Skocz do zawartości

Wiedźmin - NETFLIX


Vexilium

Rekomendowane odpowiedzi

Ballada Jaskra już w polskim serialu była fajna - przy napisach końcowych.

Teraz, Faka napisał:

Widzę, że te recenzje tego serialu są bardzo nierówne, raz, że zayebiste, raz że ujowe, a raz, że może być. No nie wiem, co tak słabo.

Tak samo było z Deatch Stranding, a jak wyszło, każdy sam oceni.

3 minuty temu, Kalel napisał:

ale pioseneczka Jaskra <3

 

 

Słucham i czuję się, jak bym oglądał eurowizję. 

Odnośnik do komentarza

No ewideteie pierwszy sezon to Lore dump. Jak pisałem wyżej, to skondensowana fabuła z opowiadań plus historie Ciri/Yen więc nie dziwię się że ludziom to przeszkadza że jest chaotycznie. Ale ja najbardziej to Lubie w książce że każda historia jest odrębna więc dla mnie serial na plus. 

 

Na razie mi się podoba, Cavill bardzo fajny jako Gerwalt a walki są <3 <3 

Odnośnik do komentarza

Ogólnie jak komuś zależy na słowiańskim klimacie to... chyba powinien oglądać... z polskim dubbingiem xd

Jak Jaskier śpiewa tę swoją balladę to Geralt przerywa mu i mówi "that's not how it happened", tłumaczonko w napisach "nie tak było", a już na przykład pan Żebrowski mówi "to wszystko duby smalone". Kusi oglądać z dubbingiem żeby takich smaczków nie przegapiać, ale z dubbingiem zawsze mam wrażenie jakbym bajkę na dobranoc oglądał xd

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, dee napisał:

Jeśli ktoś szuka słowiańskiego klimatu to polecam serial "Chłopi" na podstawie prozy Reymonta.

 

Gdyby dureń zrozumiał, że jest durniem, automatycznie przestałby być durniem. Z tego wniosek, że durnie rekrutują się jedynie spośród ludzi przekonanych, że nie są durniami. Co nie zmienia faktu, że jednak nimi są.

 

Zgadnij za co gracze na całym świecie pokochali grę Wiedźmin 3.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...