Skocz do zawartości

Wiedźmin - NETFLIX


Vexilium

Rekomendowane odpowiedzi

Mam za sobą pięć odcinków. Miałem ogromne obawy po trailerach. Naprawdę myślałem że się zderzę ze ścianą, bo po książkach każdy ma swoje wyobrażenie i mogło być różnie. Jestem jrdnak bardzo pozytywnie zaskoczony. Jest bardzo dobrze dla mnie. Mimo kilku minusów, to oglądało się świetnie i nie mogłem się oderwać. Cieszę się że Netflix dał radę i sam nie wierzę bo mocno w to wątpiłem. Oczywiście serial to serial, książka to książka, a gra to gra. Moja subiektywna opinia całości po tych pięciu odcinkach obejrzanych jest bardzo dobra. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Grabek napisał:

Ja tam prawilnie z napisami jednak. 
nie no jednak rozwiazanie kwesti ciri  i brokilonu mi sie w ogole nie podoba ;/

 

  Pokaż ukrytą zawartość

wchodzi sobie myszowor/doppler do lasu bez przeszkod i mowi ze mloda idzie z nim xd fajna ta siedziba driad, taka nie za trudna do znalezienia 

jeszcze te driady z kuszami xD

Ja właśnie mam straszny dylemat, bo ogólnie nie cierpię lektorów czy dubbingów, ale tutaj mi strasznie pasuje wersja polska, a dwa mam wrażenie, że polskie napisy wypadają najgorzej jeśli chodzi o tłumaczenie. Najchętniej to bym obejrzał raz po angielsku raz po polsku, ale szkoda czasu :(

co do Ciri to się całkowicie zgadzam. Wątki jej są niestety na siłę zrobione, ale ciężko by było tak ważna postać wprowadzić w np. 3 sezonie dopiero 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Shen napisał:

Odpaliłem trzeci odcinek i jak zobaczyłem kogo obsadzili w roli  Triss, to faktycznie było :dafuq:

Tak to raczej nie mam zastrzezen do obsady, wiedzmin troche za bardzo przypakowany moim zdaniem, ale nadrabia grą aktorska.

Na ten moment takie 7/10, dobrze mi się ogląda, ale tyłka mi nie urwało.

Mam bardzo dobre odczucia.

W ogóle dowiedziałem się, że Cavil sam wszystkie sceny walki prowadzi. Zero dublerów.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, schabek napisał:

 

Triss brzydka? Kur wa trzymajcie mnie :shotgun:

jorgie-porter-anna-shaffer-jazmine-frank

 

Ogolnie zmieniam powoli zdanie i po 4 odcinkach musze przyznac ze oglada sie calkiem spoko :usmiech:

Mi ogólnie tam uroda tych czarodziejek nie pasuje. Z tego co było na ekranie tylko Renfri mi się podoba

 

Patrząc jednak po opiniach na pomidorach czy mecie to szału nie ma

Edytowane przez SetoPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...