition. Gra jst fantastyczna, lecz nie podoba mi się pewien problem. 

 

W trakcie dialogów nie mam głosów postac ani napisów, i pomijają mnie szczegóły fabuły. Da się to jakoś naprawić? 

 

Edit. Wyczytałem, że to bardzo powszechna dolegliwość i pomogą tylko modlitwy aby dźwięk powrócił sam z siebie w grze. Niefajnie, bardzo niefajnie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...