Skocz do zawartości

Far Cry 5


Bansai

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętacie kiedy każda kolejna odsłona Far Kraja była zupełnie inna od poprzednika? Nawet spinoffy na xboxa bardziej się różniły od jedynki niż czwórka od trójki.

 

Schemat trójki pomimo jakotakiej różnorodności w gameplayu nie był znowu taki wspaniały, takie Crysisy robiły to o niebo lepiej przez trzy części. Strasznie przereklamowana gra, szczególnie postać """wielce świetnej i wspaniałej" napisanej postaci Vassa. Wepchanie na siłe "open worlda" zabiło tą serie. Nie zagrało to w dwójce i tym bardziej nie zagrało to w trójce gdzie jedynymi aktywnościami pobocznymi były tragicznie śmieszne questy poboczne, zbieranie kwiatków do strzykawek z ganją i skór krokodyla na większy portfel.

 

Niech piątka będzie pozornie liniową strzelanką z dużymi mapkami ala Crysis z podrasowanym gameplayem a wyjdzie im to 100x lepiej.

Edytowane przez Homer S
Odnośnik do komentarza

No ja nie wiem kto tam zarządza ale nie rozumiem czemu nie pójdą w stronę Primal-a , przecież jakby latali po różnych czasach seria mogła by być naprawdę ciekawa a tak po raz trzeci dostaniemy zapewne to samo i znów całą grę będzie się przechodzić z łukiem w rękach.

Odnośnik do komentarza

W Far Cry to się dobrze gra jak masz coś pomiędzy nimi ogrywać jakiś inny tytuł. Przy Primal to jednak usiadłem całkowicie i byłem pochłonięty, bo setting był genialny. Jednak przy FC4 musiałem trochę odpoczywać, a dobrze było mieć w między czasie inną grę (miałem wtedy Alienation to źle nie było).

 

Co do 5 dobrze by było, gdyby był jakiś środek transportu latającego jak to było w przypadku FC4 gdzie rzadko używałem fast travel, lepiej mi się używało brzęczyka, jeszcze mogłeś też na wingsuicie latać. Co do platynowania to FC miały bardzo łatwe do zrobienia to i pewnie tak samo będzie w 5. Kiedy ten cały trailer ma być? Jutro czy w piątek?

Odnośnik do komentarza

No wydaje mi się że lepszą opcją by był Far Cry chociażby w klimatach Noir gdzie mielibyśmy miasta niczym w The Darkness albo w klimacie wcześniej wspominanengo westernu niż 3 raz kopiuj wklej to samo z lekko zmieniony teksturami otoczenia. Primala napewno ogram jak wpadnie na promocji steam ale 5 część jeżeli będzie tym samym co 3 i 4 to nie ma szans by się za to zabrać przez najbliższe lata. Nawet te durne lasery i podróże między planetami były by lepsze niż kolejna powtórka. Ale chociaż AC może się udać bo zapowiada się dość ciekawie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...