Skocz do zawartości

Wiedźmin - NETFLIX


Vexilium

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie obejrzalem drugi odcinek i jest bardzo ok. Sceny walk swietne, Cavil bardzo ok, Jaskier ok. Troche mieszaja z fabula, ale lekko. Muzyka ok. Czarni az tak nie rażą, Ciri daje rade, elfy tylko troche nie za piekne.

 

Moja jest wiedzminowym zealotą i oglada podjarana wiec nie moze byc zle. Mi tez sie bardzo podoba na ta chwile.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Figaro napisał:

 

a co Cię dokładnie bawi w czarnoskórych elfach

To, że nie ma to sensu?

 

29 minut temu, Grabek napisał:

 

@selene

a gdzie milosc dla drugiej giereczki? Bardzo przyjemny szpil przeciez. 

Bardzo fajna giereczka, bardzo średni Wiedźmin.

 

 

Drugi ep ledwo zdzierżyłam. Jaskier xd Fringilla xdxd Yennefer xdxdxdxd

Drażnią te zmiany w fabule, nie dadzą rady tego sensownie rozwiązać później i się skończy jak ostatni sezon Gry o Tron.

Odnośnik do komentarza

Fringilla to serio mnie w tym Wieśku w wuj drażni, czarny bambus, no za uj mnie ta szmata w te (pipi) klimaty nie pasuje. Nie wiem jak to można zyebać, ogólnie postać bardzo ważna w świecie Wiedźmina, a tak zyebać czekoladą to jednak nie halo. Czekam na lewackie minusy.

Edytowane przez Faka
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Faka napisał:

Fringilla to serio mnie w tym Wieśku w wuj drażni, czarny bambus, no za uj mnie ta szmata w te (pipi) klimaty nie pasuje. Nie wiem jak to można zyebać, ogólnie postać bardzo ważna w świecie Wiedźmina, a tak zyebać czekoladą to jednak nie halo. Czekam na lewackie minusy.

 

hehe napiszę coś głupiego, czekam na lewackie minusyyy, lmao jaki bul dupy

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Zamknij mordę lewaku piedolony. Jesteś ostatnią osobą, która w tym temacie ma cokolwiek do powiedzenia jeśli chodzi o Wiedźmina. Bo jednak parę rzeczy w tym wieśku leży jeśli chodzi o te guwniane kultiqwimulti jak z Fringillą czy z czarnymi elfami. Morda i tyle, zacznij czytać książki Sapka.

Edytowane przez Faka
  • Plusik 4
  • Lubię! 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...